Tenis: Kchaj-Lin Čang postúpila v Kuala Lumpur do štvrťfinále

Kuala Lumpur 1. marca (TASR) - Čínska tenistka Kchaj-Lin Čang sa prebojovala do štvrťfinále turnaji WTA v Kuala Lumpur, keď v stredajšom zápase osemfinále zdolala Japonku Risu Ozakiovú v dvoch setoch 6:2 a 6:4. dvojhra - osemfinále: Nao Hibinová (Jap.) -
01. 03. 2017

Tenis: Kližan vypadol na turnaji ATP v Acapulcu už v 1. kole (2)

Acapulco 1. marca (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan sa rozlúčil s turnajom ATP v mexickom Acapulcu už v 1. kole. V ňom narazil na najvyššie nasadeného Srba Novaka Djokoviča a podľahol mu v dvoch setoch 6:3 a 7:6 (4). dvojhra - 1. kolo: Novak Djoko

Tenis: Schwartzman a Berlocq postúpili do 2. kola turnaja ATP v Sao Paulo -SÚHRN

Sao Paulo 1. marca (TASR) - Slovenský tenista Jozef Kovalík prehral v utorňajšom stretnutí 1. kola hlavnej súťaže dvojhry antukového turnaja ATP v Sao Paulo s Argentínčanom Federicom Delbonisom 4:6 a 6:7. Dvadsaťštyriročný slovenský reprezentant, ktorý v

Tenis: Kližan vypadol na turnaji ATP v Acapulcu už v 1. kole

Tenis: Hantuchová postúpila v Acapulcu do osemfinále, stretne sa s Puigovou

Acapulco 1. marca (TASR) - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová postúpila na turnaji WTA v mexickom Acapulcu do osemfinále. V prvom kole si poradila s Belgičankou Yaninou Wickmayerovou v troch setoch 4:6, 6:3 a 6:2. Hantuchová sa v ďalšom kole stretne s

Tenis: Souza postúpil do 2. kola na turnaji ATP v Sao Paulo (4)

Sao Paulo 28. februára (TASR) - Slovenský tenista Jozef Kovalík prehral v utorňajšom stretnutí 1. kola hlavnej súťaže dvojhry antukového turnaja ATP v Sao Paulo s Argentínčanom Federicom Delbonisom 4:6 a 6:7. Dvadsaťštyriročný slovenský reprezentant, kto
28. 02. 2017

Tenis: Fognini postúpil do 2. kola na turnaji ATP v Sao Paulo (3)

Tenis: Giannessi postúpil do 2. kola na turnaji ATP v Sao Paulo (2)

Tenis: Berdych v Dubaji postúpil do 2. kola, Rosol mu skrečoval (6)

Dubaj 28. februára (TASR) - Švajčiarsky tenista Stanislas Wawrinka ukončil svoju púť na turnaji ATP v Dubaji už v 1. kole. Ako druhý najvyššie nasadený hráč nestačil na Damira Džumhura z Bosny a Hercegoviny a prehral 6:7 (4), 3:6. dvojhra - 1. kolo: Dami

Tenis: Kovalík vypadol v 1. kole turnaja ATP v Sao Paulo s Delbonisom

Tenis: Najvyššie nasadený Murray v Dubaji postúpil do 2. kola (5)

Tenis: Haase v Dubaji postúpil do 2. kola (4)