Tenis: Dvojka Šafářová do štvrťfinále turnaja WTA v Budapešti (2)

Budapešť 22. februára (TASR) - Tretia nasadená nemecká tenistka Julia Görgesová zvíťazila v stredajšom stretnutí 2. kola na turnaji WTA v Budapešti nad Chorvátkou Donnou Vekičovou dvakrát 6:2 a postúpila do štvrťfinále. 1. kolo: Irina Chromačevová (Rus.
22. 02. 2017

Tenis: Svitolinová do štvrťfinále turnaja WTA v Dubaji (3)

Dubaj 22. februára (TASR) - Čínska tenistka Čchiang Wang zvíťazila v stredajšom stretnutí osemfinále turnaja WTA v Dubaji nad Kristinou Mladenovicovou z Francúzska 6:1, 6:4. dvojhra - osemfinále: Lauren Davisová (USA) - Jekaterina Makarovová (Rus.) 4:6,

Tenis: Trojka Görgesová do štvrťfinále turnaja WTA v Budapešti

Budapešť 22. februára (TASR) - Tretia nasadená nemecká tenistka Julia Görgesová zvíťazila v stredajšom stretnutí 2. kola na turnaji WTA v Budapešti nad Chorvátkou Donnou Vekičovou dvakrát 6:2 a postúpila do štvrťfinále. dvojhra - 2. kolo: Julia Görgesov

Tenis: Medvedev postúpil do 2. kola turnaja ATP v Marseille

Marseille 22. februára (TASR) - Ruský tenista Daniil Medvedev postúpil do 2. kola turnaja ATP vo francúzskom Marseille. V stredajšom stretnutí 1. kola zdolal ôsmeho nasadeného domáceho Benoita Paireho 5:7, 7:5 a 7:6 (4). dvojhra - 1. kolo: Daniil Medvede

Tenis: Wickmayerová uspela v 1. kole turnaja WTA v Budapešti

Budapešť 22. februára (TASR) - Piata nasadená belgická tenistka Yanina Wickmayerová zvíťazila v stredajšom stretnutí 1. kola turnaja WTA v Budapešti nad Isabellou Šinikovovou z Bulharska 6:3, 4:6, 7:5. dvojhra - 1. kolo: Irina Chromačevová (Rus.) - Denis

Tenis: Čchiang Wang do štvrťfinále turnaja WTA v Dubaji (2)

Tenis: Čchiang Wang do štvrťfinále turnaja WTA v Dubaji

Tenis: Nišikori vypadol v 1. kole turnaja ATP v Riu de Janeiro - SÚHRN

Rio de Janeiro 22. februára (TASR) - Domáci tenista Thomaz Bellucci v 1. kole turnaja ATP v brazílskom Riu de Janeiro prekvapujúco vyradil najvyššie nasadeného Japonca Keia Nišikoriho 6:4, 6:3. dvojhra - 1. kolo: Fabio Fognini (Tal.) - Tommy Robredo (Šp.

Tenis: Del Potro postúpil do 2. kola turnaja ATP v Delray Beach - SÚHRN

Delray Beach 22. februára (TASR) - Argentínsky tenista Juan Martin Del Potro sa prebojoval do 2. kola turnaja ATP v americkom Delray Beach. V stretnutí 1. kola vyradil Kevina Andersona z Juhoafrickej republiky dva razy 6:4. dvojhra - 1. kolo: Guillermo G

Tenis: Mahut postúpil do 2. kola turnaja ATP v Marseille - SÚHRN

Marseille 22. februára (TASR) - Domáci tenista Nicolas Mahut postúpil do 2. kola turnaja ATP vo francúzskom Marseille. V stretnutí 1. kola zdolal piateho nasadeného Nemca Alexandra Zvereva dva razy 7:6 (5). dvojhra - 1. kolo: Jan-Lennard Struff (Nem.) -

Tenis: Donaldson postúpil do 2. kola turnaja ATP v Delray Beach (6)

Delray Beach 21. februára (TASR) - Španielsky tenista Guillermo Garcia-Lopez sa prebojoval do 2. kola turnaja ATP v Delray Beach na Floride po triumfe nad Nemcom Dustinom Brownom 6:3 a 6:3. dvojhra - 1. kolo: Guillermo Garcia-Lopez (Šp.) - Dustin Brown (
21. 02. 2017

Tenis: Ramos vyradil Roberta v 1. kole turnaja ATP v Riu de Janeiro (2)

Rio de Janeiro 21. februára (TASR) - Taliansky tenista Fabio Fognini vyhral v 1. kole na turnaji ATP v brazílskom Riu de Janeiro nad Španielom Tommym Robredom hladko 6:2 a 6:4. dvojhra - 1. kolo: Fabio Fognini (Tal.) - Tommy Robredo (Šp.) 6:2, 6:4, Alber