Tenis-MS WTA: Muguruzová zdolala Kuznecovovú, chcela vyhrať za každú cenu (2)

Singapur 28. októbra (TASR) - Španielska tenistka Garbine Muguruzová sa rozlúčila z MS WTA Tour v Singapure víťazstvom. V piatkovom dueli bielej skupiny síce prehrala prvý set s jej istou víťazkou Svetlanou Kuznecovovou 3:6, no v ďalších dvoch jej dovoli
28. 10. 2016

Tenis-MS WTA: Muguruzová sa s turnajom rozlúčila víťazným obratom s Kuznecovovou

Tenis: Ferrer postúpil vo Viedni do štvrťfinále - SÚHRN

Viedeň 27. októbra (TASR) - Španielsky tenista David Ferrer postúpil na turnaji ATP Erste Bank Open 500 vo Viedni do štvrťfinále. Vo štvrtkovom zápase 2. kola ako nasadená päťka vyradil Joaoa Sousu z Portugalska po setoch 6:2, 7:6 (4). dvojhra - 2. kolo:

Tenis: Zverev do štvrťfinále na turnaji ATP v Bazileji - SÚHRN

Bazilej 28. októbra (TASR) - Nemecký tenista Mischa Zverev postúpil na turnaji ATP v Bazileji (tvrdý povrch, dotácia 2,152 milióna eur) do štvrťfinále dvojhry. Vo štvrtkovom zápase 2. kola si poradil s Argentínčanom Guidom Pellom v dvoch setoch 6:4 a 6:2

Tenis: Murray postúpil vo Viedni do štvrťfinále (3)

Viedeň 27. októbra (TASR) - Francúzsky tenista Jo-Wilfried Tsonga postúpil na turnaji ATP Erste Bank Open 500 vo Viedni už do štvrťfinále. Vo štvrtkovom zápase 2. kola vyradil Nemca Philippa Kohlschreibera za 91 minút po setoch 7:6 (6), 6:2. dvojhra - 2.
27. 10. 2016

Tenis: Wawrinka ďalším štvrťfinalistom v Bazileji (4)

Bazilej 27. októbra (TASR) - Luxemburský tenista Gilles Müller postúpil na turnaji ATP v Bazileji (tvrdý povrch, dotácia 2,152 milióna eur) do štvrťfinále dvojhry. Vo štvrtkovom zápase 2. kola si poradil s Nemcom Florianom Mayerom v dvoch setoch 6:3, 6:2

Tenis-MS ATP: Miestenku do Londýna má už aj Monfils

Londýn 27. októbra (TASR) - Francúzsky tenista Gael Monfils si prvýkrát v kariére zahrá na MS ATP. Jeho účasť na koncoročnom podujatí v Londýne potvrdila vo štvrtok Asociácia tenisových profesionálov (ATP). Monfils sa pripojil k pätici Novak Djokovič, A

Tenis: Thiem skončil na domácom turnaji vo Viedni už v 2. kole (2)

Tenis: Čilič postúpil v Bazileji do štvrťfinále (3)

Tenis: Tsonga postúpil vo Viedni do štvrťfinále

Tenis: Sock skončil v Bazileji už v 2. kole (2)

Tenis-MS WTA: Cibulková postúpila do semifinále proti Kuznecovovej - SÚHRN

Singapur 27. októbra (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková sa prebojovala do semifinále MS WTA Tour v Singapure, v ktorom v sobotu nastúpi proti Ruske Svetlane Kuznecovovej. Nemka Angelique Kerberová totiž zvíťazila v záverečnom stretnutí červen