Tenis: Goffin postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Tokiu (4)

Tokio 5. októbra (TASR) - Český tenista Tomáš Berdych skončil na turnaji ATP v Tokiu hneď v 1. kole. Tri dni po úspešnej obhajobe titulu v čínskom Šen-čene prehral s Luxemburčanom Gillesom Mullerom 6:7 (7), 1:6. dvojhra - 2. kolo: David Goffin (5-Bel.) -
05. 10. 2016

Tenis: Ferrer postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Pekingu (4)

Peking 5. októbra (TASR) - Španielsky tenista Pablo Carreno-Busta sa suverénnym spôsobom prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Pekingu. V úvodnom kole vyradil Austrálčana Bernarda Tomica 6:3, 6:1. dvojhra - 2. kolo: David Ferrer (5-Šp.) - Fabio

Tenis: Sousa postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Tokiu, Nišikori skrečoval (3)

Tokio 5. októbra (TASR) - Český tenista Tomáš Berdych skončil na turnaji ATP v Tokiu hneď v 1. kole. Tri dni po úspešnej obhajobe titulu v čínskom Šen-čene prehral s Luxemburčanom Gillesom Mullerom 6:7 (7), 1:6. dvojhra - 2. kolo: Joao Sousa (Port.) - Ke

Tenis: Garciová so Svitolinovou do osemfinále turnaja WTA v Pekingu (3)

Peking 5. októbra (TASR) - Britská tenistka Johanna Kontová sa prebojovala do osemfinále dvojhry na turnaji WTA v Pekingu. V 2. kole si ako nasadená jedenástka poradila s Maďarkou Timeou Babosovou 7:5, 6:2. dvojhra - 2. kolo: Caroline Garciová (Fr.) - Šu

Tenis: Edmund postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Pekingu (3)

Peking 5. októbra (TASR) - Španielsky tenista Pablo Carreno-Busta sa suverénnym spôsobom prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Pekingu. V úvodnom kole vyradil Austrálčana Bernarda Tomica 6:3, 6:1. dvojhra - 2. kolo: Kyle Edmund (V. Brit.) - Robe

Tenis-Hopmanov: Austrálčania Kyrgios s Gavrilovovou chcú obhajiť titul

Perth 5. októbra (TASR) - Austrálski tenisti Nick Kyrgios a Daria Gavrilovová potvrdili svoju účasť na Hopmanovom pohári v Perthe, ktorý odštartuje 1. januára 2017. Austrálčania nastúpia v rovnakom zložení ako v tomto roku s cieľom obhájiť titul na neofi

Tenis: Plíšková s Gavrilovovou postúpili do osemfinále turnaja WTA v Pekingu (2)

Peking 5. októbra (TASR) - Britská tenistka Johanna Kontová sa prebojovala do osemfinále dvojhry na turnaji WTA v Pekingu. V 2. kole si ako nasadená jedenástka poradila s Maďarkou Timeou Babosovou 7:5, 6:2. dvojhra - 2. kolo: Karolína Plíšková (5-ČR) - D

Tenis: Čilič postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Tokiu (2)

Tokio 5. októbra (TASR) - Český tenista Tomáš Berdych skončil na turnaji ATP v Tokiu hneď v 1. kole. Tri dni po úspešnej obhajobe titulu v čínskom Šen-čene prehral s Luxemburčanom Gillesom Mullerom 6:7 (7), 1:6. dvojhra - 2. kolo: Marin Čilič (4-Chor.) -

Tenis: Gasquet postúpil do 2. kola turnaja ATP v Pekingu (2)

Peking 5. októbra (TASR) - Španielsky tenista Pablo Carreno-Busta sa suverénnym spôsobom prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Pekingu. V úvodnom kole vyradil Austrálčana Bernarda Tomica 6:3, 6:1. dvojhra - 1. kolo: Richard Gasquet (8-Fr.) - Sam

Tenis: Carreno-Busta s Jazirim postúpili do 2. kola turnaja ATP v Pekingu

Peking 5. októbra (TASR) - Španielsky tenista Pablo Carreno-Busta sa suverénnym spôsobom prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Pekingu. V úvodnom kole vyradil Austrálčana Bernarda Tomica 6:3, 6:1. dvojhra - 1. kolo: Pablo Carreno-Busta (Šp.) - B

Tenis: Berdych skončil v Tokiu v 1. kole na rakete Mullera

Tokio 5. októbra (TASR) - Český tenista Tomáš Berdych skončil na turnaji ATP v Tokiu hneď v 1. kole. Tri dni po úspešnej obhajobe titulu v čínskom Šen-čene prehral s Luxemburčanom Gillesom Mullerom 6:7 (7), 1:6. dvojhra - 1. kolo: Gilles Muller (Lux.) -

Tenis: Kontová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Pekingu

Peking 5. októbra (TASR) - Britská tenistka Johanna Kontová sa prebojovala do osemfinále dvojhry na turnaji WTA v Pekingu. V 2. kole si ako nasadená jedenástka poradila s Maďarkou Timeou Babosovou 7:5, 6:2. dvojhra - 2. kolo: Johanna Kontová (11-V. Brit.