OH2016-tenis: Matteková-Sandsová so Sockom získali zlato v mixe

Rio de Janeiro 14. augusta (TASR) - Americkí tenisti Bethanie Matteková-Sandsová s Jackom Sockom získali na olympijskom turnaji v Riu de Janeiro zlaté medaily v mixe. Vo finále zdolali krajanov Venus Williamsovú s Rajeevom Ramom 6:7 (3), 6:1 a 10:7 v tzv
14. 08. 2016

FLEŠ-OH2016-tenis: Matteková-Sandsová so Sockom získali zlato v mixe

OH2016-tenis:Hingisová má prvý olympijský kov,vo štvorhre získala striebro (2)

Rio de Janeiro 14. augusta (TASR) - Ruské tenistky Jekaterina Makarovová s Jelenou Vesninovou získali na olympijskom turnaji v Riu de Janeiro zlaté medaily vo štvorhre. Vo finále si ako nasadené sedmičky poradili so švajčiarskym párom Timea Bacsinszká, M

OH2016-tenis: Makarovová s Vesninovou získali zlato vo štvorhre

FLEŠ-OH2016-tenis: Makarovová s Vesninovou získali zlato vo štvorhre

OH2016-tenis: Hradecká so Štěpánkom získali bronz v mixe

Rio de Janeiro 14. augusta (TASR) - Českí tenisti Lucie Hradecká s Radkom Štěpánkom získali na olympijskom turnaji v Riu de Janeiro bronz v mixe. V súboji o tretie miesto zdolali indický pár Sania Mirzová, Rohan Bopanna 6:1, 7:5. mix - o 3. miesto: Lucie

OH2016-Tenis: Hlaváčková neposlúchla lekárov: "Hingisová ma sklamala"

Rio de Janeiro 14. augusta (TASR) - Neposlúchla rady lekárov a na zápas nastúpila so zranením. Česká tenistka Andrea Hlaváčková si nenechala ujsť súboj o bronz na olympijskom turnaji v Rio de Janeiro a spoločne so svojou partnerkou Luciou Hradeckou "

Tenis: Karlovič vyhral turnaj v Los Cabos, získal ôsmy titul v kariére

Los Cabos 14. augusta (TASR) - Chorvátsky tenista Ivo Karlovič sa stal víťazom turnaja ATP v mexickom stredisku Los Cabos. Nasadená trojka vo finále zdolala jednotku "pavúka" Španiela Feliciana Lopeza v dvoch setoch 7:6 (5), 6:2. Tridsaťsedemro

OH2016-Tenis: Puigová po historickom zlate: "Túžila som ho venovať krajine" (3)

Rio de Janeiro 14. augusta (TASR) - Portorická tenistka Monica Puigová získala senzačne zlatú medailu vo dvojhre na olympijskom turnaji v Riu de Janeiro. Vo finále po výbornom výkone zdolala druhú nasadenú Nemku Angelique Kerberovú 6:4, 4:6, 6:1 a stala

OH2016-Tenis: Finále mixu v americkej réžii, V. Williamsová s rekordom (2)

Rio de Janeiro 14. augusta (TASR) - Finále olympijského turnaja v miešanej štvorhre prinesie súboj amerických tenisových párov. Rajeeva Rama a Venus Williamsovú vyzve Jack Sock s Bethanie Mattek-Sandsovou. Rajeev Ram a Venus Williamsová postúpil do finá

OH2016-tenis: Puigová historicky prvou portorickou zlatou medailistkou (2)

OH2016-tenis: Portoričanka Puigová získala senzačne zlato vo dvojhre

Rio de Janeiro 14. augusta (TASR) - Portorická tenistka Monica Puigová získala senzačne zlatú medailu vo dvojhre na olympijskom turnaji v Riu de Janeiro. Vo finále po výbornom výkone zdolala druhú nasadenú Nemku Angelique Kerberovú 6:4, 4:6, 6:1 a dosiah