OH2016-Tenis: Puigová po historickom zlate: "Túžila som ho venovať krajine" (3)

Rio de Janeiro 14. augusta (TASR) - Portorická tenistka Monica Puigová získala senzačne zlatú medailu vo dvojhre na olympijskom turnaji v Riu de Janeiro. Vo finále po výbornom výkone zdolala druhú nasadenú Nemku Angelique Kerberovú 6:4, 4:6, 6:1 a stala
14. 08. 2016

OH2016-Tenis: Finále mixu v americkej réžii, V. Williamsová s rekordom (2)

Rio de Janeiro 14. augusta (TASR) - Finále olympijského turnaja v miešanej štvorhre prinesie súboj amerických tenisových párov. Rajeeva Rama a Venus Williamsovú vyzve Jack Sock s Bethanie Mattek-Sandsovou. Rajeev Ram a Venus Williamsová postúpil do finá

OH2016-tenis: Puigová historicky prvou portorickou zlatou medailistkou (2)

OH2016-tenis: Portoričanka Puigová získala senzačne zlato vo dvojhre

Rio de Janeiro 14. augusta (TASR) - Portorická tenistka Monica Puigová získala senzačne zlatú medailu vo dvojhre na olympijskom turnaji v Riu de Janeiro. Vo finále po výbornom výkone zdolala druhú nasadenú Nemku Angelique Kerberovú 6:4, 4:6, 6:1 a dosiah

FLEŠ-OH2016-tenis: Portoričanka Puigová získala senzačne zlato vo dvojhre

OH2016-Tenis: Del Potro a obhajca Murray sa stretnú v boji o zlato - SÚHRN

Rio de Janeiro 13. augusta (TASR) - Britský tenista Andy Murray sa stal prvým finalistom dvojhry na olympijskom turnaji v Riu de Janeiro. Obhajca zlata z Londýna 2012 si v semifinále ako nasadená dvojka poradil so štvorkou "pavúka" Japoncom Kei
13. 08. 2016

OH2016-Tenis: Prvým finalistom mixu americká dvojica Ram a V. Williamsová

Rio de Janeiro 13. augusta (TASR) - Americký tenisový pár Rajeev Ram a Venus Williamsová postúpil do finále olympijského turnaja v mixe, keď v semifinále zvíťazil nad indickou dvojicou Rohan Bopanna, Sania Mirzová v troch setoch 2:6, 6:2 a 10:3. miešaná

OH2016-tenis: Obhajca Murray vo finále dvojhry proti Del Potrovi (2)

OH2016-tenis: Šafářová so Strýcovou získali bronz vo štvorhre (2)

Rio de Janeiro 13. augusta (TASR) - Česká tenistka Petra Kvitová získala na olympijskom turnaji v Riu de Janeiro bronzovú medailu vo dvojhre. Dvojnásobná wimbledonská šampiónka zdolala v súboji o tretie miesto Američanku Madison Keysovú 7:5, 2:6, 6:2. ďa

OH2016-tenis: Kvitová získala bronz vo dvojhre po triumfe nad Keysovou

Rio de Janeiro 13. augusta (TASR) - Česká tenistka Petra Kvitová získala na olympijskom turnaji v Riu de Janeiro bronzovú medailu vo dvojhre. Dvojnásobná wimbledonská šampiónka zdolala v súboji o tretie miesto Američanku Madison Keysovú 7:5, 2:6, 6:2. že

OH2016-tenis: Obhajca zlata Murray prvým finalistom dvojhry

Tenis: Gille s Vliegenom víťazmi štvorhry na challengeri v Trnave (2)

Trnava 13. augusta (TASR) - Španielsky tenista Jordi Samper-Montana a Belgičan Steve Darcis sa v nedeľu stretnú vo finále dvojhry na 11. ročníku turnaja STRABAG Challenger Open v Trnave. Samper-Montana si v úvodnom semifinále poradil s Japoncom Akitom Sa