Tenis: Kontová s premiérovým titulom, ovládla turnaj v Stanforde

Stanford 25. júla (TASR) - Turnaj WTA v kalifornskom Stanforde sa stal korisťou britskej tenistky Johanny Kontovej. Trojka podujatia si vo finále poradila s najvyššie nasadenou Venus Williamsovou v troch setoch 7:5, 5:7 a 6:2. Semifinálová premožiteľka S
25. 07. 2016

Tenis: Monfils zdolal vo finále vo Washingtone Karloviča, získal šiesty titul

Washington 25. júla (TASR) - Francúzsky tenista Gael Monfils sa stal víťazom turnaja ATP vo Washingtone (dotácia 2,128 mil. amerických dolárov, tvrdý povrch). V nedeľňajšom finále ako nasadená dvojka zdolal trinástku "pavúka" Chorváta Iva Karlo

Tenis: Martin po finále v Umagu: "Dúfam, že to bude obrovská investícia" (3)

Umag 24. júla (TASR) - Slovenský tenista Andrej Martin neuspel vo svojom prvom finále na okruhu ATP. Na antuke v chorvátskom Umagu podľahol štvrtému nasadenému Talianovi Fabiovi Fogninimu za 68 minút 4:6, 1:6. Napriek prehre dosiahol v chorvátskom letovi
24. 07. 2016

Tenis: Martin po finálovej prehre v Umagu poďakoval slovenským fanúšikom (2)

Tenis: Martin prehral vo finále turnaja ATP v Umagu s Fogninim

Umag 24. júla (TASR) - Slovenský tenista Andrej Martin neuspel vo svojom prvom finále na okruhu ATP. Na antuke v chorvátskom Umagu podľahol štvrtému nasadenému Talianovi Fabiovi Fogninimu 4:6, 1:6. Napriek prehre dosiahol v chorvátskom letovisku životný

Tenis: Kučová postúpila do hlavnej súťaže na turnaji WTA v Montreale

Montreal 24. júla (TASR)- Slovenská tenistka Kristína Kučová sa suverénnym spôsobom prebojovala do hlavnej súťaže na turnaji WTA v Montreale. Vo finálovom druhom kole kvalifikácie ako nasadená dvadsiatka zdolala päťku "pavúka" Američanku Christ

Tenis: Siegemundová víťazkou v Bastade, má prvý titul na okruhu WTA

Bastad 24. júla (TASR) - Nemka Laura Siegemundová sa stala víťazkou tenisového turnaja WTA vo švédskom Bastade, keď v nedeľňajšom finále zdolala Češku Kateřinu Siniakovú 7:5 a 6:1. Pre 28-ročnú Nemku je to prvý titul na profiokruhu WTA, hoci už vyhrala j

Tenis: Feliciano Lopez víťazom turnaja v Gstaade

Gstaad 24. júla (TASR) - Španielsky tenista Feliciano Lopez sa stal víťazom turnaja ATP vo švajčiarskom Gstaade, keď vo finále zdolal Holanďana Robina Haaseho v dvoch setoch 6:4 a 7:5. dvojhra - finále: Feliciano Lopez (1-Šp.) - Robin Haase (Hol.) 6:4, 7

Tenis: Cibulková skončila v Stanforde v semifinále, vráti sa do desiatky (2)

Stanford 24. júla (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková skončila na turnaji WTA v kalifornskom Stanforde v semifinále. Ako druhá nasadená v ňom prehrala s Britkou Johannou Kontovou hladko v dvoch setoch 4:6 a 2:6. V pondelok sa ale v najnovšom v

Tenis: Karlovič a Monfils sa stretnú vo finále turnaja ATP vo Washingtone

Washington 24. júla (TASR) - Chorvátsky tenista Ivo Karlovič nasadený ako číslo trinásť a dvojka podujatia Francúz Gael Monfils sa stretnú vo finále na turnaji ATP vo Washingtone. Karlovič postúpil po výhre nad domácim Stevom Johnsonom 6:4 a 6:4, Monfils

Tenis: Wickmayerová a Davisová postúpili do finále turnaja WTA vo Washingtone

Washington 24. júla (TASR) - Belgická tenistka Yanina Wickmayerová a Američanka Lauren Davisová postúpili do finále turnaja WTA vo Washingtone. Wickmayerová si v semifinále poradila s Kazaškou Juliou Putincevovou a Davisová s krajankou Jessicou Pegulovou

Tenis: Cibulková prehrala v Stanforde v semifinále s Kontovou