Tenis-Wimbledon: Querrey po triumfe nad Djokovičom: "Je to neuveriteľné" (3)

Wimbledon 2. júla (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič v tomto roku nezaknihuje kalendárny Grand Slam. v 3. kole wimbledonskej dvojhry totiž v pozícii obhajcu titulu a nasadenej jednotky šokujúco prehral s Američanom Samom Querreym 6:7 (6), 1:6, 6:3, 6
02. 07. 2016

Tenis-Wimbledon: Querrey ukončil Djokovičovu 30-zápasovú víťaznú sériu (2)

Tenis-Wimbledon: Djokovič v 3. kole šokujúco prehral s Querreym

Wimbledon 2. júla (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič v tomto roku nezaknihuje kalendárny Grand Slam. v 3. kole wimbledonskej dvojhry totiž v pozícii obhajcu titulu šokujúco prehral s Američanom Samom Querreym 6:7 (6), 1:6, 6:3, 6:7 (5). la Wimbledon-

Tenis-Wimbledon: Mahut s Nišikorim postúpili do osemfinále dvojhry

Wimbledon 2. júla (TASR) - Francúzsky tenista Nicolas Mahut sa prebojoval do osemfinále dvojhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. V 3. kole si poradil s krajanom Pierrom-Huguesom Herbertom 7:6 (5), 6:4, 3:6, 6:3. muži - dvojhra - 3. kolo: Nicolas M

Tenis-Wimbledon: Kerberová postúpila do osemfinále dvojhry (3)

Wimbledon 2. júla (TASR) - Švajčiarska tenistka Timea Bacsinszká sa prebojovala do 3. kola wimbledonskej dvojhry. Vo viackrát prerušenom zápase na treťom grandslamovom turnaji roka, ktorý pre dážď dohrali až v sobotu, zdolala ako nasadená jedenástka Rumu

Tenis-Wimbledon: Zápas Čepelová - Šafářová prerušili, Slovenka vyhrala prvý set

Wimbledon 2. júla (TASR) - Zápas 3. kola wimbledonskej dvojhry medzi slovenskou tenistkou Janou Čepelovou a Češkou Luciou Šafáŕovou po druhý raz prerušili pre dážď. Slovenka vyhrala prvý set 6:4 vďaka brejku v siedmom geme. la Wimbledon-SR-Tenis-ženy-3.

Tenis-Wimbledon: Halepová postúpila do osemfinále dvojhry (2)

Tenis-WImbledon: Lacko po prehre s Čiličom: "Hlavný rozdiel bol v servise" (2)

Wimbledon 2. júla (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko neuspel v 3. kole dvojhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. V pozícii kvalifikanta podľahol deviatemu nasadenému Chorvátovi Marinovi Čiličovi za 1:49 h 3:6, 3:6, 4:6. Zápas v piatok večer po

Tenis-Wimbledon: Schmiedlová neuspela v 1. kole štvorhry

Wimbledon 2. júla (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová neuspela v 1. kole štvorhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. Spoločne s Češkou Denisou Allertovou prehrali s ôsmym nasadeným nemecko-českým párom Julia Görgesová, Karolína Plí

Tenis-Wimbledon: Bacsinszká a Stephensová postúpili do 3. kola dvojhry

Tenis-WImbledon: Lacko prehral v 3. kole dvojhry s Čiličom

Tenis-Wimbledon: Hrať sa bude aj v nedeľu 3. júla, rozhodli organizátori

Londýn 1. júla (TASR) - Iba štvrtýkrát v 139-ročnej histórii grandslamového tenisového Wimbledonu sa bude hrať aj v "strednú" nedeľu dvojtýždňového turnaja. Rozhodlo zlé počasie, pre ktoré aj v piatok museli organizátori prerušiť, resp. odložiť