Tenis: Azarenková, Šafářová a Stosurová postúpili do 2. kola v Madride (4)

Madrid 1. mája (TASR) - V úvodnom nedeľňajšom zápase 1. kola tenisového turnaja WTA v Madride zvíťazila turnajová trinástka Češka Karolína Plíšková nad Španielkou Lourdes Dominguezovou Linovou hladko 6:2, 6:1. S turnajom sa už v 1. kole rozlúčila turnajo
01. 05. 2016

Tenis: Schwartzman víťazom turnaja ATP v Istanbule

Istanbul 1. mája (TASR) - Argentínčan Diego Schwartzman sa stal víťazom tenisového turnaja ATP v Istanbule. Vo finále zdolal turnajovú dvojku Bulhara Grigora Dimitrova 6:7, 7:6 (4), 6:0. Výsledok - finále: Diego Schwartzman (Arg.) - Grigor Dimitrov (2-Bu

Tenis: Kohlschreiber víťazom turnaja ATP v Mníchove

Mníchov 1. mája (TASR) - Nemec Philipp Kohlschreiber sa stal víťazom tenisového turnaja ATP v Mníchove, keď vo finále zdolal Rakúšana Dominioca Thiema 7:6, 4:6, 7:6. Výsledok - finále: Philipp Kohlschreiber (4-Nem.) - Dominic Thiem (3-Rak.) 7:6 (7), 4:6,

Tenis: Schmiedlová prehrala v 1. kole turnaja WTA v Madride s Muguruzovou

Madrid 1. mája (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová neuspela v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Madride. Tretej nasadenej Španielke Garbine Muguruzovej Blancovej podľahla v dvoch setoch 2:6, 5:7. dvojhra - 1. kolo: Garbine Muguruzová Bla

Tenis: Vesninová zdolala Ostapenkovú v 1. kole turnaja v Madride (4)

Tenis: Strýcová v 1. kole v Madride vyradila turnajovú dvojku Kerberovú (3)

Tenis: Koviničová v 1. kole v Madride vyradila turnajovú sedmičku Vinciovú (2)

Madrid 1. mája (TASR) - V úvodnom nedeľňajšom zápase 1. kola tenisového turnaja WTA v Madride zvíťazila turnajová trinástka Češka Karolína Plíšková nad Španielkou Lourdes Dominguezovou Linovou hladko 6:2, 6:1. dvojhra - 1. kolo: Karolína Plíšková (13-ČR)

Tenis: Karolína Plíšková postúpila v Madride do 2. kola

Madrid 1. mája (TASR) - V úvodnom nedeľňajšom zápase 1. kola tenisového turnaja WTA v Madride zvíťazila turnajová trinástka Češka Karolína Plíšková nad Španielkou Lourdes Dominguezovou Linovou hladko 6:2 a 6:1. dvojhra - 1. kolo: Karolína Plíšková (13-ČR

Tenis: Stephensová postúpila na turnaji WTA v Madride do 2. kola

Madrid 1. mája (TASR) - V 1. kole tenisového turnaja WTA v Madride zvíťazila v sobotu šestnásta nasadená Američanka Sloane Stephensová nad Brazílčankou Telianou Pereirovou po boji v troch setoch 3:6, 6:3 a 6:2. Výsledok - 1. kolo: Sloane Stephensová (16-

Tenis: Cornetová postúpila v Madride do 2. kola (4)

Madrid 30. apríla (TASR) - V 1. kole tenisového turnaja WTA v Madride zvíťazila Ruska Jekaterina Makarovová nad Nemkou Annikou Beckovou 6:3, 6:4. Výsledok - 1. kolo: Jekaterina Makarovová (Rus.) - Annika Beck (Nem.) 6:3, 6:4, Jelina Svitolinová (Ukr.)
30. 04. 2016

Tenis: V argentínskom semifinále v Istanbule zvíťazil Schwartzman (2)

Istanbul 30. apríla (TASR) - Bulhar Grigor Dimitrov sa stal prvým finalistom tenisového turnaja ATP v Istanbule, keď v semifinále zdolal Chorváta Iva Karloviča 7:6 a 7:6. Finálovým súperom Dimitrova bude Diego Schwartzman, ktorý v argentínskom súboji zdo

Tenis: V talianskom súboji v Madride úspešnejšia Giorgiová (3)