Tenis: Makarovová postúpila v Madride do 2. kola

Madrid 30. apríla (TASR) - V 1. kole tenisového turnaja WTA v Madride zvíťazila Ruska Jekaterina Makarovová nad Nemkou Annikou Beckovou 6:3, 6:4. Výsledok - 1. kolo: Jekaterina Makarovová (Rus.) - Annika Beck (Nem.) 6:3, 6:4 mp riŠpanielsko-Tenis-WTA-Mad
30. 04. 2016
Tasr Více zde

Tenis: Kyrgios postúpil do semifinále v Estorile (4)

Estoril 29. apríla (TASR) - Tretí nasadený francúzsky tenista Benoit Paire sa prebojoval do semifinále dvojhry na antukovom turnaji ATP v portugalskom Estorile, keď si poradil so Španielom Guillermom Garciom-Lopezom 7:6 (2) a 6:2. dvojhra - štvrťfinále:
29. 04. 2016

Tenis: Karlovič postúpil v Istanbule do semifinále (4)

Istanbul 29. apríla (TASR) - Argentínsky tenista Diego Schwartzman sa na turnaji ATP v Istanbule prebojoval do semifinále po triumfe nad Damirom Džumhurom z Bosny a Hercegoviny 5:7, 7:6 (4) a 6:2. dvojhra - štvrťfinále: Diego Schwartzman (Arg.) - Damir D

Tenis: Almagro postúpil do semifinále v Estorile (3)

Tenis: Kohlschreiber postúpil v Mníchove do semifinále (5)

Mníchov 29. apríla (TASR) - Slovenský tenista Jozef Kovalík skončil na antukovom turnaji ATP v Mníchove vo štvrťfinále. S piatym nasadeným Talianom Fabiom Fogninim prehral po veľkom boji v troch setoch 2:6, 6:3 a 5:7. Duel trval takmer dve hodiny. Koval

Tenis: Kovalík prehral vo štvrťfinále v Mníchove po veľkom boji s Fogninim (4)

Tenis: Dimitrov postúpil v Istanbule do semifinále (3)

Tenis: Kovalík prehral vo štvrťfinále v Mníchove po veľkom boji s Fogninim (2)

Tenis: Bacsinszká postúpila v Rabate do finále (2)

Rabat 29. apríla (TASR) - Novozélandská tenistka Marina Erakovičová postúpila na turnaji WTA v Rabate už do finále. V semifinále zdolala Holanďanku Kiki Bertensovú po setoch 2:6, 7:6 (7) a 7:5. dvojhra - semifinále: Marina Erakovičová (N.Zél.) - Kiki Ber

Tenis: Carreno Busta postúpil do semifinále v Estorile (2)

Tenis: Delbonis postúpil v Istanbule do semifinále (2)

Tenis: Zverev postúpil do semifinále v Mníchove (2)

Mníchov 29. apríla (TASR) - Rakúsky tenista Dominic Thiem postúpil do semifinále dvojhry na turnaji ATP v Mníchove, keď si poradil s Chorvátom Ivanom Dodigom po setoch 6:4, 4:6, 6:3. dvojhra - štvrťfinále: Dominic Thiem (3-Rak.) - Ivan Dodig (Chorv.) 6:4