Tenis: Lacko prehral v 2. kole v Houstone s Lopezom

Houston 7. apríla (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko prehral na turnaji ATP v Houstone v 2. kole s turnajovou trojkou Španielom Felicianom Lopezom v dvoch setoch 6:7 (4) a 1:6. Zápas trval 87 minút. V prvom sete Lacko zmazal brejk z tretej hry a s f
07. 04. 2016

Tenis: Linetteová postúpila do štvrťfinále v Katoviciach (3)

Katovice 7. apríla (TASR) - Francúzska tenistka Pauline Parmentierová postúpila na turnaji WTA v Katoviciach do štvrťfinále, keď vo štvrtok v 2. osemfinálovom kole zdolala Britku Naomi Broadyovú 6:4 a 7:5. dvojhra - osemfinále: Pauline Parmentierová (Fr.

Tenis: Štvorka Delbonis do štvrťfinále turnaja ATP v Marakeši (4)

Marakeš 7. (TASR) - Český tenista Jiří Veselý vyhral vo štvrtkovom osemfinále na turnaji ATP v marockom Marakeši nad Chorvátom Nikolom Mektičom 6:7 (4), 6:3 a 7:6 (5) a postúpil medzi elitnú osmičku. dvojhra - osemfinále: Jiří Veselý (8-ČR) - Nikola Mek

Tenis: Vesninová postúpila v Charlestone do štvrťfinále (2)

Charleston 7. apríla (TASR) - Slovenská tenistka Kristína Kučová skončila na turnaji WTA v americkom Charlestone v osemfinále. Nad jej sily bola podľa očakávania nasadená jednotka a svetová dvojka Nemka Angelique Kerberová, s ktorou prehrala v dvoch seto

Tenis: Jednotka Garcia-Lopez do štvrťfinále turnaja ATP v Marakeši (3)

Tenis: Kristína Kučová prehrala v osemfinále v Charlestone s Kerberovou

Tenis: Kasatkinová postúpila v Charlestone do štvrťfinále

Charleston 7. apríla (TASR) - Ruská tenistka Daria Kasatkinová postúpila do štvrťfinále na turnaji WTA v americkom Charlestone, keď si v 3. kole poradila s domácou Louisou Chiricovou 6:0 a 6:4. dvojhra - osemfinále: Daria Kasatkinová (14-Rus.) - Louisa C

Tenis: Sedmička Babosová postúpila do štvrťfinále v Katoviciach (2)

Tenis: Sedmička Carreno-Busta do štvrťfinále turnaja ATP v Marakeši (2)

Tenis: Parmentierová postúpila do štvrťfinále v Katoviciach

Tenis: Osmička Veselý do štvrťfinále turnaja ATP v Marakeši

Tenis-Fed: Bouchardová sa zranila, jej štart proti Slovenkám je otázny

Charleston 7. apríla (TASR) - Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová utrpela na turnaji WTA v Charlestone zranenie brušného svalstva. Nad jej štartom v barážovom stretnutí o účasť v II. svetovej skupine Pohára federácie proti Slovensku (16.-17. apríla v B