Tenis: Serena Williamsová vypadla v Miami v osemfinále s Kuznecovovou (3)

Miami 29. marca (TASR) - Americká tenistka Serena Williamsová skončila na turnaji WTA v Miami už v osemfinále. Svetová jednotka a najvyššie nasadená hráčka nestačila na Rusku Svetlanu Kuznecovovú, s ktorou prehrala v troch setoch 7:6 (3), 1:6 a 2:6 a uko
29. 03. 2016
Tasr Více zde

Tenis: Murray nepostúpili v Miami do osemfinále (3)

Miami 29. marca (TASR) - Japonský tenista Kei Nišikori postúpil do osemfinále prestížneho turnaja ATP v Miami. V dueli 3. kola Ukrajinca Alexandra Dolgopolova hladko v dvoch setoch 6:2 a 6:2. Druhý nasadený Andy Murray na turnaji skončil, keď v 3. kole p

Tenis: Serena Williamsová vypadla v Miami v osemfinále s Kuznecovovou (2)

Miami 28. marca (TASR) - Americká tenistka Serena Williamsová skončila na turnaji WTA v Miami už v osemfinále. Svetová jednotka a najvyššie nasadená hráčka nestačila na Rusku Svetlanu Kuznecovovú, s ktorou prehrala v troch setoch 7:6 (3), 1:6 a 2:6. Do š
28. 03. 2016

Tenis: Bautista-Agut a Kuznecov postúpili v Miami do osemfinále (2)

Miami 28. marca (TASR) - Japonský tenista Kei Nišikori postúpil do osemfinále prestížneho turnaja ATP v Miami. V dueli 3. kola Ukrajinca Alexandra Dolgopolova hladko v dvoch setoch 6:2 a 6:2. dvojhra - 3. kolo: Kei Nišikori (6-Jap.) - Alexandr Dolgopolov

Tenis: Bacsinszká a Halepová postúpili v Miami do štvrťfinále

Miami 28. marca (TASR) - Švajčiarska tenistka Timea Bacsinszká postúpila na turnaji WTA v Miami už do štvrťfinále. V osemfinálovom súboji si poradila s trojkou "pavúka" Poľkou Agnieszkou Radwaňskou 2:6, 6:4 a 6:2. dvojhra - osemfinále: Timea Ba

Tenis: Nišikori postúpil v Miami do osemfinále

Tenis: Djokovič postúpil v Miami do osemfinále (2)

Miami 28. marca (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič postúpil do osemfinále turnaja ATP v Miami. V pondelňajšom súboji 3. kola zdolal portugalského súpera Joaa Sousu v dvoch setoch 6:4 a 6:1. dvojhra - 3. kolo: Tomáš Berdych (7-ČR) - Steve Johnson (31-

Tenis: Keysová postúpila v Miami do osemfinále (2)

Miami 28. marca (TASR) - Bieloruská tenistka Victoria Azarenková postúpila na turnaji WTA v Miami do osemfinále. V súboji 3. kola zdolala Magdu Linetteovú z Poľska po setoch 6:3, 6:0. dvojhra - 3. kolo: Victoria Azarenková (13-Biel.) - Magda Linetteová (

Tenis: Azarenková postúpila v Miami do osemfinále

Miami 27. marca (TASR) - Bieloruská tenistka Victoria Azarenková postúpila na turnaji WTA v Miami do osemfinále. V nedeľňajšom súboji 3. kola zdolala Magdu Linetteovú z Poľska po setoch 6:3, 6:0. dvojhra - 3. kolo: Victoria Azarenková (13-Biel.) - Magda
27. 03. 2016

Tenis: Berdych postúpil v Miami do osemfinále

Miami 27. marca (TASR) - Český tenista Tomáš Berdych postúpil do osemfinále turnaja ATP v Miami. V nedeľňajšom súboji 3. kola zdolal domáceho Stevea Johnsona po setoch 6:3, 6:7 (6), 6:3. dvojhra - 3. kolo: Tomáš Berdych (7-ČR) - Steve Johnson (31-USA) 6:

Tenis: S. Williamsová postúpila v Miami do osemfinále - SÚHRN

Miami 27. marca (TASR) - Americká tenistka Venus Williamsová skončila svoju púť na turnaji WTA v Miami už v 2. kole. V pozícii desiatej nasadenej hráčky "pavúka" nestačila na Rusku Jelenu Vesninovú a po "kanárovi" v prvom sete prehral

Tenis: Murray postúpil do 3. kola turnaja ATP v Miami - SÚHRN

Miami 26. marca (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič postúpil do osemfinále turnaja ATP v Miami. Najvyššie nasadený hráč "pavúka" si v 2. kole bez problémov poradil s Britom Kyleom Edmundom a za 81 minút triumfoval dvakrát 6:3. V ďalšej fáze