Tenis Nadal skrečoval zápas s Džumhurom v 3. kole turnaja ATP v Miami (5)

Miami 26. marca (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič postúpil do osemfinále turnaja ATP v Miami. Najvyššie nasadený hráč "pavúka" si v 2. kole bez problémov poradil s Britom Kyleom Edmundom a za 81 minút triumfoval dvakrát 6:3. V ďalšej fáze
26. 03. 2016

Tenis: Halepová postúpila v Miami do osemfinále (4)

Miami 26. marca (TASR) - Americká tenistka Venus Williamsová skončila svoju púť na turnaji WTA v Miami už v 2. kole. V pozícii desiatej nasadenej hráčky "pavúka" nestačila na Rusku Jelenu Vesninovú a po "kanárovi" v prvom sete prehral

Tenis: A. Radwaňská zdolala v 3. kole turnaja v Miami Brengleovú (3)

Tenis Wawrinka vypadol v 2. kole turnaja ATP v Miami (4)

Tenis: Kvitová skončila v Miami v 3. kole, podľahla Makarovovej (2)

Tenis: Nišikori a Raonič do osemfinále turnaja ATP v Miami (3)

Tenis: Dolgopolov vyradil v 2. kole turnaja ATP v Miami Seppiho (2)

Tenis: Slovinské hráčky sa boja o bezpečnosť, odmietli hrať v Káhire

Istanbul 26. marca (TASR)- Pre obavy z bezpečnosti sa odhlásila z aprílového tenisového turnaja WTA v tureckom Istanbule trojica Camila Giorgiová, Lucie Hrádecká a Irinya Falconiová. Zrušený je aj zápas Pohára federácie, do egyptskej Káhiry nepricestujú

Tenis: Djokovič bez problémov cez Edmunda do osemfinále v Miami

Tenis: Venus Williamsová skončila v Miami už v 2. kole, neprešla cez Vesninovú

Tenis: Keysová postúpila do 3. kola turnaja WTA v Miami (5)

Miami 25. marca (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková sa s turnajom WTA v Miami rozlúčila v 2. kole. Po veľkom boji prehrala so štvrtou nasadenou Španielkou Garbine Muguruzaovou Blancovou v troch setoch 7:6 (3), 3:6 a 5:7. Zápas trval až 2:46 h.
25. 03. 2016

Tenis: Verdasco postúpil do 3. kola turnaja ATP v Miami (7)

Miami 25. marca (TASR) - Český tenista Tomáš Berdych postúpil bez boja do 3. kola prestížneho turnaja ATP v Miami. Jeho americký súper Rajeev Ram na zápas druhého kola pre zranenie nenastúpil. muži - dvojhra - 2. kolo: Tomáš Berdych (7-ČR) - Rajeev Ram