Tenis: Ferrer víťazom turnaja v Kuala Lumpure, získal 25. titul v kariére (2)

Kuala Lumpur 4. októbra (TASR) - Španielsky tenista David Ferrer sa stal víťazom turnaja ATP v Kuala Lumpure. V nedeľňajšom finále ako najvyššie nasadený hráč zdolal turnajovú dvojku svojho krajana Feliciana Lopeza v dvoch setoch 7:5, 7:5 a získal svoj 2
04. 10. 2015

Tenis: Schmiedlová vypadla v Pekingu v 1. kole po prehre s Van Uytvanckovou (5)

Peking 4. októbra (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová ukončila svoju púť na turnaji China Open v Pekingu už v prvom kole. V nedeľňajšom súboji prehrala s Belgičankou Alison Van Uytvanckovou v dvoch setoch 2:6, 4:6 a z ďalších bojov vypa

Tenis: Ferrer víťazom turnaja v Kuala Lumpure

Kuala Lumpur 4. októbra (TASR) - Španielsky tenista David Ferrer sa stal víťazom turnaja ATP v Kuala Lumpure. V nedeľňajšom finále ako najvyššie nasadený hráč zdolal turnajovú dvojku, svojho krajana Feliciana Lopeza v dvoch setoch 7:5, 7:5. dvojhra - fin

Tenis: Schmiedlová vypadla v Pekingu v 1. kole po prehre s Van Uytvanckovou (4)

Tenis: Schmiedlová vypadla v Pekingu v 1. kole po prehre s Van Uytvanckovou (3)

Tenis: Schmiedlová vypadla v Pekingu v 1. kole po prehre s Van Uytvanckovou (2)

Tenis: Schmiedlová vypadla v Pekingu v 1. kole po prehre s Van Uytvanckovou

Tenis: Do 2. kola v Pekingu aj Wang Čchiang (5)

Peking 3. októbra (TASR) - Brazílska tenistka Teliana Pereirová sa prebojovala do 2. kola na turnaji WTA v Pekingu po víťazstve nad Rumunkou Alexandrou Dulgheruovou 7:5, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Wang Čchiang (Čína) - Varvara Lepčenková (USA) 6:2, 3:6, 6:2
03. 10. 2015

Tenis: Do 2. kola v Pekingu aj Ivanovičová (4)

Peking 3. októbra (TASR) - Brazílska tenistka Teliana Pereirová sa prebojovala do 2. kola na turnaji WTA v Pekingu po víťazstve nad Rumunkou Alexandrou Dulgheruovou 7:5, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Ana Ivanovičová (6-Srb.) - Casey Dellacquová (Austr.) 6:4, 6

Tenis: Lopez vo finále v Kuala Lumpure proti Ferrerovi (2)

Kuala Lumpur 3. októbra (TASR) - Španiel Feliciano Lopez sa stal prvým finalistom tenisového turnaja ATP v Kuala Lumpure. V semifinále dvojhry ako nasadená dvojka zdolal turnajovú sedmičku Austrálčana Nicka Kyrgiosa po tuhom boji 7:6 (2), 7:6 (5). V boji

Tenis: Hibinová s premiérovým titulom, vo finále v Taškente zdolala Vekičovú (2)

Taškent 3. októbra (TASR) - Japonská tenistka Nao Hibinová získala svoj premiérový titul na okruhu WTA. Vo finále turnaja v uzbeckom Taškente zdolala v súboji dvoch nenasadených hráčok Chorvátku Donnu Vekičovú za 73 minút hladko 6:2, 6:2. Dvadsaťročná Hi

Tenis: Do 2. kola v Pekingu aj Kuznecovová a Keysová (3)

Peking 3. októbra (TASR) - Brazílska tenistka Teliana Pereirová sa prebojovala do 2. kola na turnaji WTA v Pekingu po víťazstve nad Rumunkou Alexandrou Dulgheruovou 7:5, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Teliana Pereirová (Braz.) - Alexandra Dulgheruová (Rum.) 7:5