Tenis: Berdych postúpil do 2. kola turnaja ATP v Rotterdame (3)

Rotterdam 10. februára (TASR) - Kanadský tenista Milos Raonic ako druhý nasadený postúpil do 2. kola turnaja ATP v Rotterdame po triumfe nad Rusom Andrejom Kuznecovom 6:7 (5), 6:1 a 7:5. dvojhra - 1. kolo: Vasek Pospisil (Kan.) - Philipp Kohlschreiber (N
10. 02. 2015

Tenis: Cornetová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Antverpách (3)

Antverpy 10. februára (TASR) - Talianska tenistka Francesca Schiavoneová zdolala v 1. kole turnaja WTA v Antverpách českú súperku Kláru Koukalovú v dvoch setoch 6:3 a 6:1. dvojhra - 1. kolo: Francesca Schiavoneová (Tal.) - Klára Koukalová (ČR) 6:3, 6:1,

Tenis: De Bakker postúpil do 2. kola turnaja ATP v Sao Paulo (5)

Sao Paulo 10. februára (TASR) - Španielsky tenista Albert Ramos zvíťazil v 1. kole turnaja ATP v Sao Paulo nad domácim Guilhermem Clezarom 7:5 a 7:5. dvojhra - 1. kolo: Albert Ramos (Šp.) - Guilherme Clezar (Braz.) 7:5, 7:5, Pablo Cuevas (5-Uru.)

Tenis: Tomic postúpil do 2. kola turnaja ATP v Memphise (2)

Memphis 10. februára (TASR) - Americký tenista Donald Young zvíťazil v 1. kole turnaja ATP v Memphise nad ôsmym nasadeným Francúzom Adrianom Mannarinom 6:3 a 7:6 (9). dvojhra - 1. kolo: Jared Donaldson (USA) - Stefan Kozlov (USA) 7:5, 6:0, Donald Young (

Tenis: Lacko prehral v 1. kole turnaja ATP v Memphise s Karlovičom

Memphis 10. februára (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko vypadol na turnaji ATP v Memphise už v 1. kole. S piatym nasadeným Chorvátom Ivom Karlovičom prehral za 87 minút v dvoch setoch 6:7 (7) a 3:6. dvojhra - 1. kolo: Ivo Karlovič (5-Chorv.) - Lukáš

Tenis: Souza postúpil do 2. kola turnaja ATP v Sao Paulo (4)

Tenis: Bagnis postúpil do 2. kola turnaja ATP v Sao Paulo (3)

Tenis: Cornetová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Antverpách (2)

Tenis: Schwartzman postúpil do 2. kola turnaja ATP v Sao Paulo (2)

Tenis: Raonic postúpil do 2. kola turnaja ATP v Rotterdame (2)

Tenis: Beygelzimerová postúpila do 2. kola na turnaji WTA v Pattayi (5)

Pattaya 10. februára (TASR) - Najvyššie nasadená čínska tenistka Pcheng Šuaj postúpila do 2. kola na turnaji WTA v thajskom meste Pattaya, keď si v utorňajšom zápase poradila s Ruskou Allou Kudrjavcevovou v dvoch setoch 6:3 a 6:2. dvojhra - 1. kolo: Ču L

Tenis: Rybáriková vypadla v 1. kole turnaja v Antverpách

Antverpy 10. februára (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková prehrala v 1. kole turnaja WTA v Antverpách s domácou Alison Van Uytvanckovou v dvoch setoch 2:6 a 3:6. dvojhra - 1. kolo: Alison Van Uytvancková (Belg.) - Magdaléna RYBÁRIKOVÁ (SR) 6: