• PEUGOT
 • NADACIA SPP
 • AXA
 • J&T BANKA
 • COOP JEDNOTA

Víťazmi B. Bystrica a Piešťany

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Víťazmi B. Bystrica a Piešťany

 
news img

V celoslovenskom finále jubilejného 15. ročníka Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP zvíťazili v AXA aréne NTC chlapci TC BASELINE Banská Bysrica a diečatá TK HSC Piešťany. Po druhý raz na tomto podujatí udelil Slovenský olympijský a športový výbor spolu so Slovenským tenisovým zväzom Ceny fair play. Získali ich dievčatá TC Play Tennis Malinovo a TK Mladosť Košice a chlapci TK Banská Bystrica. Najbojovnejšími hráčmi v celoslovenskom finále boli Timotej Turóci (1. TC Humenné) a Lujza Zimenová (TK Žilina). Ceny odovzdával prezident Slovenského tenisového zväzu Tibor Macko a predsedníčka Klubu fair play SOV Katarína Ráczová.

Medailisti - chlapci: 1. TC BASELINE Banská Bystrica, 2. TK Banská Bystrica, 3. TC Topoľčany. Dievčatá: 1. TK HSC Piešťany, 2. TK Banská Bystrica, 3. TJ Sokol Prešov.

FOFO: Dušan Barbuš

 

 

 

Fotogaléria

 • TC BASELINE Banská Bystrica

   TC BASELINE Banská Bystrica

 • TK HSC Piešťany

   TK HSC Piešťany

 • TK HSC Piešťany

   TK HSC Piešťany

 • TC BASELINE Banská Bystrica

   TC BASELINE Banská Bystrica

 • Najbojovnejšia hráčka Lujza Zimenová

   Najbojovnejšia hráčka Lujza Zimenová

 • Ocenenie z rúk prezidenta STZ Tibora Macka

   Ocenenie z rúk prezidenta STZ Tibora Macka

 • Najbojovnejší hráč Timotej Turóci

   Najbojovnejší hráč Timotej Turóci

 • Ocenenie z rúk prezidenta STZ T. Macka

   Ocenenie z rúk prezidenta STZ T. Macka

 • Tímy s ocenením Fair play

   Tímy s ocenením Fair play

 • Ceny Fair play odovzdala Katarína Ráczová

   Ceny Fair play odovzdala Katarína Ráczová

 • Záverečný nástup všetkých tímov

   Záverečný nástup všetkých tímov

 • TK HSC Piešťany, TC BASELINE B. Bystrica

   TK HSC Piešťany, TC BASELINE B. Bystrica

 
 
Vložené: 06. 10. 2019       Kategória: Tenis doma
 
news img

Sústredenie žiakov úspešné

V dňoch 18. - 20. novembra sa v Národnom tenisovom centre (NTC) konalo sústredenie žiackych reprezentantov narodených v rokoch 2006 a 2007, ktoré každoročne organizuje Slovenský tenisový zväz (STZ). Na sústredení sa zúčastnilo osem chlapcov pod vedením skúsených trénerov (vrchný rad zľava: kondičný tréner Hynek Fučík, Rudolf Horváth, František Horváth, Tomáš Ševcov, Ján Matúš a Rastislav Nakládal). Počas sústredenia bolo aj testovanie chlapcov za účasti metodika STZ Juraja Nemčeka. Na budúci týždeň bude obdobné sústredenie žiačok.

20. 11. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Hlasujte o Tenistu roka

Aj v tomto roku sa môžu slovenskí tenisoví priaznivci zapojiť do hlasovania v koncoročnej ankete. Opäť môžu zvoliť najpopulárnejšieho slovenského tenistu alebo tenistku. Výsledky hlasovania budú známe 22. novembra na slávnosti Tenista roka 2019. Hlasujte do 18. novembra 2019.
TU SA ZAPOJTE DO HLASOVANIA!

07. 11. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Vo finále tri bystrické kluby

Na 15. ročníku celoslovenského finále Detského Davis Cupu a Fed Cupu sa zúčastnilo 12 chlapčenských a 12 dievčenských tímov. Do finále sa prebojovali až tri z Banskej Bystrice. V oboch kategóriách má zastúpenie klub TK Banská Bystrica, pričom v Davis Cupe bude ich súperom mestský rival TC BASELINE. Vo Fed Cupe zabojujú o prvenstvo s TK HSC Piešťany.

06. 10. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Hviezdy sa venovali deťom

Šiesty ročník akcie Peugeot Tennis Day bol plný hviezd. Deti mohli na autogramiáde získať podpisy svojich tenisových idolov – Norberta Gombosa, Igora Zelenaya, ich daviscupového kapitána Dominika Hrbatého, slovenskej ženskej jednotky Viktórie Kužmovej  spolu s jej trénerom Michalom Mertiňákom, Karolíny Schmiedlovej, Magdalény Rybárikovej, nádejného hráča NTC Lukáša Kleina ale i bývalých vynikajúcich tenistiek Kariny Cílekovej-Habšudovej a Henriety Nagyovej.

05. 10. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

NTC opäť plné detí

Aj v piatok sa v AXA aréne NTC zvádzali tuhé boje deti štartujúcich na celoslovenskom finále Detského Davis Cupu a Fed Cupu. Pätnásty ročník podujatia vstupuje do svojej druhej polovice, v sobotu doobeda je na programe Peugeot Tennis Day so svojimi atrakciami, poobede pokračujú stretnutia detí. Piatkové dianie takto zachytil Dušan Barbuš.

05. 10. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Detský DC a FC odštartoval

Jubilejný pätnásty ročník celoslovenského finále Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP odštartoval vo štvrtok v AXA aréne NTC. Po 12 najlepších družstiev dievčat a chlapcov do 10 rokov bude do nedele bojovať o medaily a trofeje. Takto dianie prvého dňa zaznamenal objektív Dušana Barbuša.
 

03. 10. 2019
Tenis doma Více zde