• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

 
« 123456 .. 10 »   1/62
news img

Letné majstrovstvá Slovenska staršieho žiactva

Letné majstrovstvá Slovenska pokračujú od pondelka 5. júna vekovou kategóriou staršieho žiactva. Turnaj chlapcov aj dievčat sa hrá na dvorcoch TK Kúpele Piešťany. Podujatie vyvrcholí v piatok 9. júna finálovými zápasmi. Celé dianie môžete sledovať naživo prostredníctvom LIVESCORE a LIVESTREAMU.

06. 06. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Sledujte majstrovstvá Slovenska

Letné majstrovstvá Slovenska môžete opäť sledovať aj NAŽIVO. Vo všetkých štyroch vekových kategóriách (mladšie žiactvo, staršie žiactvo, mladší dorast a dorast) prinášame livescore zo všetkých zápasov a livestream zo štyroch kurtov. Využite šancu sledovať mladé talenty na  ceste za titulom majstra Slovenska a buďte pri tom.

04. 06. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

V Humennom budú hostiť turnaj TEJT 2 do 12 rokov

Na dvorcoch TK Humenné sa v júni odohrá medzinárodný turnaj pre deti do 12 rokov pod hlavičkou Tennis Europe Junior Tour. Bude niesť názov 1st Alibaba Cup U12 2023 (12. - 17. 6. 2023). Všetky informácie o turnaji nájdete na stránke www.tenniseurope.org.

04. 06. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

M SR: Krajčí a Šramková víťazmi v kategórii dorastu

Michal Krajčí (TK Mladosť Košice) a Tamara Šramková (TK Jednotka Bratislava) sa stali víťazmi letných majstrovstiev Slovenska dorastencov. Na dvorcoch TK Žilina zdolal Krajčí vo finále dvojhry Tomáša Talajku (TK Kúpele Piešťany) 6:4, 6:1. Osemnásťročný hráč Národného tenisového centra pridal k singlovému titulu aj deblový. Spolu s Marekom Naňom (TC EMPIRE Trnava) potvrdili pozíciu nasadených jednotiek a vo finále zdolali Xaviera Jakuboviča (JH Tenis Akadémia Bratislava) s Bencem Tóthom (TKM Betliar) 6:1, 6:3.

02. 06. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

M SR: Lörinčík a Dekanová víťazmi mladších žiakov

Max Lörinčík (TK Petržalka) a Romana Dekanová (TK Slávia STU Bratislava) sa stali víťazmi letných majstrovstiev Slovenska v kategórii mladšieho žiactva. Lörinčík si vo finále dvojhry poradil s klubovým spoluhráčom Andrejom Adamovićom, ktorého zdolal 6:0, 4:6, 7:5. Chlapci spolu na dvorcoch TK Humenné získali aj deblový titul, v súboji o titul zvíťazili nad Michalom Gallom (1. TK Rožňava) so Sebastiánom Jandom (TJT Michalovce) 6:3, 7:5.

02. 06. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Letné majstrovstvá Slovenska v plnom prúde...

Letné majstrovstvá Slovenska sa rozbehli v pondelok 29. mája dvomi kategóriami - mladšie žiactvo a starší dorast. Na dvorcoch TK Humenné bojujú mladší žiaci, ktorí si na úvod užili aj slávnostný nástup a tóny slovenskej hymny. Prinášame niekoľko fotografií z nástupu i zo zápolenia mladých talentovaných tenistov a tenistiek v ceste za vytúženým titulom.

FOTO: tenipo

30. 05. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Letné majstrovstvá Slovenska dorastu

Letné majstrovstvá Slovenska sa v pondelok 29. mája začali aj pre vekovú kategóriu dorastu. Turnaj chlapcov i dievčat sa už tradične hrá na dvorcoch TK Žilina. Podujatie vyvrcholí v piatok 2. júna finálovými zápasmi. Celé dianie môžete sledovať naživo prostredníctvom LIVESCORE a LIVESTREAMU.

Pre víťazku dievčenskej kategórie je pripravená okrem trofeje aj VOĽNÁ KARTA do kvalifikácie na medzinárodný turnaj ITF WTT W60 v České Lípě.

30. 05. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Letné majstrovstvá Slovenska mladšieho žiactva

Letné majstrovstvá Slovenska sa v pondelok 29. mája začali prvou vekovou kategóriou, ktorou je mladšie žiactvo. Turnaj chlapcov aj dievčat sa hrá na dvorcoch TK Humenné. Podujatie vyvrcholí v piatok 2. júna finálovými zápasmi. Celé dianie môžete sledovať naživo prostredníctvom LIVESCORE a LIVESTREAMU.

30. 05. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Andel a Masaryková víťazmi LMR staršieho žiactva na západnom Slovensku

Adam Andel (TK Slávia SPU Nitra) získal titul v dvojhre aj vo štvorhre na letných regionálnych majstrovstvách starších žiakov na západnom Slovensku. Na domácich dvorcoch si vo finále poradil s Tomášom Krajčovičom (TK Kúpele Piešťany) 6:3, 6:2. Singloví finalisti sa spolu tešili v debli, vo finále zvíťazili nad dvojicou

24. 05. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Palanová víťazkou LMR starších žiačok na strednom Slovensku

Adela Palanová (OZ ŠK Odema Púchov) zvíťazila na letných regionálnych majstrovstvách starších žiačok na strednom Slovensku. Vo finále dvojhry si na dvorcoch Lieskovského tenisového klubu poradila so Sofiou Červenkovou (TK Hriňová) 6:3, 6:4. Červenková si chuť napravila vo štvorhre, kde spolu s klubovou spoluhráčkou Michaelou Lalíkovou zdolali vo vyrovnanom finále pár Palanová, Nela Tužinská (Lieskovský tenisový klub-LTC) 6:3, 3:6, 13-11.

24. 05. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Talajka a Mĺkva víťazmi LMR dospelých na západnom Slovensku

Tomáš Talajka (TK Kúpele Piešťany) získal titul v dvojhre na letných regionálnych majstrovstvách mužov na západnom Slovensku. Vo finále si poradil s klubovým spoluhráčom Filipom Urbánekom, ktorého zdolal 6:0, 6:4. Vo štvorhre zvíťazili Yannik Rogulski s Davidom Schwarcom (obaja TKM - Tenisový klub Madunice). V súboji o titul zdolali pár Talajka, Martin Srnánek (TK Kúpele Piešťany) 6:4, 6:4.

24. 05. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Marošík a Margočová víťazmi LMR dospelých na strednom Slovensku

Norbert Marošík (Lieskovský tenisový klub-LTC) sa stal víťazom dvojhry na letných regionálnych majstrovstvách mužov na strednom Slovensku. Vo finále dvojhry si poradil s Oliverom Pivníkom (ŠK Progress Rimavská Sobota) 4:6, 6:3, 7:6(2). Vo štvorhre sa z titulu tešili Igor Németh s Davidom Petrášom (obaja TA M. Ryšavého Bojnice), keď si vo finále poradili s párom Lukáš Gottwald, Michal Blizniak (obaja TK Vrútky) 6:4, 6:0.

23. 05. 2023
Tenis doma Více zde
 
« 123456 .. 10 »   1/62