• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

 
« 12345678 .. 10 »   3/62
news img

Schmiedlová sa v Trnave lúči

Anna Karolína Schmiedlová nepostúpila do štvrťfinále dvojhry na turnaji ITF WTT W100 v Trnave. Najvyššie nasadená hráčka nestačila v druhom kole na talentovanú českú tenistku Luciu Havlíčkovú a podľahla jej 5:7, 2:6 za 95 minút. Slovensko tak prišlo na podujatí s dotáciou 100 000 USD aj o posledné želiezko v singli.

11. 05. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Šramková v Trnave končí v singli aj debli

Rebecca Šramková sa s turnajom ITF WTT W100 v Trnave rozlúčila v dvojhre i štvorhre. V úvodnom singlovom kole nastúpila proti Ukrajinke Katarine Zavackej, ktorej podľahla 2:6, 2:6 za 83 minút. Zverenke Milana Martinca a kondičného Dávida Olasza sa nedarilo podľa predstáv ani vo štvorhre. S Ruskou Sofiou Lansereovou prehrali s najvyššie nasadeným brazílsko-bieloruským párom Ingrid Gamarrová Martinsová, Irina Šimanovičová 4:6, 2:6.

FOTO: Instagram Rebeccy Šramkovej

10. 05. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Schmiedlová ďalej, Zelníčková nie

Anna Karolína Schmiedlová (na snímke) postúpila do druhého kola dvojhry na turnaji ITF WTT W100 v Trnave. Najvyššie nasadená hráčka zvíťazila v úvodnom zápase nad držiteľkou voľnej karty Elou Pláteníkovou 6:0, 6:1 za necelú hodinu. Zverenka trénera Ladislava Simona a kondičného Ladislava Olasza si v ďalšom kole zmeria sily s talentovanou mladou Češkou Luciou Havlíčkovou.

10. 05. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Kučová v Trnave zdolala Balus

Kristína Kučová (na snímke) sa prebojovala do druhého kola dvojhry na turnaji ITF WTT W100 v Trnave. V slovenskom derby zápase úvodného kola si poradila s lucky-loserkou Irinou Balus, ktorú zdolala 6:4, 7:6(3) za 108 minút. Tridsaťdvaročná držiteľka voľnej karty si v ďalšom kole zmeria sily s víťazkou belgicko-švajčiarskeho súboja medzi siedmou nasadenou Yaninou Wickmayerovou a kvalifikantkou Conny Perrinovou.

FOTO: empireslovakopen/Milan Hutera

10. 05. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Emotívna rozlúčka Zuzany Kučovej

Zuzana Feltsan Kučová zažila v Trnave emotívnu rozlúčku s profesionálnou kariérou. So sestrou Kristínou v prvom kole štvorhry na turnaji ITF odvrátili sedem mečbalov, no napokon prehrali s česko-slovenským tandemom Barbora Palicová, Radka Zelníčková 4:6, 7:6(4), 5-10. Po skončení duelu ju Kristína prekvapila tortou so sviečkami v tvare čísla 101 symbolizujúceho singlové maximum Zuzany vo svetovom rebríčku WTA.

09. 05. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

V Trnave aj rozlúčka Z. Kučovej

Anna Karolína Schmiedlová bude nasadenou jednotkou na antukovom turnaji ITF EMPIRE Tennis Academy Open v Trnave. Na podujatí s dotáciou 100 000 USD sa oficiálne rozlúči s kariérou Zuzana Feltsan Kučová po boku svojej mladšej sestry Kristíny Kučovej. V utorok popoludní nastúpia na duel prvého kola štvorhry proti česko-slovenskému tandemu Barbora Palicová, Radka Zelníčková.

09. 05. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Fotogaléria stretnutia medzi TK Slávia STU BA - TK Kúpele Piešťany

V treťom kole mužskej extraligy si rakety skrížili hráči TK Slávia STU Bratislava a TK Kúpele Piešťany. Úspešnejší boli hráči bratislavského klubu, ktorí zvíťazili hladko 7:0 a zabezpečili si druhé miesto v tabuľke skupiny B. V septembri tak zabojujú o konečné tretie miesto proti MŠK Poprad-Tatry, ktorý skončil na druhom mieste v skupine A. Stretnutie zachytil objektív fotografa Dušana Barbuša.

08. 05. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

O titul Bohunice a LOVE 4 TENNIS

V mužskej extralige sa do finále prebojovali ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice a TK LOVE 4 TENNIS Bratislava. Oba tímy nenašli vo svojich skupinách premožiteľa a zvíťazili vo všetkých troch stretnutiach. V záverečnom kole vyhrali Bohunice nad TK Slovan Bratislava hladko 6:1, LOVE 4 TENNIS zdolal Drakov z Matúškova 5:2. Finálové stretnutie sa odohrá 23. septembra na dvorcoch bratislavského klubu.

08. 05. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Méri v Trnave hladko do hlavnej

Eszter Méri (na snímke) sa prebojovala do hlavnej súťaže dvojhry na turnaji ITF WTT W100 v Trnave. Deviata nasadená hráčka si vo finále kvalifikácie poradila s krajankou Irinou Balus, ktorú zdolala 6:1, 6:2 za 73 minút. Zverenka trénera Ivana Košeca stratila v dvoch eliminačných kolách dovedna iba štyri gemy. Pre dvadsaťročnú hráčku Národného tenisového centra pôjde o prvú účasť v hlavnej súťaži na stovkovom podujatí ITF.

08. 05. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Pätica Sloveniek v Trnave o hlavnú

Z deviatich slovenských hráčok, ktoré zasiahli do kvalifikácie na ženskom turnaji ITF WTT W100 v Trnave, zabojuje o hlavnú súťaž pätica z nich - Eszter Méri (na snímke), Anika Jašková, Irina Balus, Sofia Milatová a Katarína Strešnáková. Naopak, prvé eliminačné kolo bolo konečnou stanicou pre Lauru Cílekovú, Barboru Palcátovú, Adelu Polakovičovú a Kiaru Ninu Kučíkovú.  Finále kvalifikácie je v Trnave na programe v pondelok 8. mája.

FOTO: Milan Hutera/empireslovakopen

07. 05. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Fotogaléria extraligového stretnutia TK Slovan BA - TK Kúpele Piešťany

Druhé kolo mužskej extraligy zviedlo v skupine B proti sebe TK Slovan Bratislava a TK Kúpele Piešťany. Víťazstvo si vybojoval Slovan v pomere 4:3. O body domácich sa zaslúžili Miloslav Mečíř, Martin Blaško, Jozef Kovalík v dvojhrách, rozhodnutie vo štvorhre zabezpečili Blaško s Mečířom. Za hostí bodovali v singli Filip Urbánek a Filip Šobáň, vo štvorhre sa pridali Šobáň s Dušanom Barancom. Stretnutie zachytil objektív fotografa Dušana Barbuša.

Tretie kolo mužskej extraligy je na programe v pondelok 8. mája.

06. 05. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Fotogaléria extraligového stretnutia TK Slovan BA - TK Slávia STU BA

V priamom súboji o postup do finále ženskej extraligy si to proti sebe v skupine A rozdali dva bratislavské kluby - TK Slovan a TK Slávia STU. Vo veľmi vyrovnanom stretnutí nakoniec zvíťazila Slávia STU, ktorá zdolala obhajcu titulu TK Slovan 4:3. Po dvojhrách bol stav 3:2 pre Sláviu, keď body získali Irina Balus, Sofia Milatová a Renáta Jamrichová. Za Slovan v singloch bodovali Nina Vargová a Viktória Hrunčáková. Na 3:3 sa vo štvorhre podarilo vyrovnať Vargovej s Nikolou Daubnerovou, no napokon to belasým aj tak netačilo. V druhej štvorhre zdolali Balus s Méri skúsenú sesterskú dvojicu Hrunčáková, Katarína Kužmová a Slávia tak v septembri zabojuje o titul v ženskej extralige.

06. 05. 2023
Tenis doma Více zde
 
« 12345678 .. 10 »   3/62