• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

 
« 12345678 .. 10 »   3/81
news img

Sanson a Černáková víťazmi LMR staršieho žiactva v Bratislave

Matteo Sanson a Tereza Černáková (obaja TK Slávia STU Bratislava) získali titul vo dvojhre na letných regionálnych majstrovstvách staršieho žiactva v Bratislave. Na dvorcoch TK Petržalka si Sanson vo vyrovnanom finále poradil s klubovým spoluhráčom Lukasom Siqueirom a zdolal ho 6:4, 2:6, 7:6(6). Sanson pridal titul aj vo štvorhre, spolu s domácim hráčom Lukášom Švarcom zdolali pár Martin Šimunič, Maxim Hvorecký (obaja TK Petržalka) 7:6(2), 6:2.

23. 05. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Miloslava Mečířa si uctil aj Anton Siekel

Olympijský víťaz vo dvojhre a súčasný prezident Slovenského tenisového zväzu (STZ) Miloslav Mečíř dovŕšil v nedeľu 19. mája šesťdesiatku. Pri tomto významnom životnom jubileu ho vo štvrtok 23. mája prijal na slávnostnom „olympijskom“ obede prezident Slovenského olympijského a športového výboru (SOŠV) Anton Siekel. Blahoželal mu v spoločnosti čestného prezidenta SOŠV Františka Chmelára, generálneho sekretára SOŠV Jozefa Libu, štátneho tajomníka pre šport Jána Krišandu, čestného člena SOŠV Tomáša Grosmanna i riaditeľa mediálneho oddelenia SOŠV Ľubomíra Součeka. Popri spomienkach na Mečířov olympijský triumf v Soule 1988 a ďalšie úspechy odzneli na stretnutí aj podnetné postrehy o celkovej situácii v slovenskom športe.

23. 05. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Medveď a Husárová víťazmi LMR dospelých na strednom Slovensku

Jakub Medveď (Lieskovský tenisový klub - LTC) a Silvia Husárová (TK Hriňová) získali titul vo dvojhre na letných regionálnych majstrovstvách dospelých na strednom Slovensku. Na dvorcoch TK Baník Prievidza si Medveď poradil vo finále s Lukášom Gottwaldom (TK Vrútky) a zdolal ho 6:3, 6:4. Vo štvorhre sa z titulu tešili Igor Németh s Davidom Petrášom (obaja TA M. Ryšavého Bojnice), ktorý vo finále zdolali pár Matej Letavay (TK Ružomberok), Michal Mikuš (TK Baník Prievidza) 7:5, 6:3.

23. 05. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Maruščák a Kužilová víťazmi LMR staršieho žiactva na východe

Tomáš Maruščák (TK Mladosť Košice) a Kristína Kužilová (Tenis Komplex Košice) sa stali víťazmi letných majstrovstiev regiónu staršieho žiactva na východnom Slovensku. Maruščák si na dvorcoch TK 1901 Spišská Nová Ves poradil vo vyrovnanom finále so Sebastiánom Jandom (TJT Michalovce) 7:5, 5:7, 7:5. Zdolaný finalista získal titul vo štvorhre. Po boku Michala Galla (1. TK Rožňava) mali vo finále nastúpiť proti Maruščákovi s Marcusom Adamom (TK Profitennis Academy Prešov), súperi však na zápas nenastúpili.

22. 05. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Kucbeľ s titulom vo dvojhre na LMR mužov na západnom Slovensku

Filip Kucbeľ (ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice) získal titul vo dvojhre na letných regionálnych majstrovstvách mužov na západnom Slovensku. Vo finále si na dvorcoch Hi-Ten TAC Dunajská Streda poradil s Alešom Mísařom (TK Kúpele Piešťany) a zdolal ho 6:2, 2:6, 6:3. Vo štvorhre sa z titulu tešili Mísař s klubovým spoluhráčom Alexom Lapšanským, vo finále vyhrali nad párom Michal Lukačovič (TC EMPIRE Trnava), Yannik Rogulski (TKM - Tenisový klub Madunice) 6:3, 6:2.

22. 05. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Marhevka a Rolková víťazmi LMR detí do 10 rokov v Bratislave

Michal Marhevka (TK Slovan Bratislava) a Natália Rolková (TK Inter Bratislava) sa stali víťazmi LMR detí do 10 rokov v Bratislave. Na dvorcoch TK Jednotka zvíťazil Marhevka vo finále dvojhry nad Hugom Hanulíkom (Tenisový klub Dúbravka BA) hladko 6:0. Vo štvorhre titul získali Marco Urvay s Lukasom Lörinčíkom (obaja TK Petržalka) po víťazstve 7:5 nad párom Marhevka, Michal Čičo (TK Slovan Bratislava).

21. 05. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Šramková víťazkou LMR žien v Bratislave

Tamara Šramková (TK Jednotka Bratislava) získala titul vo dvojhre na letných regionálnych majstrovstvách žien v Bratislave. Vo finále si na kurtoch TK Zohor poradila s Miou Mayerovou (TK Slávia STU Bratislava) a zdolala ju 7:6(4), 6:2. Vo štvorhre si titul vybojovali Lucia Scheberová (TK LOVE 4 TENNIS Bratislava) s Hanou Georgievskou (TK Slávia STU Bratislava) po tesnom víťazstve 3:6, 6:3, 10-3 nad párom Dominika Elizabeth Bab, Ivana Daubnerová (obe TK Slovan Bratislava).

21. 05. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Bartovic a Lenártová víťazmi LMR starších žiakov na západe

Artur Bartovic (TK Kúpele Piešťany) a Lara Lenártová (TC EMPIRE Trnava) sa získali titul vo dvojhre na letných regionálnych majstrovstvách starších žiakov na západnom Slovensku. Na kurtoch TK Slávia SPU Nitra si Bartovic vo finále poradil s domácim hráčom Matúšom Mravíkom a zdolal ho 6:3, 6:3. Vo štvorhre titul získali Patrik Košťany (TK Kúpele Piešťany) s Igorom Malinkom (TC Topoľčany), fináloví súperi Bartovic s Jakubom Rusnákom na zápas nenastúpili.

21. 05. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Paulovčák víťazom LMR mužov v Bratislave

Samuel Paulovčák (TK LOVE 4 TENNIS Bratislava) získal titul vo dvojhre na letných regionálnych majstrovstvách mužov v Bratislave. Vo vyrovnanom finále si na domácich kurtoch poradil s Petrom Červenákom (TK Jednotka Bratislava) a zdolal ho 2:6, 6:3, 7:6(5). Vo štvorhre si titul vybojovali Michal Škrla (TK Spoje Bratislava) s Nicholasom Volníkom (TK KPSF 92 Bernolákovo) po víťazstve 6:2, 6:1 nad párom Lukáš Matušík (TK LOVE 4 TENNIS Bratislava), Samuel Vozár (TK Slovan Bratislava).

FOTO: Dušan Barbuš

21. 05. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Dva tituly Kubalovej na LMR štarších žiačok na strednom Slovensku

Lilien Kubalová (TK Žilina) získala titul vo dvojhre aj štvorhre na letných regionálnych majstrovstvách starších žiačok na strednom Slovensku. Vo finále na dvorcoch Lieskovského tenisového klubu - LTC zvíťazila nad domácou hráčkou Nelou Tužinskou 6:2, 7:6(6). Z deblového titulu sa tešila po boku klubovej spoluhráčky Niny Čaplovičovej, vo finále zdolali pár Eliška Kebísková (TK Nová Dubnica), Klára Kutejová (TK Žilina) 6:3, 6:2.

21. 05. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Sledujte naživo finále LMR mužov v Bratislave

Bratislavský tenisový zväz prináša pre svojich sledovateľov a fanúšikov livestream a livescore z finálového zápasu mužskej dvojhry na letných majstrovstvách regiónu medzi Samuelom Paulovčákom a Petrom Červenákom. Zápas sa začína o 10.00 h v TK LOVE 4 TENNIS Bratislava. LIVESTREAM   LIVESCORE

20. 05. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Malec a Priesterová víťazmi LMR detí do 10 rokov na východe

Šimon Malec (MŠK Poprad-Tatry) a Júlia Priesterová (TK Mladosť Košice) sa stali víťazmi LMR detí do 10 rokov na východnom Slovensku. Na dvorcoch TC 92 Levoča zvíťazil Malec vo finále dvojhry nad domácim hráčom Dominikom Kaľavským hladko 6:1. Malec pridal titul aj vo štvorhre, po boku Šimona Mikloša (TK Profitennis Academy Prešov) zdolali vo finále pár Kaľavský, Andrej Novotný (TC 92 Levoča) 6:3.

20. 05. 2024
Tenis doma Více zde
 
« 12345678 .. 10 »   3/81