Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

Vargová víťazkou HM SR mladších dorasteniek vo dvojhre i štvorhre

Nina Vargová (TK Slovan Bratislava) sa stala víťazkou halových majstrovstiev Slovenska mladších dorasteniek. Vo finále dvojhry zdolala Salmu Drugdovú (Fresh Club Zvolen) 6:4, 6:2. Vo štvorhre spolu s Nikolou Daubnerovou (TK Slovan Bratislava) zvíťazili v súboji o titul nad Petrou Janigovou (OZ ŠK Odema Púchov) s Ninou Kyseľovou (TC Topoľčany) hladko 6:1, 6:1.

14. 01. 2020
Tenis doma Více zde

HM SR mladších žiačok vyhrala Kročková

Natália Kročková (TC EMPIRE Trnava) získala titul na halových majstrovstvách Slovenska mladších žiačok v Bratislave. Vo finále zdolala Soňu Depešovú (TK Kúpele Piešťany) 1:6, 6:1, 6:2. Obe dievčatá spolu tvorili najvyššie nasadený pár vo štvorhre a vo finále zvíťazili nad Leou Belanskou (TC Topoľčany) s Terezkou Gálikovou (TK LOVE 4 tennis Bratislava) hladko 6:2, 6:0. FOTO: Dušan Barbuš

Mladší dorastenec Naď s dvoma titulmi z HM SR

Peter Naď (TK Mladosť Košice) zdolal vo finále halových majstrovstiev Slovenska v Trnave Norberta Marošíka (Lieskovský tenisový klub-LTC) 6:3, 6:4 a získal titul v kategórii mladších dorastencov. Aj vo štvorhre vyhral Naď, po boku klubového partnera Michala Krajčího zdolali vo finále Marošíka s Matejom Muránskym (TC BASELINE Banská Bystrica) 6:4, 7:5.

Novanský s Pokorným víťazmi SJI

Michal Novanský s Lukášom Pokorným sa stali víťazmi štvorhry na turnaji ITF G2 Slovak Junior Indoor. Vo finále zdolali nemecko-český pár Musil, Pučálka 6:2, 6:1. Menej úspešní boli domáci reprezentanti vo finále dvojhry. Novanský podľahol Poliakovi Orlikowskému 4:6, 4:6, Bianca Behúlová nestačila na Bielorusku Alionu Faleiovú a prehrala 5:7, 6:3, 2:6. Bieloruska po boku krajanky Kristiny Dmitrukovej získala titul aj vo štvorhre. Výsledky, pavúky SJI

12. 01. 2020

Trio domácich semifinalistov

Michal Novanský, Bianca Behúlová (na snímke) a Radka Zelníčková postúpili do semifinále dvojhry na turnaji ITF G2 Slovak Junior Indoor. Novanský vyhral vo štvrťfinále nad Litovčanom Vasilliavskasom 7:6, 6:4 a po boku Lukáša Pokorného postúpil aj do semifinále štvorhry. Behúlová zvíťazila nad druhou nasadenou Češkou Palicovou 6:4, 6:4, Zelníčková zdolala šestku Sabaninovú z Maďarska 6:1, 6:4. Vo štvrťfinále skončila Yvonna Žuffová, ktorá podľahla Ruske Barkovovej 2:6, 6:3, 1:6. Výsledky, pavúky, program SJI

10. 01. 2020

SJI: Šiesti Slováci ďalej

Z pätnástich slovenských účastníkov štartujúcich v hlavnej súťaži turnaja ITF G2 Slovak Junior Indoor zvíťazila v prvom kole šestica. Medzi chlapcami postupujú ďalej Peter Benjamín Privara (na snímke), Michal Novanský a Lukáš Pokorný, z dievčat boli úspešné Bianca Behúlová, Radka Zelníčková a Yvonna Žuffová. Výsledky, pavúky, program SJI

08. 01. 2020

SJI: Jašková do hlavnej

Anika Jašková (na snímke) postúpila ako jediná z domácich hráčov do hlavnej súťaže turnaja Slovak Junior Indoor. Vo finále kvalifikácie zdolala Češku Lucii Havlíčkovú 6:4, 4:6, 10-2. Pred bránami hlavnej časti skončili Viktória Lacková aj Ivo Verčík, ktorí podľahli svojim súperom.

07. 01. 2020

Halové M SR starších žiačok vyhrala Jamrichová

Renáta Jamrichová (OZ Slávia Trnava) získala titul na halových majstrovstvách Slovenska starších žiačok v Prešove. Vo finále hladko zdolala Karolínu Krajmerovú (Benet LTC Bytča) 6:2, 6:0. Vo štvorhre zvíťazili Saša Félixová (TC EMPIRE Trnava) s Ninou Kyseľovou (TC Topoľčany) nad Ester Gonosovou (Tenisová akadémia Prešov) s Bernadette Michalčíkovou (TC Topoľčany) 6:4, 6:4.

Halové M SR starších žiakov pre Melagu

Samuel Melaga (Fresh club Zvolen) sa stal víťazom dvojhry aj štvorhry na halových majstrovstvách Slovenska starších žiakov, hrajúcich sa na dvorcoch TK Slávia STU Bratislava. Vo finále dvojhry zdolal Jakuba Medveďa (TA Edmund Pavlík Banská Bystrica) 7:6(3), 7:5. Melaga sa po boku Medveďa tešil aj z víťazstva vo štvorhre, spolu zdolali Patrika Hulína s Marekom Naňom z TC EMPIRE Trnava 6:3, 6:3.

Dao a Kotlíková víťazmi medzi dorastencami

Na dvorcoch TK Slávia STU Bratislava sa uskutočnili Halové regionálne majstrovstvá Bratislavy v kategórii dorastu. Víťazmi dvojhry sa stali Dung Em Oliver Dao a Inez Maria Kotlíková. Najvyššie nasadený Dao vo finále hladko zvíťazil nad Petrom Červenákom 6:1, 6:2. Vo štvorhre titul získali Juraj Obtulovič s Filipom Semančíkom, keď vo finále vyhrali nad Petrom Červenákom s Filipom Náhlovským 6:1, 6:2. Medzi dorastenkami si Kotlíková poradila s Adelou Gemzickou 6:2, 6:2, vo štvohre sa z víťazstva tešili Sandra Mária Kerdíková s Nelly Vighovou, ktoré zdolali Gemzickú s Viktóriou Lackovou 6:3, 6:3. FOTO: Dušan Barbuš