• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

 
news img

V Trnave o hlavnú iba Zelníčková

Z pätice slovenských hráčok, ktoré zasiahli do kvalifikácie na druhom ženskom turnaji ITF WTT W60 v Trnave, zabojuje o hlavnú súťaž iba Radka Zelníčková (na snímke). Devätnásťročná hráčka Národného tenisového centra si v úvodnom eliminačnom kole poradila s Nemkou Tayisiyou Mordergerovou, ktorú zdolala 6:4, 7:5. Držiteľka voľnej karty narazí vo finále kvalifikácie na Češku Anetu Kučmovú.

06. 03. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

V Trnave lákadlom Jamrichová

Séria medzinárodných turnajov s názvom EMPIRE Tennis Tour 2023 pokračuje tento týždeň v Trnave druhým ženským podujatím kategórie ITF WTT W60. Slovenský tenisový zväz udelil na tento turnaj voľnú kartu do kvalifikácie juniorskej reprezentantke Nine Vargovej a do hlavnej súťaže mladej talentovanej hráčke Renáte Jamrichovej (na snímke). Tá sa vlani pri svojom prvom štarte medzi ženami prebojovala v Trnave do štvrťfinále.

06. 03. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Zelníčková vo finále neuspela

Radka Zelníčková neuspela vo finále štvorhry na turnaji ITF WTT W60 v Trnave. Spolu s Grékyňou Sapfo Sakellaridiovou nestačili v súboji o titul na najvyššie nasadený belgický pár Greet Minnenová, Yanina Wickmayerová a podľahli mu 4:6, 4:6 za 72 minút. Devätnásťročná hráčka Národného tenisového centra tak nerozšírila svoju zbierku deblových titulov zo ženského okruhu. Doposiaľ ich má na svojom konte dva z pätnásťtisícových turnajov.

04. 03. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Kučová v Trnave bez finále

Kristína Kučová nezabojuje o titul vo dvojhre na turnaji ITF WTT W60 v Trnave. Držiteľka voľnej karty nestačila v semifinále na Rumunku Jaqueline Cristianovú a podľahla jej 3:6, 4:6 za 89 minút. Tridsaťdvaročná slovenská reprezentantka by sa mala predstaviť v Trnave aj na budúcotýždňovom podujatí rovnakej kategórie.

04. 03. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Kučová v Trnave do semifinále

Kristína Kučová (na snímke) sa prebojovala do semifinále dvojhry na turnaji ITF WTT W60 v Trnave. Vo štvrťfinále si poradila s Češkou Terezou Smitkovou a zdolala ju 6:4, 4:6, 6:4 za 128 minút. Tridsaťdvaročná slovenská reprezentantka nastúpi v dueli o postup do finále proti Rumunke Jacqueline Cristianovej. Do finále štvorhry sa prebojovala Radka Zelníčková, ktorá v Trnave nastupuje po boku mladej Grékyňe Sapfo Sakellaridiovej.

03. 03. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Kučová ďalej, Šramková nie

Kristína Kučová (na snímke) postúpila do štvrťfinále dvojhry na turnaji ITF WTT W60 v Trnave. Držiteľka voľnej karty si v druhom kole poradila s českou kvalifikantkou Luciou Havlíčkovou a zdolala ju vo vyrovnanom zápase 6:4, 7:6(4) za 113 minút. Ďalšou súperkou tridsaťdvaročnej Bratislavčanky bude Havlíčkovej krajanka Tereza Smitková.

02. 03. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Pláteníková končí v prvom kole

Ela Pláteníková nepostúpila do druhého kola dvojhry na turnaji ITF WTT W60 v Trnave. Držiteľka voľnej karty nestačila v úvodnom kole na Kathinku Von Deichmannovú z Lichtenštajnska a podľahla jej hladko 1:6, 1:6 za necelú hodinu.

FOTO: Milan Hutera/empireslovakopen

28. 02. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Zelníčková jediná do hlavnej

Radka Zelníčková (na snímke) postúpila do hlavnej súťaže dvojhry na medzinárodnom ženskom turnaji ITF WTT W60 v Trnave. Vo finále kvalifikácie si poradila s Nemkou Marou Guthovou, ktorú zdolala 6:1, 7:6(2) za 101 minút. Menej sa darilo Estzer Méri a Nikole Daubnerovej, ktoré v eliminačnom finále na svoje súperky nestačili.

28. 02. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

HMSR dorasteniek vyhrala Koppová

Natália Koppová (TK TENNis FUN B. Bystrica) sa stala víťazkou dvojhry na halových majstrovstvách Slovenska dorasteniek v Slovenskej Ľupči. Vo finále si poradila s Lilly Cvanciger (TC Slávia UPJŠ Košice) a zdolala ju 6:3, 6:2. Vo štvorhre sa z titulu tešili Ela Beláňová (TK Jednotka Bratislava) so Sandrou Borguľovou (TC BASELINE Banská Bystrica), ktoré vo finále zvíťazili nad Nelou Kuriľákovou (TK Profitennis Academy Prešov) s Nikki Šuchterovou (Tenisová akadémia Prešov) 6:2, 6:2.

28. 02. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Tri Slovenky o hlavnú súťaž

Tri slovenské reprezentantky sa predstavia vo finále kvalifikácie na medzinárodnom ženskom turnaji ITF WTT W60 v Trnave. O postup do hlavnej súťaže budú bojovať Eszter Méri, Radka Zelníčková a Nikola Daubnerová (na snímke). V úvodnom eliminačnom kole skončili držiteľky voľných kariet Laura Cíleková a Sára Šarinová. Finále kvalifikácie je v Trnave na programe v utorok 28. februára.

FOTO: Milan Hutera/empireslovakopen

27. 02. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

V Trnave aj Kučová a Šramková

Kristína Kučová s Rebeccou Šramkovou (na snímke) budú ťahákom medzinárodných turnajov s názvom EMPIRE Tennis Tour 2023, ktoré sa uskutočnia od 27. februára do 12. marca. Na dvoch podujatiach, každé s dotáciou 60.000 USD, sa na harde v Trnave predstavia aj dve tenistky z elitnej svetovej stovky - Nemka Tamara Korpatschová a Rakúšanka Julia Grabherová.

27. 02. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Medzinárodný turnaj TEJT 2 U14 v Banskej Bystrici

V týždni od 28. februára 2023 sa na dvorcoch TC BASELINE Banská Bystrica koná medzinárodný turnaj kategórie TEJT 2 chlapcov a dievčat do 14 rokov. Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.tenniseurope.org.

21. 02. 2023
Tenis doma Více zde