• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

 
news img

Sledujte finále extraligy naživo!

Slovenský tenisový zväz prináša tenisovým priaznivcom možnosť sledovať naživo finálové stretnutia slovenskej extraligy mužov aj žien, ktoré sú na programe v sobotu 4. mája od 10.00 h. Prostredníctvom livestreamu a livescore sa môžete aj vy preniesť do Jaslovských Bohuníc či Piešťan, kde si v súboji o titul zmerajú sily muži ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice s TK Slávia STU Bratislava a ženy TK Kúpele Piešťany s TK Slovan Bratislava.

03. 05. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Fotogaléria stretnutia medzi TK Kúpele Piešťany a Madunicami

V skupine A ženskej extraligy medzi TK Kúpele Piešťany a TKM - Tenisový klub Madunice vyhralo domáce družstvo, čím si zabezpečilo postup do finále. Za víťazný tím v singloch bodovali Soňa Depešová, Julie Paštiková a Laura Svatíková, vo štvorhre potom rozhodujúci bod pridali Svatíková s Teréziou Mĺkvou. Za zdolaný tím sa presadili Karolína Krajmer a Aneta Kučmová, ktorá spolu so Stellou Kovačičovou bodovala aj vo štvorhre. Piešťanský klub zabojuje o titul prvý raz od roku 2013.

02. 05. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Fotogaléria stretnutia medzi TK L4T Bratislava a TK Slovan Bratislava

Tretie kolo mužskej extraligy zviedlo v skupine A proti sebe vlaňajšieho finalistu TK LOVE 4 TENNIS Bratislava a TK Slovan Bratislava. Z víťazstva sa tešil domáci klub, ktorý zdolal Slovan hladko 5:0. O body domácich sa v singloch postupne postarali Zangar Nurlanuly, Matej Gálik, Samuel Puškár, Tomáš Lánik a Lukáš Pokorný. Záverečné štvorhry sa za rozhodnutého stavu nehrali. Stretnutie zachytil objektív fotografa Dušana Barbuša.

02. 05. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Spoznali sme finalistov extraligy

V mužskej extralige sa do finále prebojovali TK Slávia STU Bratislava a ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice. Oba tímy nenašli vo svojich skupinách premožiteľa a zvíťazili vo všetkých troch stretnutiach. V záverečnom kole vyhrali Bohunice v priamom súboji o prvé miesto v skupine nad MŠK Poprad-Tatry 5:2, rovnakým pomerom zdolala Slávia Piešťany. Finálové stretnutie sa odohrá 4. mája na dvorcoch v Jaslovských Bohuniciach.

02. 05. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Fotogaléria stretnutia medzi TK Kúpele Piešťany a TK Slávia STU BA

V skupine A ženskej extraligy medzi TK Kúpele Piešťany a TK Slávia STU Bratislava sa z víťazstva 5:2 tešilo domáce družstvo. Za víťaza získali body v singloch Soňa Depešová, Natália Slabá, Laura Svatíková a vo štvorhre Depešová s Julii Štruplovou i Slabá so Svatíkovou. Za Sláviu bodovali Sofia Milatová a Eszter Méri.

01. 05. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Fotogaléria stretnutia medzi TK Slovan BA a TK Kúpele Piešťany

Druhé kolo mužskej extraligy zviedlo v skupine A proti sebe TK Slovan Bratislava a TK Kúpele Piešťany. Víťazstvo si vybojoval Slovan, ktorý zvíťazil najtesnejším rozdielom 4:3. O body domácich sa v singloch postupne postarali Michal Mertiňák, Marcus Masarčin a Michael Vrbenský, vo štvorhre rozodujúci bod získali Vrbenský s Michalom Seleckým. Za hostí bodovali Jan Klimas a Ivo Verčík v dvojhrách a spoločne aj v debli. Stretnutie zachytil objektív fotografa Dušana Barbuša.

30. 04. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Fotogaléria stretnutia medzi TK Slovan BA a TC EMPIRE Trnava

V skupine B ženskej extraligy medzi TK Slovan Bratislava a TC EMPIRE Trnava sa z víťazstva 4:1 tešilo domáce družstvo. Za víťaza získali body v singloch Michaela Hončová, Mia Pohánková, Anika Jašková a Anastasija Sobolievová. Za Trnavu bodovala v dvojhre Natália Kročková. Štvorhry sa za rozhodnutého stavu nehrali. Slovan si pripísal už druhé víťazstvo v skupine.

FOTO: Dušan Barbuš

30. 04. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Extraliga pokračovala 2. kolom

Extraliga, najvyššia slovenská tenisová súťaž družstiev, pokračovala v utorok 30. apríla druhým kolom. Formát súťaže zostal rovnaký ako vlani. Osem tímov je rozdelených do dvoch skupín. V rámci každej skupiny si zmerajú sily všetky tímy (každý tím teda v skupine odohrá 3 stretnutia). Víťaz skupiny A potom vo finále nastúpi proti víťazovi skupiny B.

30. 04. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Medzinárodný turnaj TEJT 1 do 14 rokov v Piešťanoch

V týždni od 6. mája 2024 sa na dvorcoch TK Kúpele Piešťany koná medzinárodný turnaj kategórie TEJT 1 chlapcov a dievčat do 14 rokov. Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.tenniseurope.org.

29. 04. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Fotogaléria stretnutia medzi TK Kúpele Piešťany - TK L4T Bratislava

V skupine A mužskej extraligy medzi TK Kúpele Piešťany a TK LOVE 4 TENNIS Bratislava sa z víťazstva 6:1 tešilo hosťujúce družstvo. Za víťaza získali body v singloch Ján Stančík, Šimon Habšuda, Matej Gálik, Samuel Puškár a Lukáš Pokorný a vo štvorhre Gálik s Pokorným. Za Piešťany bodovali vo štvorhre Pavel Gula so Samuelom Guzoňom.

29. 04. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Fotogaléria stretnutia medzi TK Slávia STU a Madunicami

V skupine A ženskej extraligy medzi TK Slávia STU Bratislava a TKM - Tenisový klub Madunice sa z víťazstva 5:2 tešilo domáce družstvo. Za víťaza získali body v singloch Mia Mayerová, Sofia Milatová, Irina Balus a Salma Drugdová, vo štvorhre Milatová s Karin Vallovou. Za Madunice bodovala v dvojhre Aneta Kučmová, ktorá spolu so Stellou Kovačičovou pridala bod aj vo štvorhre.

FOTO: Dušan Barbuš

28. 04. 2024
Tenis doma Více zde
 
news img

Fotogaléria bratislavského derby medzi TK Slávia STU a TK Slovan

Úvodné kolo mužskej extraligy zviedlo v skupine A proti sebe dva bratislavské kluby – TK Slávia STU a TK Slovan. Víťazstvo si vybojovala Slávia STU, ktorá už po dvojhrách vyhrávala 4:1. O body domácich sa v singloch postupne postarali Marek Semjan,Tomáš Líška, Martin Dobrý a Krištof Minárik, za hostí bodoval Bruno Barnáth, ktorému pre zranenie zápästia skrečoval Michal Krajčí. Stretnutie sa napokon skončilo konečným výsledkom 4:3. Stretnutie zachytil objektív fotografa Dušana Barbuša.

28. 04. 2024
Tenis doma Více zde