• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

 
« 123456 .. 10 »   1/36
news img

Semifinalisti extraligy

V pondelok sme spoznali semifinalistov mužskej aj ženskej tenisovej extraligy. Medzi mužmi postúpil ďalej obhajca vlaňajšieho titulu TK Slávia STU Bratislava, ktorý na pôde Lieskovského tenisového klubu-LTC zvíťazil jednoznačne 5:0. Na semifinálový duel pocestuje do Popradu, kde si zmeria sily s domácim MŠK Poprad-Tatry. Druhým semifinalistom z Bratislavy je TK LOVE 4 tennis po víťazstve nad TC BASELINE Banská Bystrica 5:2. Po siedmich rokoch sa v extralige predstavil Dominik Hrbatý. V zápase vo farbách TK Slovan Bratislava ťahal za kratší koniec a jeho klub napokon prehral na kurtoch TC Draci Matúškovo 3:4.

08. 06. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Hrbatý si zahral v extralige

Dominik Hrbatý sa v pondelok po siedmich rokoch predstavil v súťažnom zápase. V pondelňajšom dueli 1. kola tenisovej extraligy družstiev nestačil na Argentínčana Gabriela Federica a podľahol mu 6:3, 3:6, 5:7. Bývalý charizmatický slovenský reprezentant ohlásil návrat na kurty iba v jednom zápase. K svojmu klubu TK Slovan Bratislava sa aktívne pripojil na kurtoch TC Draci Matúškovo.

08. 06. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Slovenská extraliga 2020

Už dnes sa prvým kolom začína slovenská extraliga mužov a žien, ktorej finále sa uskutoční 12. júna. Prvenstvo obhajujú muži Slávie STU Bratislava. Tí vlani získali už 10. titul v najvyššej súťaži a sú tak najúspešnejším tímom. Medzi ženami sa z prvenstva tešili hráčky TC EMPIRE Trnava, dovedna to bol už ich piaty titul. Najúspešnejším klubom v počte prvenstiev je medzi ženami Slovan Bratislava. V tomto roku zo súťaže nezostúpi žiadne družstvo.

07. 06. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Áčkový turnaj na Slávii vyhrali Almási a Chudejová

Alfréd Almási vyhral turnaj triedy A v kategórii dorastu, ktorý sa uskutočnil na dvorcoch Slávie STU Bratislava. Vo finále si poradil s najvyššie nasadeným Radovanom Michalikom 6:3, 7:6(2). Michalik po boku Jakuba Kaťucha zvíťazil vo štvorhre. Dvojhru aj štvorhru dievčat vyhrala Mia Chudejová, ktorá vo vyrovnanom finále singla zdolala Emu Baraniakovú 6:3, 6:7(4), 6:4. V debli sa radovala spolu s Elou Pláteníkovou.

06. 07. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Slávia obhájila titul v extralige

Tenisti TK Slávia STU Bratislava sa stali víťazmi extraligy mužov. Vo finále zdolali TK LOVE 4 tennis Bratislava 5:2. O všetkom rozhodli až záverečné dve štvorhry. Hráčom Slávie STU sa podarilo to, čo ešte žiaden iný tím na Slovensku nedokázal. Získali štyri extraligové tituly v sérii, dovedna ich majú už jedenásť.

12. 06. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Slovanistky vyhrali extraligu

Hráčky TK Slovan Bratislava získali titul v slovenskej extralige v ročníku 2020. Vo finále zdolali TC EMPIRE Trnava 4:1 a oplatili im vlaňajšiu finálovú prehru. Pre slovanistky je to celkovo dvanásty extraligový titul. O všetkom bolo rozhodnuté už po dvojhrách. Švajčiarka so slovenskými koreňmi Belinda Benčičová deklasovala Terezu Mihalíkovú 6:0, 6:0 a zvýšila náskok hostiek na 3:1. Víťazstvo Slovana spečatila Viktória Kužmová, ktorá si poradila s Annou Siskovou 6:4, 6:3.

12. 06. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Majstrovstvá mladších žiakov na západe vyhral Bairo

Víťazom letných majstrovstiev západoslovenského regiónu v kategórii mladších žiakov sa stal Dylan Bairo (TC EMPIRE Trnava). Vo finále si poradil s Markom Bekénim (Tenis team Nové Zámky). Bairo zvíťazil aj vo štvorhre, spolu s Alexom Adamom Fanom (TK HSC Piešťany) zdolali Bekéniho s Martinom Krahulcom (TK Senica).

10. 06. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Trnava o titul so Slovanom

Hráčky TC EMPIRE Trnava zvíťazili v semfinále ženskej extraligy nad družstvom TK Slávia SPU Nitra 4:1 a v piatok budú obhajovať vlaňajší titul. Ich finálovými súperkami budú tenistky TK Slovan Bratislava, ktoré zvíťazili na dvorcoch TK Kúpele Piešťany 5:0.

10. 06. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Bratislavské finále extraligy

Tenisti Slávie STU Bratislava sa ako prví prebojovali do finále extraligy mužov. Obhajcovia titulu zvíťazili v semifinále na kurtoch MŠK Poprad-Tatry 5:0. Ich piatkovým finálovým súperom bude TK LOVE 4 tennis Bratislava, ktorý si poradil s TC Draci Matúškovo rovnako bez straty zápasu.

10. 06. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Mladší žiaci Trojan a Herdická zvíťazili na východe

Majstrami východoslovenského regiónu mladších žiakov vo dvojhre sa stali Samuel Trojan a Nicole Emma Herdická (obaja TJ Sokol Prešov). Ich finálovými súpermi boli Peter Gallo (TK Rožňava) a Timea Gross (TK Mladosť Košice). Vo štvorhre titul vybojovali Šimon Dióssy (TK Mladosť Košice) s Jakubom Vaskym (TC Slávia UPJŠ Košice), ktorí zdolali pár Peter Lukáč (TJ Sokol Prešov), Marko Strompf (TK DRANaM Košice). Dievčenskú štvorhru vyhrala dvojica Stella Cinkaničová (TK Mladosť Košice), Nela Kuriľáková (TK Profitennis Academy Prešov) nad párom Gross, Herdická. 

10. 06. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Matunák a Gáliková víťazmi v kategórii mladších žiakov

Letné majstrovstvá bratislavského regiónu v kategórii mladšieho žiactva usporiadal TK Petržalka. Víťazom chlapčenskej dvojhry sa stal Martin Matunák (TK Slovan Bratislava), vo finále si poradil s Lukášom Chrenom (TK Slávia STU Bratislava). Matunák vyhral aj štvorhru, spolu s klubovým spoluhráčom Alexom Čechom zdolali pár Chren, Peter Danko (TK Slávia STU Bratislava). Medzi dievčatami titul získalaTerezka Gáliková (TK LOVE 4 tennis Bratislava) po finálovej výhre nad Nikol Sevald (OZ Talent NiZa Bratislava). Gáliková po boku Michaely Martišovej zvíťazila aj vo štvorhre nad párom Karin Vallová, Katarína Medviďová (obe TK Slávia STU Bratislava).

10. 06. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Na západe medzi dorastencami Karol a Mráziková

Usporiadateľom letných regionálnych majstrovstiev západoslovenského regiónu 2020 dorastu bol TK77 Skalica s podporou AŠK Skalica. Víťazom chlapčenskej dvojhry sa stal Miloš Karol (TKM-Tenisový klub Madunice), ktorý zdolal Michala Novanského (OZ Slávia Trnava).  Vo štvorhre vyhrali Michal Novanský s Petrom Kučerom (ŠK Blava 1928 J. Bohunice) nad Antonom Magdolenom (TC Topoľčany) a Adriánom Kopálom (TK Kúpele Piešťany). Medzi dievčatami titul získala Karolína Mráziková (TC EMPIRE Trnava) po víťazstve nad Elou Pláteníkovou (TC EMPIRE Trnava). Štvorhru ovládli Laura Nádaská (ŠK Blava 1928 J. Bohunice) s Ninou Kyseľovou (TC Topoľčany) nad Slávkou Mihálovou (TK Senica) a Klárou Máriou Švorcovou (TK HSC Piešťany).

09. 06. 2020
Tenis doma Více zde
 
« 123456 .. 10 »   1/36