• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

 
news img

Ocenení za rozvoj tenisu

Slávnostné vyhlásenie ankety Tenista roka 2017 bolo aj dobrou príležitosťou oceniť dlhoročných činovníkov tenisu. Takto si z rúk prezidenta STZ Tibora Macka prevzali ocenenia za rozvoj tenisu Ing. Anton Dragun z Košíc, Ivan Zelenák z klubu Draci Matúškovi, Mária Kováčová zo Slávie STU Bratislava. Z ocenených chýbala len známa rozhodkyňa Jarmila Kováčová.
 

 

21. 11. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Najlepší tenisti spolu

Príjemný večer, počas ktorého v NTC zneli piesne v podaní Celeste Buckingham, zakončili laureáti 24. ročníka ankety STZ Tenista roka 2017 spoločným fotografovaním. Z víťazov 7 kategórií chýbala pre štart na turnaji iba Romana Čisovská, ktorú po tretí raz vyhlásili za Talent roka. Pozrite si defilé hviezd slovenského tenisu minulosti, súčasnosti a veríme, že aj budúcnosti. Foto: Dušan Barbuš

21. 11. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Hrbatý a Nagyová v sieni slávy

Sieň slávy slovenského tenisu má už 25 členov. Pribudli do nej dve výrazné osobnosti - Dominik Hrbatý a Henrieta Nagyová, za ktorou na pódium prišla jej 4-ročná dcéra i partner. Takmer štyristo hostí galavečera slovenského tenisu tlieskalo dvom skvelým profesionálom a dlhoročným reprezentantom. 

21. 11. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Hantuchovej rozlúčka s fanúšikmi

Na turnajoch WTA i na grandslamoch uspela proti nej iba jediný raz a aj to vďaka skreču. Pri rozlúčke s aktívnou kariérou sa dočkala prvého víťazstva. Slovenská tenistka Daniela Hantuchová v rámci 10. ročníka exhibície Tennis Champions zdolala Belgičanku Kim Clijstersovú v tajbrejku. Ten prišiel v bratislavskom NTC na rad za stavu 5:5. Po premenenom mečbale sa Hantuchová so svojou najlepšou kamarátkou na okruhu objala a premohli ju silné emócie.

15. 11. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Hantuchovej rozlúčka v NTC

Po prvý raz sa stretli takmer pred 20 rokmi na juniorskom turnaji v Bratislave a postupne sa z nich stali najlepšie kamarátky na okruhu WTA. Keď slovenská tenistka Daniela Hantuchová oslovila Kim Clijstersovú, aby sa 15. novembra zúčastnila na jej rozlúčke s kariérou, Belgičanka neváhala ani minútu. Exhibícia je v stredu v NTC od 18.00.

15. 11. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Získaj permanentky na PSO

Vážení registrovaní členovia STZ, v minulých dňoch vám STZ zaslal na vašu  e-mailovú adresu pozvánku  na Medzinárodné majstrovstvá Slovenska mužov v tenise „PEUGEOT SLOVAK OPEN 2017“, najväčší tenisový turnaj na Slovensku (6. – 12. novembra 2017 v AEGON aréne v Bratislave). Súčasťou pozvánky je voucher  na 2 celotýždenné permanentky na turnaj. V prípade, že ste registrovaný člen STZ a e-mail s pozvánkou ste do vašej schránky nedostali, a máte záujem o permanentky, kontaktujte pána Roberta Mokráňa na adrese: robert.mokran@stz.sk

09. 11. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Pozvánka na seminár trénerov

Slovenský tenisový zväz pozýva na celodenný seminár pre trénerov s licenciou STZ. Uskutoční sa dňa 18. 11. 2017 v sále č. 2 NTC od 8.30 h. Tréneri musia uhradiť poplatok do 13. 11. 2017 ( 25 eur tréneri s platnou alebo končiacou licenciou roku 2017, ostatní 35 eur). Viac  o seminári.

05. 11. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Trofeje do Prešova a Petržalky

Tenisová akadémia Prešov je prvým klubom v 13-ročnej histórii Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP, ktorému sa v kategórii chlapcov podarilo získať tretie prvenstvo. Po rokoch 2011 a 2012 sa chlapci TA Prešov stali víťazmi Davis Cupu aj v roku 2017. Vo finále dievčat zvíťazili tenistky TŠP - Tenisová škola Petržalka nad TK Žilina 3:2. 

08. 10. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

V nedeľu sa rozhodne o víťazoch

O Detský Davis Cup hrajú vo finále v NTC chlapčenské tímy Tenis Clubu Nové Zámky a Tenisovej akadémie Prešov. Vo finále Fed Cupu dievčat sa o víťazovi v nedeľu rozhoduje medzi TK Žilina a TŠP-tenisová škola Petržalka. Prinášame fotografie zo sobotňajších zápasov celoslovenského finále od Dušana Barbuša.

08. 10. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Cibulková na roztrhanie

Na tradičnej autogramiáde v rámci Peugeot Tennis Day sa v sobotu  Dominika Cibulková nešetrila - vytrvalo podpisovala lopty, tričká, kartičky... Populárna slovenská tenistka sa bude šetriť až v najbližších týždňoch. Sezónu už ukončila, oddýchne si a pod vedením trénera Mateja Liptáka sa bude pripravovať na najsledujúci rok. Na autogramiáde nechýbala ani Magdaléna Rybáriková, Dominik Hrbatý, Jana Čepelová, Rebecca Šramková a ďalší. Prinášame fotografie Dušana Barbuša z Peugeot Tennis Day.

07. 10. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Peugeot a STZ pokračujú

Spoločnosť Peugeot a Slovenský tenisový zväz spája partnerstvo už od roku 2003. Prestížna automobilová značka bude podporovať slovenský tenis aj v rokoch 2018 - 2021. V rámci Peugeot Tennis Day v sobotu v NTC spečatili pokračovanie spolupráce podpisom zmluvy Matúš Paľa, generálny riaditeľ Peugeot/Citroën Slovakia a Tibor Macko, prezident STZ.

07. 10. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Vrcholí boj o trofeje

V semifinále Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP majú zastúpenie všetky regióny Slovenska. O postup do finále sa v sobotu v NTC stretnú chlapci TK Tennis Classic Bratislava -  Tenis Club Nové Zámky a Tenisová akadémia Prešov - TC Baseline Banská Bystrica. Vo Fed Cupe dievčat do 10 rokov je zloženie semifinále TK Žilina - TC Empire Trnava a TŠP-tenisová škola Petržalka - TK Mladosť Košice A. Prinášame fotografie druhého dňa celoslovenského finále od Dušana Barbuša.

06. 10. 2017
Tenis doma Více zde