• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

 
news img

Tenisové hviezdy v Poprade

Zimný štadión v Poprade bude v piatok 9. decembra 2016 dejiskom atraktívneho hokejového súboja českej a slovenskej tenisovej špičky. Tradičné stretnutie výberu Slovenska a Česka, ktoré organizuje bývalý profesionál Branislav Stankovič, sa začína o 14.00 h.

06. 12. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Vajda na seminári trénerov

Pravidelný seminár tenisových trénerov A, B a C licencie sa uskutočnil dňa 26.novembra 2016 v priestoroch Národného tenisového centra v Bratislave. Na seminári sa zúčastnilo 87 trénerov z celého Slovenska. S veľkým záujmom sa stretlo vystúpenie Mariána Vajdu, trénera dlhoročnej svetovej jednotky Novaka Djokoviča.

30. 11. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Kližan a Lacko sa ospravedlnili

Martin Kližan a Lukáš Lacko sa ospravedlnili daviscupovému kapitánovi Miloslavovi Mečířovi za porušenie zmluvy s STZ a zdôraznili, že chcú naďalej reprezentovať Slovensko. Vyplynulo to zo záverov piatkového zasadnutia výkonného výboru Slovenského tenisového zväzu, na ktorom schválili oboch aktuálnych kapitánov reprezentačných tímov Miloslava Mečířa (Davis Cup) a Mateja Liptáka (Fed Cup) aj pre rok 2017.

25. 11. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

V NTC bude 11 hráčov

V novej sezóne bude  v tíme NTC 11 hráčov. Z trénerov skončil Branislav Sekáč, nahradil ho Pavol Krta, ktorý patril k hráčskej generácii Mečířa, Vajdu a Stankoviča. Ako tréner roky pôsobil v Nemecku. Pre nesplnenie výkonnostných cieľov skončili v NTC hráči Patrik Fabian, Martin Blaško a Petra Uberalová.

23. 11. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Galavečer vo fotografiách

Tenisový galavečer priniesol príjemné bilancovanie roka, ktorého hlavným bodom je oceňovanie najlepších. Z laureátov žiarila Dominika Cibulková, ktorá sa stala Tenistkou roka siedmy raz. Pri preberaní trofeje za piate prvenstvo v ankete mal Martin Kližan, víťaz medzi mužmi, ako jediný z ocenených absenciu. Pozrite si galavečer vo fotografiách Dušana Barbuša.

17. 11. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Cibulková hviezdou večera

Najlepšími slovenskými tenistami v roku 2016 sú Dominika Cibulková, aktuálne 5. hráčka sveta, a Martin Kližan, ktorému vo svetovom rebríčku patrí 35. miesto. Výsledky 23. ročníka ankety STZ slávnostne vyhlásili v stredu 16. novembra v NTC. Cibulková sa v historickom poradí víťazov ankety so 7 prvenstvami delí o líderské postavenie s Karolom Kučerom, Dominikom Hrbatým a Danielou Hantuchovou. Aj v internetovom hlasovaní v ankete popularity mala majsterka sveta Cibulková najväčšiu priazeň fanúšikov, na svojom konte má rekordných 7 prvenstiev (anketa má len 12 ročníkov).

16. 11. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Kurhajec do Siene slávy

Do Siene slávy slovenského tenisu uviedli v stredu pri príležitosti galavečera Ľubomíra Kurhajca a Cenou za rozvoj tenisu vyznamenali Evu Kachlíkovú, Igora Friča, Daniela Čálika a Karola Köberlinga.

15. 11. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Radosť z trofejí a cien

Záverečné oceňovanie na celoslovenskom finále Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP by Tipos je vždy radostným vyvrcholením celoročného snaženia malých tenistov. A za úspechy im patrí aj odmena - okrem trofejí preberali najlepší aj vecné ceny a tradičnú sladkú odmenu v podobe čokolády. Prinášame ešte snímky najlepších. Foto Dušan Barbuš

10. 10. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Prvenstvá do Zvolena a Žiliny

Chlapci Fresh clubu Zvolen a dievčatá DTK Žilina sa stali víťazmi 12. ročníka celoslovenského finále Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP by Tipos. Na najvyššom stupni sa družstvá oboch klubov ocitli prvý raz v histórii súťaže.

09. 10. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

V nedeľu vrcholí Detský DC a FC

TK Mladosť Košice a Fresh club Zvolen zohrajú v nedeľu v AEGON aréne finále Detského Davis Cupu. O prvenstvo medzi dievčatami vo finále Detského Fed Cupu hráčok do 10 rokov budú súperiť dve žilinské družstvá TK Stavbár CZPŠ a DTK Žilina. Okrem košickej Mladosti v 12-ročnej histórii súťaže zostávajúci finatisti nikdy ešte nevyhrali.

09. 10. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Cibulková na roztrhanie

Tennis Peugeot Day v sobotu v NTC kulminoval po prvej časti autogramiády. V druhej časti mala sólo Dominika Cibulková, na ktorú sa vrhli asi dve stovky detí. Každý chcel od ôsmej hráčky sveta autogram a spoločnú selfie. Dominika bola doslova na rozthanie.

08. 10. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Príďte na Peugeot Tennis Day

Polooblačno, 12 stupňov Celzia. Taká je pre Bratislavu predpoveď počasia na sobotu 8. októbra 2016. Ideálne počasie stráviť deň v AEGON aréne, kde sa po tretí raz uskutoční populárny PEUGEOT TENNIS DAY. O štyri hodiny skvelej zábavy a športu (10.00 - 14.00 hod.) sa postarajú účinkujúci (Laci Strike) i tenisové hviezdy na čele s olympijským šampiónom Milošom Mečířom. Medzi lovcami autogramov osobností slovenského tenisu budú v druhý októbrový víkend aj aktéri 12. ročníka Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP (6. – 9. 10.).

07. 10. 2016
Tenis doma Více zde