• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

 
news img

Martin Fekiač halovým majstrom SR medzi dorastencami

Halovým majstrom Slovenska medzi dorastencami sa stal  Martin Fekiač (TC EMPIRE Trnava). Vo finále dvojhry zdolal Kevina Kurtina (TK Slávia STU Bratislava) 6:3, 6:2. Na dvorcoch ŠK Pepas Slovenská Ľupča získali titul vo štvorhre Krištof Minárik a János Fekete (TK Jednotka/TC EMPIRE Trnava).

14. 02. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Titul halovej majsterky SR medzi dorastenkami Šimovej

Titul halovej majsterky Slovenska v kategórii dorasteniek získala Tatiana Šimová (TK Kúpele Piešťany) po finálovom víťazstve nad Katarínou Kužmovou (VSE TK Akademik Košice) 6:7, 6:2, 6:1. Štvorhru vyhrali Patrícia Junasová a Michaela Krausková (ŠK Blava 1928 Jasl. Bohunice/TK Slávia STU Bratislava). Šampionát usporiadalo OZ ŠK ODEMA Púchov.

14. 02. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Zomrel Maximilián Kornitzer

Vo veku nedožitých 91 rokov zomrel Maximilián Kornitzer, bývalý sekretár Stredoslovenského tenisového zväzu. Bol aktívnym rozhodcom, členom výkonného výboru a predsedom ŠTK SsTZ. Česť jeho pamiatke! Posledná rozlúčka s Maximiliánom Kornitzerom bude v pondelok 13. 2. 2017 o 11.00 v krematóriu v Banskej Bystrici – Kremničke.

08. 02. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Vargová s titulom medzi staršími žiačkami

Vanda Vargová (TC EMPIRE Trnava) sa stala víťazkou halových majstrovstiev Slovenska starších žiačok. Štvorhru vyhrala dvojica Inez Maria Kotlíková, Mia Chudejová (TK Slávia STU Bratislava/ TK Žilina). Šampionát sa uskutočnil na dvorcoch Slovana Bratislava.

24. 01. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

HM SR starších žiakov: Žilkay získal obe prvenstvá

Filip Žilkay (TC Empire Trnava) získal na halových majstrovstvách SR starších žiakov titul vo dvojhre. Spolu s Radovanom Michalikom (TK Mladosť Košice) zvíťazil aj vo štvorhre. Šampionát sa hral na dvorcoch Slávie Agrofert STU v Bratislave.

24. 01. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Tóthová so zlatom medzi mladšími žiačkami

Emma Tóthová (TK Slovan Bratislava) získala singlový titul v kategórii mladších žiačok na halových majstrovstvách SR. Spoločne s Irinou Balus ( TC BASELINE Banská Bystrica ) vyhrala aj štvorhru. Šampionát usporiadal TK HSC Piešťany.

18. 01. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Stankovská s titulom medzi mladšími dorastenkami

Nina Stankovská (TC Empire Trnava) vyhrala dvojhru medzi mladšími dorastenkami na halových majstrovstvách SR v Žiline. Spolu s finálovou súperkou a klubovou kolegyňou Stellou Kovačičovou vyhrala aj štvorhru.

17. 01. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

V Trnave získal prvenstvo na halových M SR domáci Lazarčík

Markus Lazarčík (TC Empire Trnava) vyhral dvojhru na halových M SR mladších žiakov. Šampionát usporiadal TC Empire. Spolu s Patrikom Lábajom (TA Prešov) získal titul aj vo štvorhre.

17. 01. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Titul v mladších dorastencoch získal Minárik

Titul halového majstra Slovenska získal v kategórii mladších dorastencov na dvorcoch STC Tennis Akademy Púchov Krištoch Minárik (TK Jednotka). Po boku Jánosa Feketeho (TC Empire Trnava) vyhral aj štvorhru.

17. 01. 2017
Tenis doma Více zde
 
news img

Najkrajšie podoby tenisu

Príťažlivý a veľmi populárny Detský Davis Cup a Fed Cup s Nadáciou SPP ponúka tenis v jeho najkrajšej podobe. Emotívne a dramatické zápasy, bojovnosť i radosť, smiech, plač - to všetko v podaní detí do 10 rokov zažívame každoročne pod strechou NTC počas celoslovenského finále tejto tímovej súťaže. Od vzniku sa do projektu STZ zapojilo vyše 17-tisíc detí. Pozvánkou na ďalší ročník je video z októbrového 12. finále súťaže. 

 

 

20. 12. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Pochvala pezinským organizátorom

O zaujímavý, ale aj príjemný pocit sa podelil s nami Peter Grič, športový kouč z VTC Pezinok, ktorý po víkendovom turnaji HTO do 10 rokov dostal mail od rodiča jedného z účastníkov. Ten ďakoval Pezinku za perfektnú organizáciu turnaja. ,,Mal som po dlhej dobe pocit, že sa aj na Slovensku v športe s deťmi nájdu pozitívne výnimky. To je smer, ktorým by sme mali ísť,“ uvádza v maili adresovanom VTC Pezinok Patrik Pajtáš. ,,Obdivujem vaše osobné nasadenie a prácu pre mladú generáciu.“

 

 

13. 12. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

SR - ČR 10:3 v hokeji tenistov

V hokejovom zápase slovenských a českých tenistov zvíťazili na popradskom zimnom štadióne domáci hráči 10:3 (2:1, 3:1, 5:1). Góly: Dominik Šproch 3, Dávid Šproch 3, Beck 2, Simon, Stankovič - Kurka 2, Vašek. Na snímke Miloslav Mečíř a Branislav Stankovič.

09. 12. 2016
Tenis doma Více zde