• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

 
news img

Príďte na Peugeot Tennis Day

Polooblačno, 12 stupňov Celzia. Taká je pre Bratislavu predpoveď počasia na sobotu 8. októbra 2016. Ideálne počasie stráviť deň v AEGON aréne, kde sa po tretí raz uskutoční populárny PEUGEOT TENNIS DAY. O štyri hodiny skvelej zábavy a športu (10.00 - 14.00 hod.) sa postarajú účinkujúci (Laci Strike) i tenisové hviezdy na čele s olympijským šampiónom Milošom Mečířom. Medzi lovcami autogramov osobností slovenského tenisu budú v druhý októbrový víkend aj aktéri 12. ročníka Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP (6. – 9. 10.).

07. 10. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Detský DC a FC odštartoval!

Celoslovenské finále 12. ročníka Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP by Tipos 2016 sa v NTC vo štvrtok popoludní začalo súbojmi predkola. Na podujatí štartuje stovka detí do 10 rokov, ako každoročne po 12 družstiev chlapcov a dievčat, ktoré sa prebojovali postupne z oblastných a regionálnych kôl.

06. 10. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Deti do 8 rokov v regionálnych kolách Detského DC a FC

Detský Davis Cup a Fed Cup s Nadáciou SPP pre deti do 8 rokov mal počas víkendu na programe regionálne kolá. Hralo sa na štyroch miestach. Prinášame fotografie, ktoré zachytávajú radosť i veľké nasadenie najmladších hráčov v tímovej súťaži.

25. 09. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

TC EMPIRE Trnava majstrom Slovenska starších žiakov

Titul majstra Slovenska družstiev v kategórii starších žiakov zīskal v Humennom tím TC EMPIRE Trnava. Vo finåle zdolali Trnavčania usporiadateľský klub TA Prešov 4:3. Zloženie víťazného tímu: Alfréd Almási, Filip Žilkay, Tomáš Lánik, Stanislav Valent, Michal Novanský, kapitán Roman Lobotka.

07. 09. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Staršie žiačky TC EMPIRE Trnava získali titul majsteriek SR družstiev

Staršie žiačky TC EMPIRE Trnava získali v Žiline titul majsteriek Slovenska družstiev po finálovom víťazstve nad TK Slovan Bratislava 5:0. Zloženie víťazného družstva: Romana Čisovská, Nina Stankovská, Barbora Kmošková, Vanda Vargová, Natália Slabá, kapitán René Hanák.

03. 09. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Regionálne kolo Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP

Na piatich miestach sa cez víkend uskutočnilo regionálne kolo Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP. Prostredníctvom objektívov fotoaparátov sme pripravili skladačku fotografií z jednotlivých dejísk.

28. 08. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

TC EMPIRE Trnava získal titul na M SR družstiev dorastencov

Dorastenci TC EMPIRE Trnava získali na majstrovstvách Slovenska družstiev na antuke Slávie Agrofert STU v Bratislave titul po finálovom víťazstve nad TK Vysoké Tatry 6:3. Bronz patrí usporiadateľskému klubu. Zloženie majstrovského tímu: Adam Arbet, János Fekete, Samuel Paulovčák, David Čierny, David Damian Brna, kapitán Juraj Jančovič.

23. 08. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Majstrovstá SR družstiev: v mladších žiakoch patrí prvenstvo Slovanu

Mladší žiaci TK Slovan Bratislava získali titul majstrov Slovenska družstiev, keď vo finále na domácich dvorcoch zvíťazili nad TC BASELINE Banská Bystrica. Zloženie majstrovského tímu: Markus Lazarčík, Simon Norrman, Filip Semančík, Peter Benjamín Privara, kapitán Jozef Blaško. Foto: Dušan Baebuš

23. 08. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Dorastenky TC EMPIRE Trnava získali titul majstra Slovenska

Dorastenky TC EMPIRE Trnava v zložení Adriána Šenkárová, Kiara Petrovická, Timea Pavličková, Nina Stankovská, Tamara Kupková a Lenka Stará sa pod vedením trénerov Martina Durdíka a Reného Hanáka stali na domácej pôde majsterkami Slovenska družstiev.

21. 08. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Titul M SR v mladších žiačkach získal Slovan Bratislava

Mladšie žiačky TK Slovan Bratislava sa stali majsterkami Slovenska družstiev 2016. Šampionát sa uskutočnil na dvorcoch Kúpeľov Piešťany. Zloženie víťazného tímu: Simona Šurinová, Nina Vargová, Emma Tóthová, Zina Stanová, kapitán Igor Klikáč.

 

21. 08. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Deti deťom s Nadáciou Jána Korca

TK TENNis FUN Banská Bystrica usporiadal turnaj staršieho žiactva triedy B pod názvom DETI DEŤOM S NADÁCIOU JÁNA KORCA.  O 7. ročníku podujatia, na ktorom štartovalo 62 detí, pre našu stránku napísal Ivan Uram, organizátor turnaja. Uviedlo, že najväčšie poďakovanie patrí Nadácii Jána Korca, ktorá toto podujatie finančne podporuje od jeho vzniku, ale aj firme FOBOS ADVERTISING za krásne diplomy a tričká.

28. 07. 2016
Tenis doma Více zde
 
news img

Rybáriková je už po operácii zápästia

Magdaléna Rybáriková si nezahrá niekoľko mesiacov po tom, čo absolvovala operáciu ľavého zápästia.,,Ahojte všetci, po dosť ťažkom roku, hraní turnajov s veľkou bolesťou, som sa rozhodla podstúpiť operáciu ľavého zápästia. Doktor Verstreken je presvedčený, že problém v zápästí bude v poriadku o pár mesiacov. Verím, že všetko dobre dopadne," napísala na svojom oficiálnom profile na facebooku. (tasr)

28. 07. 2016
Tenis doma Více zde