• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

 
« 12345678 .. 10 »   3/36
news img

Mladší dorastenec Naď s dvoma titulmi z HM SR

Peter Naď (TK Mladosť Košice) zdolal vo finále halových majstrovstiev Slovenska v Trnave Norberta Marošíka (Lieskovský tenisový klub-LTC) 6:3, 6:4 a získal titul v kategórii mladších dorastencov. Aj vo štvorhre vyhral Naď, po boku klubového partnera Michala Krajčího zdolali vo finále Marošíka s Matejom Muránskym (TC BASELINE Banská Bystrica) 6:4, 7:5.

14. 01. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Novanský s Pokorným víťazmi SJI

Michal Novanský s Lukášom Pokorným sa stali víťazmi štvorhry na turnaji ITF G2 Slovak Junior Indoor. Vo finále zdolali nemecko-český pár Musil, Pučálka 6:2, 6:1. Menej úspešní boli domáci reprezentanti vo finále dvojhry. Novanský podľahol Poliakovi Orlikowskému 4:6, 4:6, Bianca Behúlová nestačila na Bielorusku Alionu Faleiovú a prehrala 5:7, 6:3, 2:6. Bieloruska po boku krajanky Kristiny Dmitrukovej získala titul aj vo štvorhre. Výsledky, pavúky SJI

FOTO: Dušan Barbuš

12. 01. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Trio domácich semifinalistov

Michal Novanský, Bianca Behúlová (na snímke) a Radka Zelníčková postúpili do semifinále dvojhry na turnaji ITF G2 Slovak Junior Indoor. Novanský vyhral vo štvrťfinále nad Litovčanom Vasilliavskasom 7:6, 6:4 a po boku Lukáša Pokorného postúpil aj do semifinále štvorhry. Behúlová zvíťazila nad druhou nasadenou Češkou Palicovou 6:4, 6:4, Zelníčková zdolala šestku Sabaninovú z Maďarska 6:1, 6:4. Vo štvrťfinále skončila Yvonna Žuffová, ktorá podľahla Ruske Barkovovej 2:6, 6:3, 1:6. Výsledky, pavúky, program SJI

10. 01. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

SJI: Šiesti Slováci ďalej

Z pätnástich slovenských účastníkov štartujúcich v hlavnej súťaži turnaja ITF G2 Slovak Junior Indoor zvíťazila v prvom kole šestica. Medzi chlapcami postupujú ďalej Peter Benjamín Privara (na snímke), Michal Novanský a Lukáš Pokorný, z dievčat boli úspešné Bianca Behúlová, Radka Zelníčková a Yvonna Žuffová. Výsledky, pavúky, program SJI

FOTO: Dušan Barbuš

08. 01. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

SJI: Jašková do hlavnej

Anika Jašková (na snímke) postúpila ako jediná z domácich hráčov do hlavnej súťaže turnaja Slovak Junior Indoor. Vo finále kvalifikácie zdolala Češku Lucii Havlíčkovú 6:4, 4:6, 10-2. Pred bránami hlavnej časti skončili Viktória Lacková aj Ivo Verčík, ktorí podľahli svojim súperom.

07. 01. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Halové M SR starších žiačok vyhrala Jamrichová

Renáta Jamrichová (OZ Slávia Trnava) získala titul na halových majstrovstvách Slovenska starších žiačok v Prešove. Vo finále hladko zdolala Karolínu Krajmerovú (Benet LTC Bytča) 6:2, 6:0. Vo štvorhre zvíťazili Saša Félixová (TC EMPIRE Trnava) s Ninou Kyseľovou (TC Topoľčany) nad Ester Gonosovou (Tenisová akadémia Prešov) s Bernadette Michalčíkovou (TC Topoľčany) 6:4, 6:4.

07. 01. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Halové M SR starších žiakov pre Melagu

Samuel Melaga (Fresh club Zvolen) sa stal víťazom dvojhry aj štvorhry na halových majstrovstvách Slovenska starších žiakov, hrajúcich sa na dvorcoch TK Slávia STU Bratislava. Vo finále dvojhry zdolal Jakuba Medveďa (TA Edmund Pavlík Banská Bystrica) 7:6(3), 7:5. Melaga sa po boku Medveďa tešil aj z víťazstva vo štvorhre, spolu zdolali Patrika Hulína s Marekom Naňom z TC EMPIRE Trnava 6:3, 6:3.

07. 01. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Dao a Kotlíková víťazmi medzi dorastencami

Na dvorcoch TK Slávia STU Bratislava sa uskutočnili Halové regionálne majstrovstvá Bratislavy v kategórii dorastu. Víťazmi dvojhry sa stali Dung Em Oliver Dao a Inez Maria Kotlíková. Najvyššie nasadený Dao vo finále hladko zvíťazil nad Petrom Červenákom 6:1, 6:2. Vo štvorhre titul získali Juraj Obtulovič s Filipom Semančíkom, keď vo finále vyhrali nad Petrom Červenákom s Filipom Náhlovským 6:1, 6:2. Medzi dorastenkami si Kotlíková poradila s Adelou Gemzickou 6:2, 6:2, vo štvohre sa z víťazstva tešili Sandra Mária Kerdíková s Nelly Vighovou, ktoré zdolali Gemzickú s Viktóriou Lackovou 6:3, 6:3. FOTO: Dušan Barbuš

18. 12. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Sústredenie žiačok v NTC

V dňoch 25. - 27. novembra sa v Národnom tenisovom centre (NTC) konalo sústredenie žiačok narodených v rokoch 2006 a 2007, ktoré každoročne organizuje Slovenský tenisový zväz (STZ). Na sústredení sa zúčastnilo osem dievčat pod vedením skúsených trénerov (kondičný tréner Hynek Fučík, Rudolf Horváth, František Horváth, Marek Hrehorčík, Ján Matúš, Rastislav Nakládal). Počas sústredenia boli dievčatá aj testované pod vedením metodika STZ Juraja Nemčeka.

27. 11. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Sústredenie žiakov úspešné

V dňoch 18. - 20. novembra sa v Národnom tenisovom centre (NTC) konalo sústredenie žiackych reprezentantov narodených v rokoch 2006 a 2007, ktoré každoročne organizuje Slovenský tenisový zväz (STZ). Na sústredení sa zúčastnilo osem chlapcov pod vedením skúsených trénerov (vrchný rad zľava: kondičný tréner Hynek Fučík, Rudolf Horváth, František Horváth, Tomáš Ševcov, Ján Matúš a Rastislav Nakládal). Počas sústredenia bolo aj testovanie chlapcov za účasti metodika STZ Juraja Nemčeka. Na budúci týždeň bude obdobné sústredenie žiačok.

20. 11. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Hlasujte o Tenistu roka

Aj v tomto roku sa môžu slovenskí tenisoví priaznivci zapojiť do hlasovania v koncoročnej ankete. Opäť môžu zvoliť najpopulárnejšieho slovenského tenistu alebo tenistku. Výsledky hlasovania budú známe 22. novembra na slávnosti Tenista roka 2019. Hlasujte do 18. novembra 2019.
TU SA ZAPOJTE DO HLASOVANIA!

07. 11. 2019
Tenis doma Více zde
 
news img

Víťazmi B. Bystrica a Piešťany

V celoslovenskom finále jubilejného 15. ročníka Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP zvíťazili v AXA aréne NTC chlapci TC BASELINE Banská Bysrica a diečatá TK HSC Piešťany. Po druhý raz na tomto podujatí udelil Slovenský olympijský a športový výbor spolu so Slovenským tenisovým zväzom Ceny fair play. Získali ich dievčatá TC Play Tennis Malinovo a TK Mladosť Košice a chlapci TK Banská Bystrica. Najbojovnejšími hráčmi v celoslovenskom finále boli Timotej Turóci (1. TC Humenné) a Lujza Zimenová (TK Žilina). Ceny odovzdával prezident Slovenského tenisového zväzu Tibor Macko a predsedníčka Klubu fair play SOV Katarína Ráczová.

06. 10. 2019
Tenis doma Více zde
 
« 12345678 .. 10 »   3/36