Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

Slovak Junior Indoor 2024

Na začiatku januára sa v bratislavskom Národnom tenisovom centre koná už tradične medzinárodný juniorský turnaj hráčov do 18 rokov. Tridsiaty prvý ročník podujatia Slovak Junior Indoor 2024 sa kvalifikačnými zápasmi začína 8. januára, štart hlavnej súťaže je na programe o dva dni neskôr. V hlavnom pavúku dvojhry je 32 chlapcov a 32 dievčat. Nasadené jednotky by mali byť Denis Peták a Lucie Urbanová, obaja z Českej republiky.

02. 01. 2024
Tenis doma Více zde

Adamović a Gombáriková víťazmi HMR staršieho žiactva v Bratislave

Andrej Adamović (TK Petržalka) získal titul vo dvojhre aj štvorhre na regionálnych majstrovstvách starších žiakov vo dvojhre. V singlovom finále si na domácich dvorcoch poradil s klubovým spoluhráčom Lukášom Švarcom 6:1, 6:3. Chlapci spolu získali titul vo štvorhre, vo finále zdolali pár Juraj Kováčik, Adam Taha (obaja TK Slávia STU Bratislava) 6:3, 6:3.

20. 12. 2023

HMR starších žiakov na strednom Slovensku vyhral Lisko

Pavol Lisko (TK Žilina) získal titul vo dvojhre aj štvorhre na halových regionálnych majstrovstvách starších žiakov na strednom Slovensku. Vo finále si na dvorcoch ŠK Pepas Slovenská Ľupča poradil s domácim hráčom Matúšom Papuščákom 5:7, 6:0, 6:2. Vo štvorhre sa z víťazstva tešil po boku Erika Vranu (TC BASELINE Banská Bystrica), v súboji o titul zdolali pár Papuščák, Marko Šupica (TKM Martin) 6:3, 6:2.

Janigová víťazkou HMR žien na strednom Slovensku

Petra Janigová (MatchPoint Tennis Club Púchov) získala titul vo dvojhre na halových regionálnych majstrovstvách žien v Kysuckom Novom Meste. Vo finále zvíťazila nad domácou hráčkou Laurou Janíčkovou hladko 6:0, 6:2. Vo štvorhre sa víťazkami stali Sofia Pauková (TK Rajec) s Tamarou Zitovou (TK Baník Prievidza), keď vo finále zdolali domáce hráčky Lauru a Adrianu Janíčkové  6:3, 6:2.

19. 12. 2023

Jančovič a Polakovičová s titulom z HMR dospelých na západe

Muži odohrali halové majstrovstvá Západoslovenského regiónu by PLUSJOB SOLUTIONS v hale TK Tenkur Trenčín. Vo dvojhre si titul vybojoval Patrik Jančovič (TC DRACI Matúškovo) po finálovom víťazstve nad Michalom Milkom (TC EMPIRE Trnava) 6:4, 7:6(5). Vo finále štvorhry zvíťazila dvojica Aleš Michalica (ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice), Alex Lapšanský (TK Kúpele Piešťany) nad párom Patrik Jančovič, Tomáš Glos (TK Kúpele Piešťany) 6:1 6:1.

HMR staršieho žiactva na západe pre Rusnáka a Bachanovú

Halové majstrovstvá Západoslovenského regiónu by PLUSJOB SOLUTION privítal v kategórii starších žiakov klub TK Kúpele Piešťany a v kategórii starších žiačok TK Slávia SPU Nitra. U chlapcov dominoval vo dvojhre domáci Jakub Rusnák, ktorý vo finále zdolal Tobiasa Baranoviča (TK Nová generácia Nové Mesto nad Váhom) 6:1, 6:4. Vo finále štvorhry zvíťazila domáca dvojica Jakub Rusnák, Martin Adamča nad párom Tobias Baranovič, Artur Bartovic (TK Kúpele Piešťany) 6:3, 6:3.

Húsenica víťazom HMR mladších žiakov na východe

Ľuboš Húsenica (MŠK Poprad-Tatry) získal titul vo dvojhre aj štvorhre na halových majstrovstvách mladších žiakov Východoslovenského regiónu. V singlovom finále si na domácich kurtoch poradil s Maximilianom Kimakom (TJT Michalovce) 6:7, 6:0, 6:0. Chlapci spolu ovládli štvorhru, vo vyrovnanom finále zvíťazili nad párom Alessandro Thern (TKM Betliar), Samuel Saluga (TK 1901 Spišská Nová Ves) 6:2, 4:6, 15-13.

15. 12. 2023

HMR dorastu na západe pre Bekéniho a Mĺkvu

Halové majstrovstvá Západoslovenského regiónu by PLUSJOB SOLUTIONS privítal v kategórii dorastencov Tenis team Nové Zámky a v kategórii dorasteniek TK HSC Piešťany. U chlapcov dominoval vo dvojhre domáci Marko Bekéni, ktorý vo finále zdolal Olivera Kecskésa (Hi-Ten TAC Dunajská Streda) 7:5, 6:2, vo finále štvorhry zdolali Xavier Jakubovič (TC EMPIRE Trnava) s Oliverom Kecskésom dvojicu Pavol Bíly, Dominik Guzmický (obaja TC EMPIRE Trnava) 6:3, 6:4.

13. 12. 2023

Víťazmi HMR mladšieho žiactva na západe Adamča a Górna

Mladšie žiačky odohrali halové majstrovstvá Západoslovenského regiónu by PLUSJOB SOLUTIONS v hale ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice. Vo dvojhre si titul vybojovala Adela Górna (TK Nová generácia Nové Mesto nad Váhom) po finálovom víťazstve nad domácou Michaelou Filovou 6:3, 2:6, 6:0. Vo finále štvorhry zvíťazila dvojica Adela Górna, Nina Erbanová (TK HSC Piešťany) nad dvojicou Michaela Filová, Viktória Koštálová 6:7(5), 6:2, 10-8.

HMR dorasteniek na strednom Slovensku pre Farkašovú

Nikola Farkašová (TA Edmund Pavlík B. Bystrica) sa stala víťazkou dvojhry aj štvorhry na halových regionálnych majstrovstvách dorasteniek na strednom Slovensku. Vo finále dvojhry na dvorcoch TK Žilina hladko zdolala Emmu Karasovú (Šport Park Lúčky) 6:0, 6:1. Z titulu vo štvorhre sa tešila spolu so Sandrou Borguľovou (TC BASELINE Banská Bystrica), vo vyrovnanom finále vyhrali nad párom Lujza Zimenová (TK Žilina), Sofia Pauková (TK Rajec) 4:6, 7:5, 14-12.

Malec a Karalyos s titulom na HMR detí do 10 rokov na východe

Šimon Malec (MŠK Poprad-Tatry) získal titul vo dvojhre aj štvorhre na halových regionálnych majstrovstvách Východoslovenského regiónu v kategórii chlapcov do 10 rokov. Vo finále dvojhry si na dvorcoch TK Mladosť Košice poradil so Šimonom Miklošom (TK Profitennis Academy Prešov) 6:2. Chlapci si bok po boku vybojovali deblový titul, vo finále si poradili s dvojicou Dominik Kaľavský, Andrej Novotný (obaja TC 92 Levoča) hladko 6:1.

Sabovčíková víťazkou HMR mladších žiačok na východe

Lea Sabovčíková (TK Mladosť Košice) získala titul vo dvojhre aj štvorhre na halových majstrovstvách mladších žiačok Východoslovenského regiónu. V singlovom finále si na domácich kurtoch hladko poradila s klubovou spoluhráčkou Tamarou Fialovou 6:0, 6:1. Dievčatá spolu ovládli štvorhru, vo finále zvíťazili nad párom Christina Varga (TK DRANaM Košice), Vanesa Vargová (TJT Michalovce) 6:2, 6:1.