• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

NTC tím pre sezónu 2020

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » NTC tím pre sezónu 2020

 
news img

NTC tím bude v Bratislave tvoriť v roku 2020 celkom 22 hráčov - 10 v mužskej zložke a 12 v ženskej. O ich výkonnostný rast sa bude starať 14 tenisových trénerov a 2 kondiční. Novými členmi NTC tímu sú Krištof Minárik, János Fekete, Lukáš Pokorný, Matej Gálik, Michal Novanský, Rebecca Šramková, Eszter Méri, Bianca Behúlová, Sara Suchánková, Nikola Daubnerová a Nina Vargová. Naopak, v tíme skončili Jozef Kovalík, Tomáš Líška a Samuel Puškár. Novými trénermi v NTC Bratislava sú Tomáš Krupa, Peter Huber a Miloslav Mečíř ml. Kondičnými trénermi naďalej zostávajú Ladislav a Dávid Olaszovci.

 

MUŽI:

Norbert Gombos - tréner Tibor Tóth
Filip Horanský - tréner Karol Kučera
Alex Molčan - tréner Ladislav Simon
Lukáš Klein - tréner Tomáš Krupa
Krištof Minárik - tréneri Ľubomír Kurhajec, Pavol Krta
János Fekete - tréneri Ľubomír Kurhajec, Pavol Krta
Lukáš Palovič - tréneri Ľubomír Kurhajec, Pavol Krta
Lukáš Pokorný - tréneri Ľubomír Kurhajec, Pavol Krta
Matej Gálik - tréneri Ľubomír Kurhajec, Pavol Krta
Michal Novanský - tréneri Ľubomír Kurhajec, Pavol Krta

ŽENY:

Viktória Kužmová - tréner Michal Mertiňák
Anna Karolína Schmiedlová - tréner Peter Huber
Jana Čepelová - tréner Martin Zathurecký
Rebecca Šramková - tréner Boris Borgula
Viktória Morvayová - tréner Miloslav Mečíř ml.
Katarína Kužmová - tréner Miloslav Mečíř ml.
Romana Čisovská - térner Ján Sabovčík
Eszter Méri - tréner Ján Sabovčík
Bianca Behúlová - tréner Peter Hrunčák
Sara Suchánková - tréner Peter Hrunčák
Nikola Daubnerová - tréner Milan Martinec
Nina Vargová - tréner Milan Martinec

 

 

Vložené: 04. 12. 2019       Kategória: Aktuality
 
news img

Lacko v Rennes prehral

Lukáš Lacko prehral v druhom kole challengeru 80 vo francúzskom Rennes (46 600 EUR +H, tvrdý povrch v hale). Štvrtý nasadený nestačil na domáceho Antoina Escoffiera a podľahol mu 5:7, 2:6. Na turnaji ešte hrá vo štvorhre, spolu s Rusom Tejmurazom Gabašvilim nastúpila vo štvrťfinále proti druhému nasadenému indicko-kanadskému páru Raja, Shamasdin. 

23. 01. 2020
Aktuality Více zde
 
news img

Rozhovory o tenise - T. Macko

Hosťom v štúdiu televízie STZ bol tentokrát prezident zväzu Tibor Macko. V našom rozhovore zdôraznil, že slovenský tenis má pred sebou veľké výzvy: obe reprezentácie čaká domáci kvalifikačný súboj v tímových súťažiach, ženy vo februári s Veľkou Britániou a mužov v marci s Českom. Víťazi týchto stretnutí postúpia na záverečný finálový turnaj Fed Cupu do Budapešti a Davis Cupu do Madridu. Taktiež sa venoval domácim a medzinárodným turnajom organizovaným Slovenským tenisovým zväzom a rozšíreniu NTC tímu, ktoré prebehlo pred aktuálnou sezónou.

22. 01. 2020
Aktuality Více zde
 
news img

AO: Polášek a Kužmová ďalej

Filip Polášek s Chorvátom Ivanom Dodigom postúpili do druhého kola grandslamového Australian Open (71 000 000 AUD, tvrdý povrch vonku). Štvrtý nasadený pár si poradil s domácimi držiteľmi voľnej karty Blakom Ellisom a Alexejom Popyrinom 7:6(11), 6:3.

22. 01. 2020
Aktuality Více zde
 
news img

Klein skončil v prvom kole

Lukáš Klein vypadol hneď v úvodnom kole challengeru 80 vo francúzskom Rennes (46 600 EUR +H, tvrdý povrch v hale). Nad jeho sily bol domáci kvalifikant Corentin Denolly, ktorému podľahol 2:6, 6:3, 3:6. Zverenec trénera Tomáša Krupu sa v Rennes ešte predstaví vo štvorhre po boku Rusa Alexeja Vatutina.

21. 01. 2020
Aktuality Více zde
 
news img

Kližan aj Molčan vypadli

Martin Kližan aj Alex Molčan (na snímke) skončili svoje účinkovanie na challengeri 80 v thajskom Bangkoku (54 160 USD +H, tvrdý povrch vonku). Siedmy nasadený Kližan prehral v druhom kole s Nemcom Danielom Altmaierom (263. v rebríčku ATP) 3:6, 3:6. Tridsaťročný Bratislavčan prišiel v zápase trikrát o svoj servis, súpera nebrejkol ani raz.

 

 

21. 01. 2020
Aktuality Více zde
 
news img

AO: Dvojhra už bez Slovákov

Anna Karolína Schmiedlová, Norbert Gombos i Jozef Kovalík prehrali v prvom kole grandslamového turnaja Australian Open (71 000 000 AUD, tvrdý povrch, vonku). Schmiedlová v súboji so šiestou nasadenou Belindou Benčičovou zo Švajčiarska podľahla 3:6, 5:7 za 103 minút. Zverenka trénera Petra Hubera neprešla na podujatiach veľkej štvorky dvanásty raz za sebou cez prvé kolo. Jej najlepším výsledkom zostáva tretie kolo z Roland Garros 2014 a US Open 2015.

21. 01. 2020
Aktuality Více zde