• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

NTC tím pre sezónu 2020

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » NTC tím pre sezónu 2020

 
news img

NTC tím bude v Bratislave tvoriť v roku 2020 celkom 22 hráčov - 10 v mužskej zložke a 12 v ženskej. O ich výkonnostný rast sa bude starať 14 tenisových trénerov a 2 kondiční. Novými členmi NTC tímu sú Krištof Minárik, János Fekete, Lukáš Pokorný, Matej Gálik, Michal Novanský, Rebecca Šramková, Eszter Méri, Bianca Behúlová, Sara Suchánková, Nikola Daubnerová a Nina Vargová. Naopak, v tíme skončili Jozef Kovalík, Tomáš Líška a Samuel Puškár. Novými trénermi v NTC Bratislava sú Tomáš Krupa, Peter Huber a Miloslav Mečíř ml. Kondičnými trénermi naďalej zostávajú Ladislav a Dávid Olaszovci.

 

MUŽI:

Norbert Gombos - tréner Tibor Tóth
Filip Horanský - tréner Karol Kučera
Alex Molčan - tréner Ladislav Simon
Lukáš Klein - tréner Tomáš Krupa
Krištof Minárik - tréneri Ľubomír Kurhajec, Pavol Krta
János Fekete - tréneri Ľubomír Kurhajec, Pavol Krta
Lukáš Palovič - tréneri Ľubomír Kurhajec, Pavol Krta
Lukáš Pokorný - tréneri Ľubomír Kurhajec, Pavol Krta
Matej Gálik - tréneri Ľubomír Kurhajec, Pavol Krta
Michal Novanský - tréneri Ľubomír Kurhajec, Pavol Krta

ŽENY:

Viktória Kužmová - tréner Michal Mertiňák
Anna Karolína Schmiedlová - tréner Peter Huber
Jana Čepelová - tréner Martin Zathurecký
Rebecca Šramková - tréner Boris Borgula
Viktória Morvayová - tréner Miloslav Mečíř ml.
Katarína Kužmová - tréner Miloslav Mečíř ml.
Romana Čisovská - térner Ján Sabovčík
Eszter Méri - tréner Ján Sabovčík
Bianca Behúlová - tréner Peter Hrunčák
Sara Suchánková - tréner Peter Hrunčák
Nikola Daubnerová - tréner Milan Martinec
Nina Vargová - tréner Milan Martinec

 

 

Vložené: 04. 12. 2019       Kategória: Aktuality
 
news img

Najviac zarába Osaková

Japonská tenistka Naomi Osaková je podľa magazínu Forbes najlepšie zarábajúcou športovkyňou. Za uplynulých 12 mesiacov zarobila 37,4 milióna dolárov. Ročný zárobok dvojnásobnej grandslamovej šampiónky z turnajov i zo sponzorských zmlúv je historickým ženským rekordom.
   

23. 05. 2020
Aktuality Více zde
 
news img

Federer ani netrénuje

Švajčiarsky tenista Roger Federer prezradil, že už dlhšiu dobu nemal v ruke raketu. Kariéru však končiť nemieni ani počas prestávky zavinenej pandémiou koronavírusu. V rozhovore s bývalým brazílskym tenistom Gustavom Kuertenom štvrtý hráč rebríčka ATP uviedol, že neverí v skoré obnovenie sezóny. "Momentálne netrénujem, pretože na to nevidím dôvod. Som spokojný s mojou fyzickou kondíciou. Bude aj tak dlho trvať, kým sa vrátime do súťažného diania," povedal Federer.

23. 05. 2020
Aktuality Více zde
 
news img

Tréningový turnaj v NTC

Slovenský tenisový zväz usporiadal pre hráčov NTC trojdňový kontrolný tréningový turnaj družstiev, ktorý vo štvrtok vyvrcholil poslednými zápasmi. Hráči si vyskúšali zápasovú pripravenosť, zmerali sily vo vzájomnej konfrontácii a taktiež mali možnosť stráviť spoločný čas ako partia a navzájom sa povzbudiť v neľahkých chvíľach. Nešlo o body do rebríčka, nebojovali o žiadnu prémiu. Odmenou za víťazstvá bol dobrý pocit a radosť z hry.

22. 05. 2020
Aktuality Více zde
 
news img

Benčičová nastúpi za Slovan

Švajčiarska tenistka Belinda Benčičová sa počas prerušenej sezóny pripravuje na Slovensku. Po uvoľnení opatrení prijatých na zamedzenie šírenia koronavírusu sa už vrátila aj na kurty. Zázemie jej poskytol Slovan Bratislava, za ktorý sa v júni predstaví v slovenskej extralige.
      

22. 05. 2020
Aktuality Více zde
 
news img

Psychologická pomoc od ATP

Mužský okruh ATP v čase pandémie koronavírusu podáva pomocnú ruku tenistom v oblasti ochrany a podpory ich duševného zdravia. Na základe partnerskej spolupráce im renomovaná klinika Sporting Chance poskytne pomoc psychológov, odborníci budú hráčom k dispozícii v nepretržitej prevádzke na poradenstvo cez telefón. Jedným zo zakladateľov spoločnosti je bývalý anglický futbalový reprezentant Tony Adams.
    

21. 05. 2020
Aktuality Více zde
 
news img

Druhý deň vo fotografiách

Na dvorcoch Národného tenisového centra (NTC) pokračoval v stredu kontrolný tréningový turnaj druhým hracím dňom. Opäť priniesol množstvo zaujímavých konfrontácií a pre hráčov zároveň možnosť zistiť, ako na tom po hernom výpadku spôsobenom pandémiou koronavírusu sú. FOTO: Dušan Barbuš

20. 05. 2020
Aktuality Více zde