Lacko v Petrohrade skončil

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Lacko v Petrohrade skončil

Lukáš Lacko na turnaji ATP v Petrohrade skončil v druhom kole. V prvom zdolal Rubena Bemelmansa z Belgicka 6:2, 4:6, 7:5,ale vo štvrtok s tretím nasadeným Talianom Marcom Cecchinatom prehral 5:7, 6:7 (6).

Vložené: 20. 09. 2018       Kategória: Aktuality

Vavrová s deblovým titulom z ITF J60 v Paname

Yasmin Vavrová (na snímke vpravo) získala titul vo štvorhre na medzinárodnom juniorskom turnaji ITF J60 v Paname. Spolu s Američankou Aidou Oviedovou zvíťazili v pozícii druhého nasadeného páru nad kostaricko-salvadorskou dvojicou Lucia Gallegosová, Sienna Pomová 6:1, 4:6, 10-8. Pre sedemnásťročnú Vavrovú je to vôbec prvý titul na juniorskom okruhu ITF.

25. 04. 2024

Schmiedlová potrápila Jabeurovú

Anna Karolína Schmiedlová nepostúpila do tretieho kola dvojhry na turnaji WTA 1000 v Madride (7 679 965 eur, antuka vonku). V druhom zápase nestačila na nasadenú osmičku Ons Jabeurovú z Tuniska a podľahla jej 4:6, 7:5, 3:6 za 148 minút. Pre zverenku trénera Ladislava Simona a kondičného Ladislava Olasza bolo podujatie súčasťou prípravy na Roland Garros.

Privara nestačil na Džumhura

Peter Benjamín Privara (na snímke) nepostúpil do štvrťfinále dvojhry na challengeri 75 v Ostrave (74 825 eur, antuka vonku). Držiteľ voľnej karty nestačil v druhom kole na nasadenú jednotku Damira Džumhura z Bosny a Hercegoviny a podľahol mu 2:6, 3:6 za 69 minút. Devätnásťročný Slovák si vďaka postupu do druhého kola polepší aj v rebríčku ATP, v jeho onlajn vydaní mu aktuálne patrí 648. priečka, čo je jeho doterajšie kariérne maximum.