• TIPOS

Cibulkovej prehra s Azarenkovou

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Cibulkovej prehra s Azarenkovou

Dominika Cibulková vypadla v prvom kole turnaja v Miami. S Bieloruskou Viktoriou Azarenkovou bojovala dve a pol hodiny, v rozhodujúcom sete brejkla súperku na 3:2, ale brejk nedokázala potvrdiť a v desiatej hre stratila svoje podanie a bolo rozhodnuté - prehrala 2:6, 6:3, 4:6. V tomto roku odohrala Cibulková 6 zápasov, iba 1 vyhrala.

Vložené: 20. 03. 2019       Kategória: Aktuality

Slovenské derby pre Hrunčákovú

Viktória Hrunčáková (na snímke) postúpila do druhého kola dvojhry na turnaji ITF WTT W100 v Portugalsku (100 000 USD, tvrdý povrch vonku). V úvodnom zápase si poradila s úspešnou kvalifikantkou Renátou Jamrichovou, ktorú vo vyrovnanom zápase zdolala 6:2, 4:6, 6:4 za 126 minút. Zverenka trénera Tomáša Hrunčáka a kondičného Kristiána Cupáka si v ďalšom kole zmeria sily s druhou nasadenou Ukrajinkou Dariou Snigurovou. Okrem dvojhry pokračuje dvadsaťšesťročná rodáčka z Košíc aj vo štvorhre, spolu s Češkou Anastasiou Detiucovou sú už vo štvrťfinále.

18. 09. 2024

Klein do druhého kola v Čcheng-tu

Lukáš Klein postúpil do druhého kola dvojhry na turnaji ATP 250 v čínskom Čcheng-tu (1 269 245 USD, tvrdý povrch vonku). V úvodnom zápase si poradil s Austrálčanom Adamom Waltonom a zdolal ho 7:6(3), 6:4 za rovných 100 minút. Zverenec trénera Karola Kučeru a kondičného Dávida Olasza vyzve v ďalšom kole nasadenú trojku Nicolasa Jarryho z Čile (28. ATP).