• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Čisovská v Paríži do osemfinále

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Čisovská v Paríži do osemfinále

 
news img

Po troch rokoch bude mať slovenský tenis opäť zastúpenie v grandslamovom osemfinále juniorskej dvojhry (naposledy Viktória Kužmová na US Open 2016, keď to dotiahla až do finále). Na Roland Garros postúpila členka NTC Romana Čisovská medzi 16 najlepších junioriek, keď vyradila Rusku Jelinu Avanesianovú 3:6, 6:2, 6:1. Zverenka Pavla Krtu hrala v utorok aj štvorhru, v 2. kole s izraelskou partnerkou prehrali.

 

Vložené: 04. 06. 2019       Kategória: Aktuality
 
news img

MONETA Tenisová extraliga

Do bojov v MONETA Tenisovej extralige hrajúcej sa v Českej republike sa zapojili aj slovenskí tenisti.V semifinálovej skupine v Říčanoch zdolal I. ČLTK Praha mestského rivala Spartu aj zásluhou Martina Kližana. Ten síce nestačil vo dvojhre na Srba Bornu Čoriča a podľahol mu 7:6(3), 2:6, 3:6, no v rozhodujúcej štvorhre po boku Jonáša Forejteka rozhodli o víťazstve svojho tímu celkovým pomerom 5:4 na zápasy. Čoriča s Lukášom Rosolom zdolali vo vyrovnanom zápase 6:1, 6:7(5), 10-8.

16. 12. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Kužmová finále neobháji

Viktória Kužmová vypadla na turnaji ITF World Tennis Tour v Dubaji (100 000 USD +H, tvrdý povrch vonku) v druhom kole. Nad sily druhej nasadenej hráčky bola Rumunka Ana Bogdanová, ktorej podľahla 1:6, 4:6. Hráčka NTC si v zápase vypracovala šesť brejkbalov, ani raz však servis súperke nedokázala vziať. Zverenka trénera Michala Mertiňáka obhajovala v Dubaji lanské finále. V rebríčku WTA klesne o 4 pozície na 56. priečku.

11. 12. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Región v Bratislave pre Pjonteka

Na dvorcoch Slovana Bratislava sa uskutočnili majstrovstvá bratislavského regiónu v hale v kategórii mužov. Víťazom sa stal Sebastián Pjontek z TK Slávia STU Bratislava. Vo finále zdolal Samuela Peška 6:2, 3:6, 6:4. Vo štvorhre zvíťazili Šimon Habšuda so Stanislavom Valentom. FOTO: Dušan Barbuš

11. 12. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Dominika bude mamičkou!

Dominika Cibulková sa na sociálnych sieťach potešila so svojimi fanúšikmi o radostnú novinu - potvrdila, že je tehotná. Urobila tak prostredníctvom fotografie, na ktorej je so svojim manželom Michalom Navarom a v ruke drží snímku z ultrazvuku. „Sme požehnaní a nesmierne šťastní, že vám môžeme oznámiť, že z nás bude trojčlenná rodinka,“ napísala Dominika k fotografii.

11. 12. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Kužmová víťazne v Dubaji

Viktória Kužmová zvíťazila v prvom kole turnaja ITF World Tennis Tour v Dubaji (100 000 USD + H, tvrdý povrch vonku). Druhá nasadená hráčka si poradila so srbskou kvalifikantkou Aleksandrou Kruničovou 6:4, 7:6(2) za 88 minút. Zverenka trénera Michala Mertiňáka obhajuje v Dubaji lanské finále. V druhom kole sa stretne s Rumunkou Anou Bogdanovou.

10. 12. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Región v Bratislave vyhrala Juríková

Na dvorcoch TŠP Bratislava v Petržalke sa uskutočnili majstrovstvá bratislavského regiónu v hale v kategórii žien. Víťazkou vo dvojhre sa stala Lenka Juríková (Tenis-Bedminton klub D. Lužná), ktorá vo finále hladko zdolala Sandru Máriu Kerdíkovú 6:0, 6:0. Tá si chuť napravila vo finále štvorhry, keď zvíťazila po boku Kristíny Lacovej. Finále mužov je na programe v utorok. FOTO: Dušan Barbuš

10. 12. 2019
Aktuality Více zde