• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Daubnerová potvrdila formu aj v Rakovníku

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Daubnerová potvrdila formu aj v Rakovníku

 
news img

Pod vedením Juraja Nemčeka, metodika STZ,  boli 5. - 11.5. 2019 na oficiálnom výjazde STZ v Rakovníku na turnaji Bohemia cafex Cup U14 1 kategórie Nikola Daubnerová, Simon Norrman a David Schwarc. Dobrú formu potvrdila Daubnerová (predtým zvíťazila na turnaji U16 v maďarskom Györi vo dvojhre aj štvorhre) a dostala sa do štvrťfinále, v ktorom podľahla neskoršej víťazke Češke Nikole Bartůňkovej. Spolu s ňou podľahli v tesnom zápase v semifinále štvorhry českému páru Bejlek, Urbanová.

Z chlapcov sa viac darilo Davidovi Schwarcovi, ktorý sa prebojoval medzi posledných 16, keď v prvom kole dosiahol cenné víťazstvo proti nasadenému Holanďanovi Forgerovi. V treťom kole podľahol prvému nasadenému Nemcovi Israelanovi v troch setoch. Simon Norrman podľahol v zápase prvého kola Švajčiarovi Orloffovi. Chlapci spolu prehrali aj v prvom kole štvorhry. Mimo výjazdu sa na turnaji zúčastnili aj slovenskí hráči Simona Šurinová, ktorá sa prebojovala do 2. kola,  Samuel Guzoň, ktorý podľahol v 1. kole druhému nasadenému Čechovi Petrovi a Oliver Pivník, ktorý podľahol v 2. kole ďalšiemu Čechovi Velikovi. Chlapci spolu prehrali v prvom kole štvorhry.

 

 

 

Vložené: 13. 05. 2019       Kategória: Aktuality
 
news img

V pondelok štart v Paríži

Štvoricu Slovákov čaká od pondelka v Paríži kvalifikácia Roland Garros, ktorú v nedeľu vyžrebovali. Žreb Slovákov: Lukáš Lacko - Manuel Guinard (Fr.), Filip Horanský - Ce Čang (Čína), Andrej Martin - Mats Moraing (Nem.), Norbert Gombos - Salvatore Caruso (Tal.). Ženy majú žreb v pondelok a začínajú v utorok. V hlavnom turnaji mužov sú Martin Kližan a Jozef Kovalík, žien Dominika Cibulková, Viktória Kužmová, Magdaléna Rybáriková a Karolína Schmiedlová.

19. 05. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Zelenay prehral v 1. kole

Igor Zelenay a Ukrajinec Denis Molčanov prehrali v 1. kole štvorhry na turnaji ATP World Tour 250 v Ženeve (dotácia 524 340 eur, antuka vonku) s argentínskym párom Federico Delbonis, Leonardo Mayer 6:7(4), 1:6.

19. 05. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Čepelová do hlavného turnaja

Najvyššie nasadená Jana Čepelová zvíťazila vo finále kvalifikácie nad Nemkou Katharinou Gerlachovou 3:6, 6:4, 6:4 a postúpila do hlavného turnaja WTA International v nemeckom Norimbergu (dotácia 250 000 USD, antuka). Súperkou Slovenky v prvom kole bude turnajová päťka Jekaterina Alexandrovová z Ruska.

19. 05. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Američaka Perová vyhrala ESO

Víťazkou najväčšieho ženského tenisového turnaja na Slovensku EMPIRE Slovak Open 2019 sa stala Američanka Bernarda Perová. Vo finále zdolala Rusku Annu Blinkovovú 7:5, 7:5 a z Trnavy zo stotisícového podujatia ITF si odnáša 15 239 amerických dolárov a 140 bodov do rebríčka WTA. Viac o turnaji.

19. 05. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Obe prvenstvá z Piešťan do Čiech

Obe prvenstvá vo dvojhre na 26. ročníku Piešťany Cup, turnaja TJET do 14 rokov, získali českí tenisti Vojtěch Petr a Nikola Bartůňková. Aj trofeje zo štvorhry získali na dvorcoch TK Kúpele Piešťany českí hráči. Výsledky.

19. 05. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Polášek má hetrik

Filip Polášek a Rakúšan Philipp Oswald nsa stali víťazmi štvorhry na challengeri v Lisabone (dotácia 46 600 eur, antuka). V sobotňajšom finále zdolali argentínsky tandem Guido Andreozzi, Guillermo Durán 7:5, 6:2.Pre Poláška je to už tretí challengerový titul v sérii po Ostrave a Ríme, celkove 14. Po ňom atakuje prvú stovku rebríčka - priebežne je 106.

18. 05. 2019
Aktuality Více zde