• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Dievčatá ZsTZ opäť úspešnejšie

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Dievčatá ZsTZ opäť úspešnejšie

 
news img

Aj v tomto roku sa konalo stretnutie výberov Západoslovenského a Juhomoravského tenisového zväzu v kategórii mladšieho žiactva. Ide o tradičnú akciu pre najmladších tenistov, ktorá pre mnohých hráčov znamená prvú medzinárodnú skúsenosť. V Západoslovenskom regióne sa teší záujmu mladých tenistov aj ich rodičov.

Všetci nominovaní, rebríčkovo najlepší z ročníka 2008, okamžite potvrdili účasť a ich prístup bol naozaj obdivuhodný. Pod vedením kapitánov  Bolemana a Lajkepa boli aj v tomto roku úspešnejšie víťazné dievčatá.  Bodovali už aj chlapci, čo v minulých rokoch chýbalo. Prítomné vedenie oboch zväzov sa dohodlo na pokračovaní týchto športových vzťahov, čo je výzvou pre ďalší ročník  mladých hráčov v regióne.

Dievčatá:

Soňa Depešová  -  Barbora Veselá                        0:6,  2:6
Natália Kročková  -  Julie Paštiková                       6:1, 6:1
Mia Pohánková  -  Anna Dvořáčková                     6:1, 6:1
Lea Belanská  -  Tereza Růžičková                        6:3, 6:2
Depešová, Kročková -  Růžičková, Veselá             4:6, 1:6
Belanská, Pohánková  -  Dvořáčková, Paštiková   2:6, 7:6, 8-10

Chlapci:

Dylan Bairo  -  Jan Raštica                                   1:6, 3:6
Marko Bekéni  -  Štěpán Žiška                              1:6, 3:6
Radovan Kriško  - Sebastian Blaška                     7:6, 6:3
Tomáš Glos  -  Jan Sýkora                                    2:6, 1:6
Bairo, Kriško  -  Raštica, Žiška                              4:6, 0:6
Bekéni, Glos  -  Blaška, Sýkora                             3:6, 0:6

 

Fotogaléria


  •  


  •  


  •  


  •  

 
 
Vložené: 17. 11. 2019       Kategória: Aktuality
 
news img

Kužmová finále neobháji

Viktória Kužmová vypadla na turnaji ITF World Tennis Tour v Dubaji (100 000 USD +H, tvrdý povrch vonku) v druhom kole. Nad sily druhej nasadenej hráčky bola Rumunka Ana Bogdanová, ktorej podľahla 1:6, 4:6. Hráčka NTC si v zápase vypracovala šesť brejkbalov, ani raz však servis súperke nedokázala vziať. Zverenka trénera Michala Mertiňáka obhajovala v Dubaji lanské finále. V rebríčku WTA klesne o 4 pozície na 56. priečku.

11. 12. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Región v Bratislave pre Pjonteka

Na dvorcoch Slovana Bratislava sa uskutočnili majstrovstvá bratislavského regiónu v hale v kategórii mužov. Víťazom sa stal Sebastián Pjontek z TK Slávia STU Bratislava. Vo finále zdolal Samuela Peška 6:2, 3:6, 6:4. Vo štvorhre zvíťazili Šimon Habšuda so Stanislavom Valentom. FOTO: Dušan Barbuš

11. 12. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Dominika bude mamičkou!

Dominika Cibulková sa na sociálnych sieťach potešila so svojimi fanúšikmi o radostnú novinu - potvrdila, že je tehotná. Urobila tak prostredníctvom fotografie, na ktorej je so svojim manželom Michalom Navarom a v ruke drží snímku z ultrazvuku. „Sme požehnaní a nesmierne šťastní, že vám môžeme oznámiť, že z nás bude trojčlenná rodinka,“ napísala Dominika k fotografii.

11. 12. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Kužmová víťazne v Dubaji

Viktória Kužmová zvíťazila v prvom kole turnaja ITF World Tennis Tour v Dubaji (100 000 USD + H, tvrdý povrch vonku). Druhá nasadená hráčka si poradila so srbskou kvalifikantkou Aleksandrou Kruničovou 6:4, 7:6(2) za 88 minút. Zverenka trénera Michala Mertiňáka obhajuje v Dubaji lanské finále. V druhom kole sa stretne s Rumunkou Anou Bogdanovou.

10. 12. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Región v Bratislave vyhrala Juríková

Na dvorcoch TŠP Bratislava v Petržalke sa uskutočnili majstrovstvá bratislavského regiónu v hale v kategórii žien. Víťazkou vo dvojhre sa stala Lenka Juríková (Tenis-Bedminton klub D. Lužná), ktorá vo finále hladko zdolala Sandru Máriu Kerdíkovú 6:0, 6:0. Tá si chuť napravila vo finále štvorhry, keď zvíťazila po boku Kristíny Lacovej. Finále mužov je na programe v utorok. FOTO: Dušan Barbuš

10. 12. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Daubnerová s deblovým titulom

Nikola Daubnerová získala deblový titul na prestížnom medzinárodnom turnaji Eddie Herr v kategórii dievčat do 14 rokov. Spolu s Kanaďankou Kaylou Crossovou tvorili najvyššie nasadený pár a vo finále si poradili s americko-japonskou dvojicou Koikeová, Saitová 6:4, 6:1. Štrnásťročnej Nikole, hráčke NTC, sa darilo aj vo dvojhre. Tretia nasadená postúpila do štvrťfinále, kde nestačila na osmičku turnaja, domácu hráčku Karsyn Evansovú a podľahla jej 5:7, 3:6.

09. 12. 2019
Aktuality Více zde