• PEUGEOT
 • COOP JEDNOTA
 • J&T BANKA
 • JANDL

Fotogaléria tlačovej konferencie s úspešnými juniormi

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Fotogaléria tlačovej konferencie s úspešnými juniormi

 
news img

V piatok na tlačovej konferencii Slovenského tenisového zväzu sa stretlo hneď niekoľko mladých talentovaných slovenských tenistov. Privítali sme dvojnásobnú zlatú medailistku z Európskeho olympijského festivalu mládeže Renátu Jamrichovú, strieborný tím dievčat z ME do 18 rokov - Nikolu Daubnerovú, Ninu Vargovú a Irinu Balus a tím chlapcov do 18 rokov, ktorý na ME do 18 rokov obsadil štvrté miesto. Blahoželali im splnomocnenec vlády SR pre mládež a šport Karol Kučera a prezident Slovenského tenisového zväzu Miloslav Mečíř.

FOTO: Dušan Barbuš
 

Fotogaléria

 • Nikola Daubnerová

   Nikola Daubnerová

 • Nina Vargová

   Nina Vargová

 • Irina Balus

   Irina Balus

 • Martin Zathurecký

   Martin Zathurecký

 • Tím chlapcov do 18 rokov

   Tím chlapcov do 18 rokov

 • Peter Benjamín Privara

   Peter Benjamín Privara

 • Peter Naď

   Peter Naď

 • Michal Krajčí

   Michal Krajčí

 • Ľubomír Kurhajec

   Ľubomír Kurhajec

 • Renáta Jamrichová

   Renáta Jamrichová

 • Ján Matúš

   Ján Matúš

 
 
Vložené: 06. 08. 2022       Kategória: Aktuality
 
news img

ME U12: Slovenky majú zlato!

Slovenské dievčatá získali zlaté medaily na majstrovstvách Európy tímov do 12 rokov. Družstvo v zložení Sofia Rachel Kočišová, Viktória Nováková a Nina Košická pod vedením kapitána Juraja Nemčeka zvíťazilo vo veľmi vyrovnanom finále nad rovesníčkami z Rumunska 2:1.

Slovenky dostala do vedenia 1:0 Viktória Nováková, ktorá zdolala Mariu Valentinu Popovú 6:4, 6:4 a udržala si tak singlovú neporaziteľnosť počas celého turnaja. Na druhú dvojhru nastúpila Sofia Rachel Kočišová. S Andreeou Olariovou však prehrala 6:7(2), 2:6 a tak sa o majsterkách Európy muselo rozhodnúť vo štvorhre.

07. 08. 2022
Aktuality Více zde
 
news img

Kužmová v singli bez hlavnej

Viktória Kužmová sa neprebojovala do hlavnej súťaže dvojhry na turnaji ITF WTT W60 v Bronxe (60 000 USD, tvrdý povrch vonku). Trinásta nasadená hráčka nestačila vo finále kvalifikácie na šestku eliminačného pavúka Anastasiu Gasanovovú z Ruska a podľahla jej 3:6, 2:6 za 81 minút. Zverenka trénera Tomáša Hrunčáka a kondičného Kristiána Cupáka pokračuje na turnaji ešte vo štvorhre. Spolu s Ukrajinkou Katerynou Baindlovou zabojujú proti ruskému tandemu Gasanovová, Selechmetevová.

16. 08. 2022
Aktuality Více zde
 
news img

Kužmová o hlavnú v Bronxe

Viktória Kužmová zabojuje o hlavnú súťaž dvojhry na turnaji ITF WTT W60 v Bronxe (60 000 USD, tvrdý povrch vonku). Trinásta nasadená hráčka si v úvodnom kole kvalifikácie poradila s Francúzkou Tessah Andrianjafitrimovou a zdolala ju 3:6, 6:1, 10-7 za 92 minút. Zverenka trénera Tomáša Hrunčáka a kondičného Kristiána Cupáka si vo finále eliminácie zmeria sily so šestkou pavúka Anastasiou Gasanovovou z Ruska.

15. 08. 2022
Aktuality Více zde
 
news img

Molčan v Cincinnati vypadol

Alex Molčan nepostúpil do druhého kola dvojhry na turnaji ATP Masters 1000 v americkom Cincinnati (6 971 275 USD, tvrdý povrch vonku). Zverenec trénerov Mariána Vajdu, Karola Becka a kondičného Dávida Olasza nestačil v úvodnom kole na trinásteho nasadeného Argentínčana Diega Schwartzmana a prehral 7:5, 4:6, 2:6 za 157 minút.

15. 08. 2022
Aktuality Více zde
 
news img

Schmiedlová v singli končí

Anna Karolína Schmiedlová sa neprebojovala do druhého kola dvojhry na turnaji WTA 125 vo Vancouveri (115 000 USD, tvrdý povrch vonku). Zverenka trénera Ladislava Simona a kondičného Ladislava Olasza nestačila v úvodnom kole na piatu nasadenú Švédku Rebeccu Petersonovú a podľahla jej 2:6, 2:6 za 91 minút.

15. 08. 2022
Aktuality Více zde
 
news img

Depešová s titulom z ITF J5 v Slovenskej Ľupči

Soňa Depešová získala svoj prvý titul na juniorskom okruhu ITF. Na turnaji v Slovenskej Ľupči nenašla vo dvojhre premožiteľku a vo finále zdolala Češku Kateřinu Hajnú 6:3, 6:2. Štrnásťročná talentovaná hráčka prešla celým turnajom bez straty jediného setu. Finále dievčenskej štvorhry bolo čisto slovenskou záležitosťou. Z titulu sa tešili Lilly Cvanciger s Ester Gonosovou, ktoré zdolali Ivanu Grešovú s Teréziou Perháčovou 4:6, 7:5, 10-3.

15. 08. 2022
Aktuality Více zde