• TIPOS
  • FORTUNA

Gombos slovenská jednotka

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Gombos slovenská jednotka

Po Wimbledone došlo vo svetových rebríčkoch k zmenám aj z pohľadu slovenských tenistov. Dominika Cibulková vypadla z TOP 10. Semifinalistka Wimbledonu Magdaléna Rybáriková sa posunula na 33. priečku, v stovke sú ešte 91. Čepelová a 95. Kučová. Slovenskou mužskou jednotkou sa stal Norbert Gombos, Kližan klesol až na 121. miesto.

176. (186.) Anna Karolína SCHMIEDLOVÁ 300
Pozn. v zátvorke je poradie pred Wimbledonom.

Vložené: 17. 07. 2017       Kategória: Aktuality

Kužmová prehrala

Viktória Kužmová prehrala vo finále dvojkolovej kvalifikácie trávového turnaja na Malorke. V 1. kole zdolala Lenu Ruefferovú z Nemecka 6:0, 6:4, ale vo finále kvalifikácie ju zdolala Sofia Keninová z USA 6:4, 6:4.

18. 06. 2018

Lacko v Halle vypadol

Lukáš Lacko prehral v 1. kole hlavnej súťaže dvojhry na turnaji ATP v nemeckom Halle. V 1. kole eliminácie zdolal v sobotu Chorváta Iva Karloviča 7:6 (5), 7:6 (2), v boji o postup do hlavnej súťaže v nedeľu Nemca Yannicka Madena 6:2, 6:3, ale v 1. kole zostal na rakete Denisa Kudlu z USA 4:6, 4:6.

Poprad - Tatry: 6 Slovákov

Šesť slovenských tenistov sa predstaví v hlavnom turnaji challengeru Popnasadeného Jozefa Kovalíka sa priamo dostwl aj Filip Horanský, s voľnými kartami hrajú Lukáš Klein, Peter Vajda, Dominik Šproch, Andrej Glváč. Z kvalikikácie nich z domácich nepostúpil.viac na www.tenista.sk