Ešte dnes môžete hlasovať

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Ešte dnes môžete hlasovať

Dominika Cibulková je v nominácii na ocenenie fedcupovým srdcom, o ktorom rozhodujú fanúšikovia hlasovaním cez internet. Pomôžme získať Dominike Cibulkovej FEDCUPOVÉ SRDCE! Ešte dnes 14. júna môžete hlasovať.

HLASUJTE TU!

Slovenská tenistka, ktorá reprezentovala vo Fed Cupe od roku 2005, sa v apríli vo víťaznom stretnutí Slovenska s Brazíliou rozlúčila s tímovou súťažou ziskom dvoch bodov a uzavrela zápasovú bilanciu vo fedcupovej kariére v pomere 23 víťazstiev a 19 prehier. Fedcupové srdce získala v minulosti dva razy Daniela Hantuchová. Dominika Cibulková má tak šancu byť druhou Slovenkou s týmto ocenením.

Hlasovanie potrvá do 14. júna, výsledky oznámi ITF na budúci týždeň.

Fotogaléria

•

Vložené: 14. 06. 2019       Kategória: Aktuality

Kovalík s titulom zo Štetína

Jozef Kovalík vybojoval titul na challengeri 125 v poľskom Štetíne (137 560 EUR +H, antuka vonku). Vo finále zdolal vo vyrovnanom zápase piateho nasadeného Argentínčana Guida Andreozziho 6:7(5), 6:2, 6:4 za 164 minút. Do rebríčka ATP si za víťazstvo pripíše 125 bodov, čo mu zabezpečí posun o 140 priečok nahor. V pondelkovom vydaní rebríčka bude hráč NTC figurovať na 206. mieste. Pre Kovalíka je to štvrtý challengerový titul v kariére.

15. 09. 2019

Privara s tretím titulom v rade

Peter Benjamín Privara získal už tretí titul na turnaji prvej kategórie na okruhu Tennis Europe v rade. V španielskej Barcelone zvíťazil vo finále ako najvyššie nasadený hráč nad dvojkou turnaja Talianom Petrom Buldorinim 7:5, 6:1.