Ešte dnes môžete hlasovať

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Ešte dnes môžete hlasovať

Dominika Cibulková je v nominácii na ocenenie fedcupovým srdcom, o ktorom rozhodujú fanúšikovia hlasovaním cez internet. Pomôžme získať Dominike Cibulkovej FEDCUPOVÉ SRDCE! Ešte dnes 14. júna môžete hlasovať.

HLASUJTE TU!

Slovenská tenistka, ktorá reprezentovala vo Fed Cupe od roku 2005, sa v apríli vo víťaznom stretnutí Slovenska s Brazíliou rozlúčila s tímovou súťažou ziskom dvoch bodov a uzavrela zápasovú bilanciu vo fedcupovej kariére v pomere 23 víťazstiev a 19 prehier. Fedcupové srdce získala v minulosti dva razy Daniela Hantuchová. Dominika Cibulková má tak šancu byť druhou Slovenkou s týmto ocenením.

Hlasovanie potrvá do 14. júna, výsledky oznámi ITF na budúci týždeň.

Fotogaléria

•

Vložené: 14. 06. 2019       Kategória: Aktuality

Jamrichová aj Méri v Trnave ďalej

Renáta Jamrichová (na snímke) sa prebojovala do druhého kola dvojhry na turnaji ITF WTT W75 v Trnave. Držiteľka voľnej karty si v prvom kole poradila s kvalifikantkou Weronikou Falkowskou z Poľska a zdolala ju 4:6, 6:4, 7:5 za takmer tri hodiny. Zverenka trénera Jána Matúša prehrávala v zápase 4:6, 1:4, no nezložila zbrane a dokázala duel otočiť vo svoj prospech. Šestnásťročná hráčka Národného tenisového centra si v súboji o postup do štvrťfinále zmeria sily s víťazkou slovenského súboja medzi Viktóriou Hrunčákovou a Natáliou Kročkovou.

06. 05. 2024

Šramková do hlavnej v Ríme!

Rebecca Šramková (na snímke) postúpila do hlavnej súťaže dvojhry na turnaji WTA 1000 v Ríme (4 791 105 eur, antuka vonku). Vo finále kvalifikácie zvíťazila nad Lotyškou Dariou Semenistou a zdolala ju 6:3, 6:4 za 78 minút. Zverenka trénera Milana Martinca a kondičného Dávida Olasza sa v talianskej metropole predstaví v hlavnej súťaži po prvý raz. Okrem dvadsaťsedemročnej hráčky NTC si v nej zahrá aj slovenská singlová jednotka Anna Karolína Schmiedlová.