• TIPOS
  • PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Jamrichová s ďalším titulom!

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Jamrichová s ďalším titulom!

 
news img

Renáta Jamrichová získala titul vo štvorhre na jednotkovom juniorskom turnaji ITF J1 v ekvádorskom meste Salinas. Spolu s Maďarkou Lucou Udvardyovou nedali vo finále šancu americko-čínskej dvojici Daniella Ben-Abrahamová, Yichen Zhao a bez straty jediného gemu zvíťazili 6:0, 6:0. Pre zverenku trénera Jána Matúša je to už druhý deblový titul na reprezentačnom výjazde v Južnej Amerike. Minulý týždeň sa z víťazstva tešila v Barranquile po boku Niny Vargovej.

Štrnásťročná hráčka NTC sa úspešne kvalifikovala aj do hlavnej súťaže dvojhry, v ktorej dokráčala až do štvrťfinále. Nad jej sily bola deblová parťáčka Maďarka Udvardyová, ktorej podľahla 2:6, 1:6.

V singli sa darilo aj Nikole Daubnerovej a Nine Vargovej. Obe zverenky trénera Martina Zathureckého sa prebojovali až do semifinále, v ktorom v dvoch setoch podľahli svojim súperkám.

Na výjazde v Južnej Amerike sú aj chlapci Peter Naď a Michal Krajčí. V dvojhre obaja vypadli v prvom kole, vo štvorhre ich žreb zviedol proti sebe hneď v úvodnom zápase. Úspešnejší bol sedemnásťročný Krajčí, ktorý sa po boku Argentínčana Lucia Rattiho prebojoval až do finále. V súboji o titul však podľahli čiľsko-španielskej dvojici Alejandro Bancalari, Alejandro Melero Kretzer 5:7, 0:6.

 

Fotogaléria


  •  

 
 
Vložené: 29. 01. 2022       Kategória: Aktuality
 
news img

Šramková končí aj vo štvorhre

Rebecca Šramková (na snímke) spolu s Poľkou Magdou Linetteovou nepostúpili do druhého kola štvorhry na turnaji WTA 1000 v Ríme (6 009 593 eur, antuka vonku). V úvodnom zápase nestačili na austrálsku dvojicu Storm Hunterová, Ellen Perezová a podľahli jej 1:6, 2:6 za necelú hodinu. Vo dvojhre skončila zverenka trénera Milana Martinca a kondičného Ladislava Olasza v druhom kole, keď prehrala so sedemnástou nasadenou Lotyškou Jelenou Ostapenkovou 6:1, 4:6, 3:6.

10. 05. 2025
Aktuality Více zde
 
news img

Klein v Prahe o titul nezabojuje

Lukáš Klein (na snímke) nezabojuje o titul vo dvojhre na challengeri 75 v Prahe (91 250 eur, antuka vonku). V semifinále nestačil na Rakúšana Filipa Misolica a podľahol mu 6:7(4), 2:6 za 97 minút. Dvadsaťsedemročný hráč Národného tenisového centra nevyužil v prvom sete vedenie 5:2. Vďaka semifinálovej účasti sa Klein vráti do druhej stovky rebríčka ATP, v jeho onlanj vydaní mu aktuálne patrí 186. miesto. Od pondelka bude opäť slovenskou mužskou singlovou jednotkou, na tomto poste vystrieda Jozefa Kovalíka.

FOTO: pragueopen/Martin Sidorják

10. 05. 2025
Aktuality Více zde
 
news img

Kubalová s dvomi titulmi na TEJT 2 do 14 rokov v Subotici

Lilien Kubalová získala titul vo dvojhre aj štvorhre na medzinárodnom turnaji TEJT 2 hráčok do 14 rokov v srbskej Subotici. V pozícii štvrtej nasadenej hráčky zvíťazila v singlovom finále nad trojkou pavúka Sofiou Lomakinovou z Ruska a zdolala ju 4:6, 6:4, 7:5. Spolu s Nelou Ščibranovou tvorili tretí nasadený pár vo štvorhre. Vo finále vyhrali nad srbsko-ruskými jednotkami pavúka Minou Bačaninovou s Melitinou Kotljarovovou 6:3, 6:4. 

Pre trinásťročnú Kubalovú sú to premiérové tituly na okruhu Tennis Europe vo vekovej kategórii do 14 rokov, štrnásťročná Ščibranová sa rovnako tešila po prvý raz.

10. 05. 2025
Aktuality Více zde
 
news img

Klein v Prahe už do semifinále

Lukáš Klein (na snímke) postúpil do semifinále dvojhry na challengeri 75 v Prahe (91 250 eur, antuka vonku). Vo štvrťfinále si poradil s francúzskym kvalifikantom Maxime Chazalom a zdolal ho 7:6(4), 6:3 za 131 minút. Ďalším súperom dvadsaťsedemročného hráča Národného tenisového centra bude Rakúšan Filip Misolic.

09. 05. 2025
Aktuality Více zde
 
news img

Mihalíková v Ríme prehrala

Tereza Mihalíková (na snímke) spolu s Britkou Oliviou Nichollsovou nepostúpili do druhého kola štvorhry na turnaji WTA 1000 v Ríme (6 009 593 eur, antuka vonku). V úvodnom zápase nestačili na štvrtú nasadenú taiwansko-lotyšskú dvojiu Su-Wei Hsieh, Jelena Ostapenková a podľahli jej hladko 1:6, 2:6 za 65 minút. V talianskej metropole sa zo Sloveniek predstaví vo štvorhre ešte Rebecca Šramková po boku Poľky Magdy Linetteovej.

09. 05. 2025
Aktuality Více zde
 
news img

Karol do semifinále štvorhry

Miloš Karol (na snímke) postúpil do semifinále štvorhry na challengeri 75 v Prahe (91 250 eur, antuka vonku). Spolu s Rakúšanom Neilom Oberleitnerom zdolali vo štvrťfinále domácu dvojicu štartujúcu na voľnú kartu Hynek Bartoň, Jakub Nicod 7:6(2), 6:1 za 68 minút. V súboji o postup do finále si zmerajú sily s ukrajinsko-českým párom Denys Molčanov, Matej Vocel.

08. 05. 2025
Aktuality Více zde