• PEUGEOT
 • J&T BANKA
 • COOP JEDNOTA
 • ADIFEX

Joma novým partnerom STZ

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Joma novým partnerom STZ

 
news img

Spoločnosť Joma sa stala novým partnerom Slovenského tenisového zväzu (STZ). Španielska značka športového oblečenia bude výhradným dodávateľom pre slovenské reprezentácie v Davisovom pohári, Pohári Billie Jean Kingovej či mládežníckych výberoch. Značku Joma tak budú nosiť všetci slovenskí tenisti vo všetkých vekových kategóriách a na všetky súťaže, ktoré spadajú pod záštitu STZ.

Slovenská reprezentácia sa prvýkrát predstaví v novom oblečení počas kvalifikačného stretnutia Davisovho pohára, na ktorý nastúpia Slováci v Holandsku (4. a 5. februára, Groningen). Tam predvedú slovenskí hráči kvalitné športové oblečenie značky na Svetovom pohári družstiev v tenise. STZ sa pripája k ďalším federáciám v tíme Joma vrátane Španielska, Talianska, Uruguaja a Srbska.

O značke Joma Sport

Joma Sport je španielska spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou a marketingom športového vybavenia. Patrí do prvej desiatky svetových športových značiek. V súčasnosti pôsobí na trhu vo viac ako 120 krajinách. V posledných rokoch si značka získava väčšiu pozornosť aj prostredníctvom spolupráce a sponzoringu popredných španielskych tenistov ako sú Pablo Carreño Busta, Feliciano López, Marcel Granollers alebo Albert Ramos. Značka oblieka aj ďalšie tenisové hviezdy ako sú napríklad Beatriz Haddadová Maiová, Marco Cecchinato či Ivan Dodig.

 

Fotogaléria

 • DC tím Slovensko

   DC tím Slovensko

 • Igor Zelenay

   Igor Zelenay

 • Lukáš Pokorný

   Lukáš Pokorný

 • Alex Molčan

   Alex Molčan

 • Jozef Kovalík

   Jozef Kovalík

 • Peter Benjamín Privara

   Peter Benjamín Privara

 • Lukáš Klein

   Lukáš Klein

 • Tibor Tóth

   Tibor Tóth

 
 
Vložené: 30. 01. 2023       Kategória: Aktuality
 
news img

Kužmová s titulom z Linzu!

Viktória Kužmová spolu s Gruzínkou Natelou Dzalamidzeovou získali titul vo štvorhre na turnaji WTA 250 v rakúskom Linzi (259 303 USD, tvrdý povrch v hale). Vo finále si poradili s nemecko-ukrajinským párom Anna-Lena Friedsamová, Nadija Kičenoková a zvíťazili 4:6, 7:5, 12-10 za 107 minút. Pre dvadsaťštyriročnú zverenku trénera Tomáša Hrunčáka a kondičného Kristiána Cupáka je to štvrtý deblový titul na okruhu WTA, prvý s Dzalamidzeovou.

12. 02. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Kovalík v Zadare ďalej iba v singli

Jozef Kovalík postúpil do druhého kola dvojhry na challengeri 75 v chorvátskom Zadare (73 000 EUR, antuka vonku). V pozícii nasadenej dvojky zvíťazil v prvom kole nad kvalifikantom Jeremym Jahnom z Nemecka 5:7, 6:3, 6:2 za 146 minút. Ďalším súperom zverenca Borisa Borgulu bude domáci držiteľ voľnej karty Dino Prižmič.

21. 03. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Gombos v Bieli do druhého kola

Norbert Gombos sa prebojoval do druhého kola dvojhry na challengeri 100 vo švajčiarskom meste Biel (118 000 EUR, tvrdý povrch hala). Tretí nasadený hráč otočil vývoj úvodného zápasu s talianskym kvalifikantom Enricom Dalla Vallem, ktorého zdolal 4:6, 6:3, 7:6(1) za 145 minút. Zverenec trénera Tibora Tótha a kondičného Dávida Olasza si v ďalšom zápase zmeria sily so skúseným Kazachom Michailom Kukuškinom.

21. 03. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Schmiedlová do hlavnej v Miami

Anna Karolína Schmiedlová (na snímke) postúpila do hlavnej súťaže dvojhry na podujatí WTA 1000 v americkom Miami (8 800 000 USD, tvrdý povrch vonku). Zverenka trénera Ladislava Simona a kondičného Ladislava Olasza si vo finále kvalifikácie poradila s domácou Emmou Navarrovou a zvíťazila 7:5, 2:6, 6:1 za 122 minút. V prvom kole hlavnej súťaže sa stretne s ďalšou Američankou Lauren Davisovou.

20. 03. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Klein v Miami do finále kvalifikácie

Lukáš Klein zabojuje o postup do hlavnej súťaže dvojhry na turnaji ATP Masters 1000 v Miami (10 155 105 USD, tvrdý povrch vonku). Zverenec trénera Petra Vlka a kondičného Dávida Olasza zvíťazil v prvom eliminačnom kole nad štrnástym nasadeným Talianom Matteom Arnaldim, ktorého zdolal 6:4, 4:6, 6:4 za 138 minút. Vo finále kvalifikácie si dvadsaťštyriročný hráč NTC zmeria sily s domácou desiatkou pavúka Christopherom Eubanksom.

20. 03. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Zomrel MUDr. Anton Zaťko

Vo veku nedožitých 77 rokov zomrel vo štvrtok 16. marca MUDr. Anton Zaťko, odchovanec piešťanského tenisu a bývalý extraligový hráč TK Slovan Bratislava.
Česť jeho pamiatke!
Posledná rozlúčka so zosnulým sa bude konať 22. marca 2023 o 10.15 hod. v bratislavskom krematóriu.

20. 03. 2023
Aktuality Více zde