• PEUGOT
  • AEGON
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • FORTUNA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Kližan pokračuje vo víťazstvách

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Kližan pokračuje vo víťazstvách

 
news img

Martin Kližan postúpil už do štvrťfinále 127-tisícového challengeru v nemeckom Pullachu. V osemfinále zdolal Poliaka Kamila Majchrzaka 6:3, 6:3. O postup do semifinále si Kližan zahrá so švédskym kvalifikantom Mikaelom Ymerom.

 

Vložené: 08. 08. 2018       Kategória: Aktuality
 
news img

Ocenenie Igora Mošku

Generálny sekretár STZ Igor Moška v stredu večer v rámci vyhlásenia Zlatého kanára 2018 v Přerove prevzal z rúk Iva Kaderku Cenu prezidenta Českého tenisového zväzu. Pri odovzdávaní ocenenia Kaderka vyzdvihol Moškovo angažovanie sa pri reforme Davisovho pohára. Inicioval spolu s českým zväzom rozšírenie svetovej skupiny DC a čiastočné zachovanie stretnutí systémom doma vonku, ktoré Medzinárodná tenisová federácia prijala.

13. 12. 2018
Aktuality Více zde
 
news img

Kužmová mieri do TOP 50

Druhá nasdená Viktória Kužmová postúpila do semifinále na turnaji ITF v Dubaji v SAE (dotácia 100 000 USD, tvrdý povrch vonku). Vo štvrťfinále si poradila s turnajovou päťkou Monou Barthelovou z Nemecka 4:6, 6:4, 6:4. Jej ďalšou súperkou bude Slovink Tamara Zidanšeková. Kužmovú delí jedna výhra od premiéry v TOP 50.

13. 12. 2018
Aktuality Více zde
 
news img

Kužmová v Dubaji do štvrťfinále

Druhá nasadená Viktória Kužmová postúpila na 100-tisícovom turnaji ITF v Dubaji do štvrťfinále. V 1. kole zvíťazila nad Sarou Sorribesovou-Tormovou zo Španielska 5:7, 6:4, 6:4. Zápas trval 156 minút a v osemfinále nad Luxemburčankou Mandy Minellovou 6:1, 2:6, 6:3. V prvom kole v pondelok vypadla držiteľka voľnej karty Tereza Mihalíková, v utorok s Kužmovou prehrali vo štvorhre.O postup do semifinále čaká Kužmovú Nemka Mona Barthelová.

12. 12. 2018
Aktuality Více zde
 
news img

Kližan a Hrbatý odštartovali

Martin Kližan odštartoval hernú prípravu na sezónu 2019. Jeho tréner Dominik Hrbatý sa o tento fakt podelil s fanúšikmi selfíčkom na facebooku a so statusom: ,,Dnes prvý trenig do novej sezóny! Ideme na to, príprava sa začala!" V tomto roku sa spolupráca dvojice osvedčila, Martin sa posunul o sto miest v rebríčku na koncoročné 41. a opäť zaujal bezpečne pozíciu slovenskej jednotky. Takže veľa šťastia v príprave aj v sezóne 2019!

11. 12. 2018
Aktuality Více zde
 
news img

Tenisti opäť v korčuliach

Tradícia hokejových zápasov slovenských a českých tenistov pokračuje. Tohto roku Slováci zdolali Čechov 8:3. Hralo sa na popradskom ľade a v domácom tíme nechýbala veľká trojka Mečíř - Vajda - Stankovič. To, že Miloš opäť obúva korčule, je výborná správa po jeho nedávnych zdravotných problémoch.

08. 12. 2018
Aktuality Více zde
 
news img

Len zmena názvu nestačí...

Slovenský olympijský výbor (SOV) sa pretransformoval na strešnú organizáciu slovenského športu. Piatkové 55. valné zhromaždenie schválilo návrh Stanov zmenu názvu na Slovenský olympijský a športový výbor (SOŠV). Do radov členských subjektov bude možné prijať aj všetky slovenské zväzy neolympijských športov. SOV už dosiaľ združoval veľkú väčšinu z dovedna 68 uznaných slovenských športových zväzov. Medzi nimi i STZ, ktorý na valnom zhomaždení zastupoval Ivan Greguška a v diskusii vystúpil so stanoviskom k návrhu zmeny stanov SOV. Jeho diskusný príspevok uverejňujeme v plnom rozsahu.

08. 12. 2018
Aktuality Více zde