• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Kontrolný deň pre NTC KE

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Kontrolný deň pre NTC KE

 
news img

Generálny sekretár Slovenského tenisového zväzu Igor Moška sa bol v stredu počas kontrolného dňa pozrieť, ako pokračujú práce na výstavbe Národného tréningového centra v Košiciach. "Veľmi sa teším, že stavba ide podľa časového harmonogramu a utešene rastie," konštatoval po kontrole na východe Slovenska spokojný Moška.

Výstavba Národného tréningového centra v Košiciach sa začala v júni tohto roka a trvať bude 18 mesiacov. NTC Košice by tak malo byť hotové do konca roka 2023.

Na fotografii je generálny sekretár STZ Igor Moška a hlavný inžinier projetku NTC KE Ing. Čaja.

 

Fotogaléria

  • Výstavba NTC Košice

     Výstavba NTC Košice

  • Moška na kontrolnom dni v KE

     Moška na kontrolnom dni v KE

 
 
Vložené: 30. 11. 2022       Kategória: Aktuality
 
news img

Jamrichová: Užívam si to

Renáta Jamrichová sa po úspešnom ťažení na grandslamovom Australian Open prvý raz stretla s novinármi na tlačovej konferencii v Národnom tenisovom centre. Spolu so svojím trénerom Jánom Matúšom odpovedali na množstvo zvedavých otázok novinárov. Juniorská grandslamová šampiónka vo štvorhre sa vďaka výborným januárovým výsledkom posunula už na 15. miesto rebríčka ITF, najvyššie spomedzi všetkých slovenských junioriek.

08. 02. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Mečíř na stretnutí so zástupcami značky Joma

Prezident Slovenského tenisového zväzu Miloslav Mečíř sa v utorok v Bratislave stretol so zástupcami značky Joma, ktorá je novým partnerom zväzu. Dodáva reprezentačné oblečenie pre slovenské výbery vo všetkých vekových kategóriách. Na medzinárodnej scéne sa v ňom ako prví predstavili hráči daviscupového tímu počas kvalifikačného stretnutia Holandsko - Slovensko. 

08. 02. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Winter Cup: Dievčatá SR U16 postúpili na finálové vyvrcholenie

Cez víkend odštartovali kvalifikačnými bojmi zimné ME mládeže. Slovenské dievčatá do 16 rokov v zložení Mia Pohánková, Lucia Hradecká a Kiara Žabková pod vedením kapitána Jaroslava Balaša postúpili na finálový turnaj Winter Cupu, keď v skupine C vo Švédsku obsadili druhé miesto. Chlapcov v rovnakej vekovej kategórii čakajú kvalifikačné boje od 10. - 12. februára v anglickom Sunderlande.

Nedarilo sa slovenským tímom v kategórii do 14 rokov, chlapci ani dievčatá sa na finálovom turnaji majstrovstiev Európy nepredstavia.

06. 02. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Kužmová v Linzi prehrala

Viktória Kužmová nezabojuje o postup do hlavnej súťaže dvojhry na turnaji WTA 250 v rakúskom Linzi (259 303 USD, tvrdý povrch v hale). V úvodnom kole kvalifikácie nestačila na Rusku Anastasiju Pavľučenkovovú, ktorej podľahla 3:6, 4:6 za 70 minút. Zverenka trénera Tomáša Hrunčáka a kondičného Kristiána Cupáka sa predstaví v Linzi aj vo štvohre. Spolu s Gruzínkou Natelou Dzalamidzeovou nastúpia proti tretiemu nasadenému ruskému páru Kamilla Rachimovová, Jana Sizikovová.

05. 02. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Jamrichová s Daubnerovou v Burnie vypadli

Úspešné kvalifikantky Renáta Jamrichová (na snímke) a Nikola Daubnerová nepostúpili do druhého kola hlavnej súťaže na ženskom medzinárodnom turnaji ITF WWT W60 v austrálskom Burnie. Jamrichová v úvodnom kole nestačila na domácu hráčku Alexandru Bozovicovú (304. WTA), ktorej podľahla 2:6, 2:6 za 65 minút. Nad sily Daubnerovej bola štvrtá nasadená Japonka Mai Hontamová (208. WTA). Zverenka Martina Zathureckého prehrala 1:6, 4:6 za 73 minút.

01. 02. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Schmiedlová v Thajsku končí

Anna Karolína Schmiedlová sa neprebojovala do druhého kola dvojhry na turnaji WTA 250 v thajskom meste Hua Hin (259 303 USD, tvrdý povrch vonku). V úvodnom maratónskom zápase nestačila na Rusku Anastasiju Zacharovovú a podľahla jej 6:3, 5:7, 3:6 za 189 minút. Zverenka trénera Ladislava Simona a kondičného Ladislava Olasza vyhrávala v druhom sete 5:3, no sľubný náskok nevyužila a nakoniec ťahala v zápase za kratší koniec.

FOTO: fb/WTAThailandOpen

31. 01. 2023
Aktuality Více zde