• NADACIA SPP
  • TIPOS
  • AXA

Kužmová s Bartyovou prehrala

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Kužmová s Bartyovou prehrala

Viktória Kužmová nepostúpila do osemfinále na turnaji WTA v Ríme. V utorkovom zápase 2. kola podľahla ôsmej nasadenej Ashleigh Bartyovej z Austrálie 6:4, 3:6, 4:6. Kužmová viedla v treťom sete 2:0, napokon však za stavu 4:4 nezvládla svoje podanie a Bartyová premenila v desiatom geme druhý mečbal. Austrálčanka si v zápase pripísala celkovo desať es.

Vložené: 14. 05. 2019       Kategória: Aktuality

V pondelok štart v Paríži

Štvoricu Slovákov čaká od pondelka v Paríži kvalifikácia Roland Garros, ktorú v nedeľu vyžrebovali. Žreb Slovákov: Lukáš Lacko - Manuel Guinard (Fr.), Filip Horanský - Ce Čang (Čína), Andrej Martin - Mats Moraing (Nem.), Norbert Gombos - Salvatore Caruso (Tal.). Ženy majú žreb v pondelok a začínajú v utorok. V hlavnom turnaji mužov sú Martin Kližan a Jozef Kovalík, žien Dominika Cibulková, Viktória Kužmová, Magdaléna Rybáriková a Karolína Schmiedlová.

19. 05. 2019

Zelenay prehral v 1. kole

Igor Zelenay a Ukrajinec Denis Molčanov prehrali v 1. kole štvorhry na turnaji ATP World Tour 250 v Ženeve (dotácia 524 340 eur, antuka vonku) s argentínskym párom Federico Delbonis, Leonardo Mayer 6:7(4), 1:6.