• NADACIA SPP
  • AXA

Molčan cez Gombosa ďalej

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Molčan cez Gombosa ďalej

Alex Molčan (na snímke) zvíťazil v treťom kole challengeru 80 vo fínskych Helsinkách (46 600 EUR + H, tvrdý povrch v hale). V slovenskom derby zdolal štvrtého nasadeného Norberta Gombosa vo vyrovnanom zápase 6:4, 6:7(4), 6:3 za 133 minút. V treťom sete viedol 21-ročný Molčan 5:1, slovenská jednotka Gombos ešte dokázal znížiť, ale v deviatom geme Molčan využil piaty mečbal a zápas ukončil. Štvrťfinálovým súperom zverenca Ladislava Simona v NTC bude domáca nasadená desiatka Emil Ruusuvuori.

Vložené: 14. 11. 2019       Kategória: Aktuality

Kužmová finále neobháji

Viktória Kužmová vypadla na turnaji ITF World Tennis Tour v Dubaji (100 000 USD +H, tvrdý povrch vonku) v druhom kole. Nad sily druhej nasadenej hráčky bola Rumunka Ana Bogdanová, ktorej podľahla 1:6, 4:6. Hráčka NTC si v zápase vypracovala šesť brejkbalov, ani raz však servis súperke nedokázala vziať. Zverenka trénera Michala Mertiňáka obhajovala v Dubaji lanské finále. V rebríčku WTA klesne o 4 pozície na 56. priečku.

11. 12. 2019

Región v Bratislave pre Pjonteka

Na dvorcoch Slovana Bratislava sa uskutočnili majstrovstvá bratislavského regiónu v hale v kategórii mužov. Víťazom sa stal Sebastián Pjontek z TK Slávia STU Bratislava. Vo finále zdolal Samuela Peška 6:2, 3:6, 6:4. Vo štvorhre zvíťazili Šimon Habšuda so Stanislavom Valentom. FOTO: Dušan Barbuš