• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Molčan na rakete Griekspoora

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Molčan na rakete Griekspoora

 
news img

Alex Molčan nepostúpil do štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP 250 na Malorke (760 750 EUR, tráva). V druhom kole nestačil na Holanďana Tallona Griekspoora a podľahol mu v troch setoch 6:0, 3:6, 6:7(3) za rovné dve hodiny. Zverencovi trénerov Mariána Vajdu, Karola Becka a kondičného Dávida Olasza sa tak ani na tretí pokus nepodarilo Griekspoora zdolať. Pre Molčana sa stáva nepríjemným súperom, na ktorého zatiaľ ani raz nevyzrel a vždy mu vo vyrovnanom zápase podľahol.

Dvadsaťštyriročný hráč Národného tenisového centra sa na budúci týždeň predstaví v hlavnej súťaži tretieho grandslamového turnaja roka vo Wimbledone. Meno súpera na prvé kolo sa dozvie v piatok doobeda, kedy je v Londýne na programe žreb.

FOTO: fb/MallorcaChampionships

 

Vložené: 22. 06. 2022       Kategória: Aktuality
 
news img

RG: Jamrichová do semi debla!

Renáta Jamrichová (na snímke) s Taliankou Federicou Urgesiovou postúpili už do semifinále štvorhry junioriek na grandslamovom turnaji Roland Garros. Šampiónky Australian Open zdolali vo štvrťfinále ako nasadené trojky britsko-rumunský pár Ella McDonaldová, Mara Gaeová hladko 6:3, 6:2 za 55 minút. V dueli o postup do finále nastúpia proti najvyššie nasadenému rusko-japonskému tandemu Alina Kornejevová, Sara Saitová. Vo dvojhre bolo pre zverenku Jána Matúša konečnou stanicou osemfinále.

08. 06. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

RG: Jamrichová končí v semi

Renáta Jamrichová s Taliankou Federicou Urgesiovou neuspeli v semifinále štvorhry junioriek na grandslamovom turnaji Roland Garros. Šampiónky Australian Open prehrali v pozícii tretieho nasadeného páru s najvyššie nasadeným rusko-japonským tandemom Alina Kornejevová, Sara Saitová 5:7, 1:6 za necelú hodinu. Stále iba pätnásťročná hráčka Národného tenisového centra má však za sebou úspešný turnaj, okrem semifinálovej účasti vo štvorhre sa prebojovala aj do osemfinále dvojhry.

FOTO: itf

09. 06. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Klein v Prostějove bez finále

Lukáš Klein sa nepredstaví vo finále dvojhry na challengeri 100 v Prostějove (118 000 EUR, antuka vonku). Šiesty nasadený hráč nestačil v semifinálovom zápase na domáceho Dalibora Srvčinu (232. ATP) a podľahol mu 3:6, 6:4, 4:6 za 128 minút. Zverenec trénera Petra Vlka a kondičného Dávida Olasza sa na budúci týždeň predstaví na domácom challengeri Bratislava Open.

FOTO: czech-open.cz

09. 06. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Šramková pokračuje víťazne

Rebecca Šramková sa prebojovala do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA 125 v Makarskej (115 000 USD, antuka vonku). Úspešná kvalifikantka zvíťazila v druhom kole hlavnej súťaže nad štvrtou nasadenou Američankou Peyton Stearnsovou (69. WTA) a zdolala ju 6:3, 7:5 za 102 minút. Zverenka trénera Milana Martinca a kondičného Dávida Olasza si v súboji o postup do semifinále zmeria sily so šestkou pavúka Katerynou Baindlovou z Ukrajiny.

FOTO: Instagram Rebeccy Šramkovej

08. 06. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Klein s cenným skalpom Lehečku

Lukáš Klein (na snímke) sa prebojoval už do semfinále dvojhry na challengeri 100 v Prostějove (118 000 EUR, antuka vonku). Šiesty nasadený hráč si vo štvrťfinále poradil s domácou jednotkou pavúka Jiřím Lehečkom (41. ATP) a zdolal ho 6:3, 6:4 za 77 minút. Zverenec trénera Petra Vlka a kondičného Dávida Olasza vedie vo vzájomných zápasoch nad Lehečkom už 3:1.

Dvadsaťštyriročný hráč Národného tenisového centra si v súboji o postup do finále zmeria sily s ďalším mladým českým hráčom Daliborom Svrčinom (232. ATP).

FOTO: czech-open.cz

08. 06. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Kovalík v Heilbronne končí

Jozef Kovalík (na snímke) sa neprebojoval do štvrťfinále dvojhry na challengeri 125 v nemeckom Heilbronne (145 000 EUR, antuka vonku). V druhom kole nestačil na austrálskeho kvalifikanta Akiru Santillana a podľahol mu 2:6, 6:3, 3:6 za 101 minút. Zverenec trénera Borisa Borgulu sa na budúci týždeň predstaví na domácom challengeri Bratislava Open.

08. 06. 2023
Aktuality Více zde