Morvayová vypadla v Káhire vo štvrťfinále

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Morvayová vypadla v Káhire vo štvrťfinále

Viktória Morvayová prehrala vo štvrťfinále 15-tisícového turnaja ITF v Káhire s najvyššie nasadenou Egypťankou Sandrou Samirovou 7:5, 1:6, 6:7(4).

Vložené: 08. 12. 2017       Kategória: Aktuality

Mihalíková v Stuttgarte vypadla

Tereza Mihalíková nepostúpila do štvrťfinále štvorhry na turnaji WTA 500 v Stuttgarte (802 237 eur, antuka v hale). Spolu s Ruskou Janou Sizikovovou nestačili v úvodnom kole na ruskú dvojicu Ľudmila Samsonovová, Diana Šnajderová a podľahli jej 3:6, 2:6 za 62 minút.

16. 04. 2024

Kovalík v Portugalsku prehral

Jozef Kovalík sa neprebojoval do druhého kola dvojhry na challengeri 125 v portugalskom meste Oeiras (148 625 eur, antuka vonku). V súboji dvoch minulotýždňových turnajových víťazov nestačil v úvodnom zápase na Taliana Stefana Napolitana a podľahol mu 6:7(1), 2:6 za takmer dve hodiny.

SR medzi deviatkou najlepších!

Oba slovenské reprezentačné výbery - mužský v Davisovom pohári a ženský v Pohári Billie Jean Kingovej - sa v roku 2024 prebojovali na záverečný finálový turnaj majstrovstiev sveta družstiev v tenise. Súťaže v Davisovom pohári sa v tomto roku zúčastnilo 157 krajín, spomedzi ktorých sa Slovensko dostalo medzi šestnástku najlepších. V Pohári Billie Jean Kingovej štartovalo v roku 2024 rekordných 138 krajín, Slovensko si vybojovalo miestenku medzi najlepšou dvanástkou. V konkurencii všetkých zúčastnených sa Slovensko zaradilo medzi deväť krajín, ktoré budú mať v roku 2024 zastúpenie na oboch finálových turnajoch.