• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

NTC tím pre sezónu 2021

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » NTC tím pre sezónu 2021

 
news img

NTC tím bude v Bratislave tvoriť v roku 2021 celkom dvadsaťpäť hráčov - dvanásť v mužskej a trinásť v ženskej zložke. O ich výkonnostný rast sa bude starať pätnásť tenisových trénerov a traja kondiční. Novými členkami NTC tímu sú Salma Drugdová a Renáta Jamrichová, naopak, v tíme skončila Jana Čepelová. Medzi trénermi v NTC Bratislava pribudli Peter Vlk a Ivan Košec. Kondičnými trénermi naďalej zostávajú Ladislav Olasz a Dávid Olasz, pribudol k nim ešte Hynek Fučík. Šéftrénerom Národného tenisového centra je Miloslav Mečíř st.

 

 

MUŽI:

Norbert Gombos - tréner Tibor Tóth
Filip Horanský - tréner Ladislav Simon
Alex Molčan - tréner Ladislav Simon
Lukáš Klein - tréner Peter Vlk
Krištof Minárik - tréner Boris Borgula
János Fekete - tréner Boris Borgula
Lukáš Palovič - tréner Milan Martinec
Michal Novanský - tréner Milan Martinec
Lukáš Pokorný - tréner Ľubomír Kurhajec
Peter Naď - tréner Ľubomír Kurhajec
Matej Gálik - tréner Miloslav Mečíř ml.
Miloš Karol - tréner Miloslav Mečíř ml.

ŽENY:

Viktória Kužmová - tréner Tomáš Hrunčák
Anna Karolína Schmiedlová - tréner Peter Huber
Rebecca Šramková - tréner Michal Mertiňák
Tereza Mihalíková - tréner Michal Mertiňák
Katarína Kužmová - tréner Ján Sabovčík
Romana Čisovská - tréner Ján Sabovčík
Eszter Méri - tréner Ivan Košec
Bianca Behúlová - tréner Ivan Košec
Sara Suchánková - tréner Peter Hrunčák
Salma Drugdová - tréner Peter Hrunčák
Nikola Daubnerová - tréner Martin Zathurecký
Nina Vargová - tréner Martin Zathurecký
Renáta Jamrichová - tréner Ján Matúš

 

Vložené: 07. 12. 2020       Kategória: Aktuality
 
news img

Ďalší turnaj WTA pred štartom Australian Open

Pred úvodným grandslamom roka Australian Open sa uskutoční ešte jeden dodatočný tenisový turnaj WTA. Vedenie ženského profiokruhu k tomuto riešeniu pristúpilo preto, aby sa na ňom mohli rozohrať hráčky, ktoré nemohli pre karanténu po príchode do krajiny trénovať.

24. 01. 2021
Aktuality Více zde
 
news img

Martin v Austrálii v pohode

Andrej Martin má za sebou prvú polovicu karantény v Melbourne. K protinožcom letel z USA, kde sa najprv predstavil na turnaji v Delray Beach a následne tam zostal trénovať. Možno práve to ho zachránilo od striktnej austrálskej karantény, do ktorej sa dostal Patrik Fabian. Ten za Martinom letel zo Slovenska.

24. 01. 2021
Aktuality Více zde
 
news img

Škamlová zostala v Egypte pred bránami finále

Chantal Škamlová nepostúpila do finále turnaja ITF WTT W15 v Káhire (15 000 USD, antuka vonku). Nasadená osmička podľahla v semifinále Ruske Jeline Avanesjanovej  5:7, 6:1, 0:6 za 126 minút. Dvadsaťsedemročná rodáčka z Banskej Bystrice zdolala na ceste do semifinále aj nasadenú jednotku Sandru Samirovú z Egypta. Maratónsky zápas trval takmer tri hodiny.

23. 01. 2021
Aktuality Více zde
 
news img

Kovalík sa do finále nepozrie

Jozef Kovalík nepostúpil do finále challengeru 125 v tureckom Istanbule (132 280 EUR, tvrdý povrch v hale). V semifinálovom zápase bol nad jeho sily francúzsky kvalifikant Arthur Rinderknech, ktorému siedmy nasadený hráč podľahol 5:7, 4:6 za 104 minút. Za semifinálovú účasť si daviscupový reprezentant pripíše do rebríčka ATP 45 bodov a v onlajn renkingu sa posunie o šesť priečok nahor na aktuálnu 125. pozíciu.

23. 01. 2021
Aktuality Více zde
 
news img

Kovalík o finále v Istanbule

Jozef Kovalík postúpil do semifinále challengeru 125 v tureckom Istanbule (132 280 EUR, tvrdý povrch v hale). Siedmy nasadený hráč si poradil s domácim držiteľom voľnej karty Ergim Kirkinom (449. ATP) 6:7(5), 6:0, 7:6(3) za 143 minút. Zverenec trénera Mateja Liptáka zabojuje o finále proti kvalifikantovi Arthurovi Rinderknechovi z Francúzska.

22. 01. 2021
Aktuality Více zde
 
news img

Viaceré zmeny v kalendári ATP

Aprílový tenisový turnaj ATP v Houstone sa neuskutoční ani tento rok. Vlani ho zrušili pre pandémiu koronavírusu, tentoraz doplatil na zmeny v kalendári. Pôvodne bol na programe 3.-11. apríla a pravidelne sa konal od roku 1929. Zmeny v kalendári ATP sa dotkli aj aprílového turnaja v Budapešti, ktorý presunuli do Belehradu. Riaditeľom bude mladší brat svetovej jednotky Novaka Djokoviča Djordje. Podujatie je na programe 19. až 25. apríla.

21. 01. 2021
Aktuality Více zde