• PEUGEOT
  • COOP JEDNOTA
  • J&T BANKA
  • JANDL

Polášek s tesnou prehrou

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Polášek s tesnou prehrou

 
news img

Filip Polášek s Austrálčanom Johnom Peersom nepostúpili do štvrťfinále štvorhry na turnaji ATP 250 v Eastbourne (760 750 EUR, tráva). Tretí nasadený pár nestačil v úvodnom zápase na britsko-brazílsku dvojicu Jamie Murray, Bruno Soares a podľahol jej vo vyrovnanom zápase 4:6, 7:6(5), 7-10 za 96 minút. Polášek s Peersom sa na budúci týždeň spoločne predstavia na treťom grandslamovom turnaji roka vo Wimbledone, kde im bude patriť post nasadených osmičiek.

 

Vložené: 21. 06. 2022       Kategória: Aktuality
 
news img

SR U12 s ďalším víťazstvom

Slovenské dievčatá do 12 rokov zvíťazili aj v druhom stretnutí skupiny na Letných ME dievčat vo francúzskom Cabourgu. Výber Nemecka zdolali 2:1 a už pred posledným stretnutím si zabezpečili prvé miesto v skupine. Vo dvojhrách proti Nemecku bodovali Sofia Rachel Kočišová a Viktória Nováková, vo štvorhre boli úspešnejšie Nemky. Zverenky kapitána Juraja Nemčeka nastúpia v utorok proti reprezentácii Fínska, no už teraz majú istotu barážového stretnutia o postup na finálový turnaj. 

Podrobné informácie nájdete na stránke www.tenniseurope.org.

27. 06. 2022
Aktuality Více zde
 
news img

Slovenky do 14 sú vo finále

Slovenské reprezentantky do 14 rokov postúpili do finále na Letných ME dievčat do 14 rokov v poľskej Pszczyne. Zverenky kapitána Rudolfa Horvátha zvíťazili v semifinále nad Fínskom 3:0. O prvé miesto v skupine budú v utorok bojovať proti Francúzsku. Slovenky potvrdzujú úlohu favoritiek skupiny, vo dvojhrách proti Fínsku hladko vyhrali svoje zápasy Soňa Depešová aj Mia Pohánková, rovnako bez straty setu dopadla aj štvorhra v podaní Soni Depešovej a Kali Šupovej.

27. 06. 2022
Aktuality Více zde
 
news img

Slovenky do 12 a 14 sú v semi

V kvalifikačnej skupine Letných ME dievčat do 14 rokov v poľskej Pszczyne zvíťazilo Slovensko nad Maďarskom 3:0 a v pondelňajšom semifinále si zmeria sily s Fínskom. Vo výbere kapitána Rudolfa Horvátha bodovali vo dvojhrách Soňa Depešová a Mia Pohánková, vo štvorhre Pohánková po boku Kali Šupovej. Chlapci v rovnakej vekovej kategórii podľahli v Jerevane rovesníkom z Maďarska 0:3 a budú hrať len o 5.-8. miesto. V tíme kapitána Daniela Čálika sú Leon Sloboda, Šimon Dióssy a Peter Zavacký.

27. 06. 2022
Aktuality Více zde
 
news img

Poprad-Tatry Open 2022: Šesť Slovákov o hlavnú

Šesť slovenských reprezentantov postúpilo do finále kvalifikácie na medzinárodnom turnaji ITF WTT M25 v Poprade. V pondelok budú o postup do hlavnej súťaže turnaja Poprad-Tatry Open 2022 bojovať Jakub Krošlák, Dušan Baranec, Radovan Michalik, Jakub Kaťuch a v slovenskom derby sa stretnú Krištof Minárik (na snímke) s Alfrédom Almásim.

FOTO: fb/poprad_tatry_open

26. 06. 2022
Aktuality Více zde
 
news img

Wimbledon: Žreb Slovákov

Alex Molčan sa v prvom kole dvojhry vo Wimbledone stretne so Španielom Pedrom Martinezom. Lukáš Klein vo svojej premiére na grandslamovom podujatí nastúpi ako kvalifikant proti domácemu držiteľovi voľnej karty Liamovi Broadymu. Na Annu Karolínu Schmiedlovú čaká Švédka Rebecca Petersonová a Kristína Kučová si zmeria sily s Brazílčankou Laurou Pigossiovou. Rozhodol o tom piatkový žreb v Londýne.

24. 06. 2022
Aktuality Více zde
 
news img

Dievčatá do 12 rokov odcestovali do Francúzska

Slovenské reprezentantky do 12 rokov odcestovali v piatok do francúzskeho mesta Cabourg, v ktorom sa odohrá kvalifikačný turnaj letných ME reprezentačných družstiev (European Summer Cups) v tejto vekovej kategórii. Pod vedením kapitána Juraja Nemčeka budú v slovenských farbách bojovať Sofia Rachel Kočišová, Viktória Nováková a Nina Košická (na fotografii v tomto poradí zľava). Kvalifikačný turnaj je na programe 26. - 29. júna.

24. 06. 2022
Aktuality Více zde