• TIPOS
  • FORTUNA

Prvenstvá zo Slovenskej Ľupče do Maďarska a Poľska

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Prvenstvá zo Slovenskej Ľupče do Maďarska a Poľska

Najvyššie nasadený Maďar Peter Fajta získal prvenstvo na Pepas Cupe v Slovenskej Ľupči. Vo finále dvojhry dievčat na podujatí TEJT do 16 rokov zvíťazila turnajová jednotka Poľka Rozalia Gruszczynská nad nenasadenou Slovenkou Natáliou Slabou 6:1, 4:6, 7:6(5). Štrnásťročná hráčka STC Tennis Academy Púchov bola príjemným prekvapením turnaja.

Vložené: 16. 07. 2017       Kategória: Aktuality

Gombos v Gstaade už len vo štvorhre

Norbert Gombos vypadol v 2. kole dvojhry na turnaji ATP vo švajčiarskom Gstaade (dotácia 540 310 eur, antuka vonku). Aktuálne najlepší slovenský tenista prehral so 4. nasadeným Talianom Fabiom Fogninim 6:1, 4:6, 3:6. V Gstaade pokračuje ešte vo štvorhre.

27. 07. 2017

Martin proti Kamkemu

Andrej Martin postúpil do štvrťfinále na challengeri v Prahe (dotácia 43 000 eur, antuka vonku). Ako štvrtý nasadený zvíťazil nad Nemcom Jeremym Jahnom 7:5, 2:6, 6:4. Súperom Slováka bude v piatok Nemec Tobias Kamke.

Škamlová bližšie k US Open

Chantal Šamlová v pozícii lucky losera postúpila v Prahe na 80-tisícovom turnaji ITF už do štvrťfinále, keď zdolala domácu Petru Krejsovú 6:2, 6:2. V rebríčku sa posunie okolo 235. miesta (najlepšie v kariére) a priblíži si šancu štartovať v kvalifikácii US Open.