• TIPOS
  • FORTUNA

Rybáriková proti Halepovej

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Rybáriková proti Halepovej

Magdaléna Rybáriková si zahrá v 2. kole na turnaji WTA v Stuttgarte so svetovou jednotkou Simonou Halepovou z Rumunska. V prvom kole zdolala na antuke Rusku Dariu Kasatkinovú 6:2, 6:2.

Vložené: 23. 04. 2018       Kategória: Aktuality

Kližan do finále kvalifikácie

Martin Kližan postúpil do finále kvalifikácie Roland Garros po výhre nad 18-ročným  Srbom Miomirom Kecmanovičom 6:7(1), 7:6(5), 6:3. Tak ako v prvom kole, aj teraz musel desiaty nasadený Slovák otáčať nepriaznivý vývoj, v druhom sete prehrával 1:4. Súperom Kližana vo finále kvalifikácie bude Juan Ignacio Londero z Argentíny.

23. 05. 2018

Lacko vypadol v 1. kole

Najvyššie nasadený Lukáš Lacko prehral v 1. kole challengeru v anglickom Loughboroughu (85 000 EUR, tvrdý povrch v hale) s Josukem Watanukim 3:6, 5:7. Japonec je 283. vo svetovom rebríčku.

Líška zdolal Nému

Súboj dvoch hráčov NTC v 2. kole 15-tisícového turnaja kategórie futures v maďarskom Balatonalmádi sa skončil nečakaným postupom Tomáša Líšku po víťazstve nad piatym nasadeným Patrikom Némom 6:4, 6:3. Obaja hrali na podujatí spolu štvorhru, vypadli dnes vo štvrťfinále.