Sloboda víťazom dvojhry aj štvorhry v Srbsku

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Sloboda víťazom dvojhry aj štvorhry v Srbsku

Leon Sloboda sa stal víťazom dvojhry aj štvorhry na turnaji Tennis Europe kategórie 1 do 12 rokov v srbskom Prokuplje, pričom singlovým aj deblovým pavúkom prešiel bez straty setu. Vo finále dvojhry si poradil s Vukom Krstajičom z Čiernej Hory 6:1, 6:1, vo štvorhre štartoval po boku domáceho Filipa Djokiča. Pekné tretie miesto v dvojhre dosiahol Jozef Karas, ktorý nestačil v semifinále na Krstajiča a podľahol mu 1:6, 5:7.

Schmiedlová v Madride ďalej

Anna Karolína Schmiedlová postúpila do druhého kola dvojhry na turnaji WTA 1000 v Madride (7 679 965 eur, antuka vonku). V úvodnom zápase si poradila s Američankou Sofiou Keninovou a zdolala ju 6:3, 6:4 za 78 minút. Zverenka trénera Ladislava Simona a kondičného Ladislava Olasza si v ďalšom kole zmeria sily s ôsmou nasadenou Tunisankou Ons Jabeurovou. Vo vzájomnej bilancii s ňou slovenská singlová jednotka prehráva 0:1.

23. 04. 2024

Šramková v Madride prehrala

Rebecca Šramková nepostúpila do hlavnej súťaže dvojhry na turnaji WTA 1000 v Madride (7 679 965 eur, antuka vonku). Zverenka trénera Milana Martinca a kondičného Dávida Olasza nestačila vo finále kvalifikácie na Američanku Hailey Baptisteovú a podľahla jej 2:6, 0:6 za 61 minút. Dvadsaťsedemročná zverenka trénera Milana Martinca kondičného Dávida Olasza si tak na prvú účasť v hlavnej súťaži tisíckového podujatia v Madride bude musieť ešte počkať.