• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Slováci na turnajoch v zámorí

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Slováci na turnajoch v zámorí

 
news img

Traja slovenskí tenisti po vyradení v Indian Wells pokračujú už v tomto týždni na turnajoch v zámorí. Dnes nastúpi na 125-tisícovom podujatí WTA ako druhá nasadená Karolína Schmiedlový v mexickej Guadalajare proti Luxemburčanke Mandy Minelliovej. Na challengeri v americkom Phoenixe s rovnakou dotáciou v pondelok Jozef Kovalík rozohral zápas proti Uzbekovi Denisovi Istaminovi, ktorý prerušil v druhom geme za stavu 1:0 dážď. Lukáša Lacka (na obr.) v prvom kole v utorok Japonec Jasutaka Učijama.

 

Vložené: 11. 03. 2019       Kategória: Aktuality
 
news img

Kužmová dnes o 11.00

Viktória Kužmová dnes nastúpi na zápas prvého kola na Roland Garros proti domácej Alizé Cornetovej o 11.00. Na novoinaugurovanom dvorci Simonne Mathieu bude hrať aj Jozef Kovalík - jeho súboj so Švajčiarom Stanom Wawrinkom bude tretím v poradí asi o 16.00. Zostávajúci traja Slováci Martin Kližan, Dominika Cibulková a Karolína Schmiedlová vstúpia do turnaja zajtra.

27. 05. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Kučová vyradila šampiónku!

Kristína Kučová sa prvý raz v kariére prebojovala do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros. V úvodnom kole v pozícii kvalifikantky nečakane zdolala parížsku šampiónku z roku 2009 Rusku Svetlanu Kuznecovovú 6:4, 6:2. Kučová získala jeden z najcennejších skalpov v kariére, Kuznecovová je bývalá svetová dvojka. Ďalšou súperkou Slovenky bude druhá nasadená Češka Karolína Plíšková.

26. 05. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Aké sú prémie v Paríži?

Na Roland Garros pred tohtoročným šampionátom zdvihli dotáciu o 8 percent. Rozdeľovať sa bude 42 661 000 eur. Víťazi dvojhier dostanú po 2 300 000 eur. Tu si pozrite delenie odmien a porovnanie s minulým rokom.

26. 05. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

RG: Rybáriková končí v 1. kole

Magdaléna Rybáriková neuspela v 1. kole dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros. Švédskej ľaváčke Johanne Larssonovej podľahla 3:6, 4:6. Na parížskej antuke tak nenadviaže na úspešné vystúpenie z vlaňajška, keď v singli prvý raz postúpila do 3. kola.
            

26. 05. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Mihalíková a Maluniaková s titulmi vo štvorhre

Tereza Mihalíková a Laura Maluniaková z trnavskej akadémie získali tituly vo štvorhre. Mihalíková vyhrala na 25-tisícovom turnaji ITF v Jeruzaleme. Titul je už jej dvanástym na tejto úrovni, druhým v tomto roku. S Bieloruskou Juliou Hatoukovou zdolali vo finále britsko-grécky pár Samantha Murrayová, Despina Papamichailová 2:6, 6:4, 10:8. Laura Maluniaková na 15-titícovom turnaji v Heraklióne vybojovala svoj premiérový titul. Vo finále v Taliansku hrala aj ďalšia členka Empire Tennis Academy Vivien Juhászová, tá však titul nezískala.

26. 05. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

RG: V nedeľu dve Slovenky

V nedeľňajšom programe v Paríži figurujú dve Slovenky. Už o 11.00 začína svoje tohtoročné účinkovanie na Roland Garros Magdaléna Rybáriková proti Švédke Johanne Larssonovej. Kvalifikantka Kristína Kučová nastúpi v druhom zápase na dvorci č. 14 asi o 13.30 proti Ruske Svetlane Kuznecovovej.

25. 05. 2019
Aktuality Více zde